Bağcılar Belediyesi İletişim Telefon Numarası 0212

Bağcılar Belediyesi Telefon Numarası

bagcilar-belediyesi-iletisim-telefon-numarasi
bağcılar belediyesi i̇letişim telefon numarası

Bağcılar Belediyesi iletişim için hem belediyenin mail adresi hem de telefon numaraları kullanılabilir. Her konuda bilgi almak ya da öneri dile getirebilmek için belediyenin çağrı merkezini arayabilirsiniz. Kurumsal web site üzerinden de belediye işlemleri konusunda iletişim kurmak mümkündür. E- belediye hizmetleri kapsamında birçok konuda hizmet ve bilgi web site üzerinden sunulmaktadır.

Telefon Numarası: 0212 410 06 00

Bağcılar belediyesi sanal asistanı alanını tıkladığınızda gerekli tüm bilgileri yazmanız durumunda sizlere gerekli tüm bilgiler sunulacaktır. Bağcılar Belediyesi telefon numaraları üzerinden direkt belediye personelleriyle de görüşebilme imkanı elde edebilirsiniz. Hemen her anlamda şikayet, öneri, talep ve daha birçok konuda bilgiyi telefon ya da web site üzerinden alabilmek mümkün olmaktadır.

Şuna da Göz atabilirsiniz: Belediye Şikayet İletişim Bilgileri

Bağcılar Belediyesi İletişim Bilgileri

bagcilar-belediyesi-iletisim-telefon-numarasi-1
bağcılar belediyesi i̇letişim telefon numarası

Bağcılar Belediyesi e belediye sitesi üzerinden bu işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi iletişim bilgileri ile merak edilen her soruya yanıt almak mümkündür. İnternet portalları üzerinden genel olarak tüm sorulara yanıt verilebiliyor olması önemli bir kolaylıktır. Bunun yanında e devlet kapısı makbuz sorgulama, e devlet kapısı online borç ödeme rehberi, e belediye kapısı makbuz sorgulama gibi işlemler de web site üzerinden yapılabilmektedir. Bunun yanında tüm belediyecilik işlemleri de yine kurumsal web sitenin duyurular kısmından halka duyurulmaktadır. Ancak yine de belediye iletişime geçmek ve farklı bir alanda hizmet almak istiyorsanız şu bilgileri kullanabilirsiniz:

iletişim numaraları ve adresleri üzerinden bilgi sağlanabilir. Günümüzde oldukça aktif bir şekilde hizmet veren Bağcılar Belediyesi müşteri hizmetleri her sorunda sizlere destek sunmaktadır.

Bağcılar Belediyesi Şikayet ve Öneri

Bağcılar Belediyesi şikayet ve öneri kapsamında günün uygun saatlerinde aranabilmektedir. Hafta içinde mesai saatleri içerisinde belediyenin müşteri hizmetlerini arayarak her türden şikayeti dile getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu şikayet ya da önerileri kurumsal web site üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Belediye hizmetleri, online hizmetler, proje ve etkinlikler, nikah işlemleri ve daha birçok konuda sizlere profesyonel olarak bilgi akışı sağlanmaktadır. Dilerseniz telefon numaralarını kullanarak dilerseniz web site iletişim formunu doldurarak merak edilen her konuda bilgi alabilme imkanını bulabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Murat SARIÇAM

    Safran evleri site yönetimi adına.Bahçemizde ağaç budama ićin geçen hafta icinde müracat etmemize ragmen en son pazartesi gelecegi söylendi henüź gelen yok.