Aynı Anda Hem WiFi Hem De Mobil Veri Nasıl Kullanılır?

Genelde cihazlarda bir wifiye bağlanıldığında mobil veri çok yüksek ihtimal kapanır. Yani şöyle ki hem wifi hem de mobil veriyi aynı anda kullanamazsınız. Ancak farz edelim ki hem wifi hem de mobil veriniz yavaşladı. Bunun için daha hızlı alternatif olarak bu güçler birleştirilebilir mi? Şimdi sizlerinde çok fazla merak ettiği, aynı anda hem wifi hem de mobil veri nasıl kullanılır? Sorularına cevap bulacağız.

Aynı Anda Hem Wifi Hem de Mobil Veri Kullanma Mümkün müdür?

Bu yöntem için herhangi bir root yapmanıza gerek kalmadan Android cihazınızda uygulama kullanmalısınız. Yani bu uygulama, aynı anda hem wifi hem de mobil cihazınızı birleştirmenize yaracaktır. Böylece zayıf olan İnternet bağlantısı ciddi anlamda hızlanmış olacaktır.

Şimdi, İnternet hızını arttırmak için yapması gerekenler şu şekildedir;

  • Öncelikle Speedify uygulamasını Google Play Store üzerinden indirin.
  • Ardından zayıf İnternet’i güçlendirmek için, hem mobil verisini hem de wifi bağlantınızı açın.
  • Burada Android sistemli mobil cihazınıza uygulamayı indirin.
  • Bu noktadan sonra, Speedify uygulaması sizlere web trafiğini hafifletecek ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için açılır bir mesaj verecektir. Ardından Agree and Continue üzerine dokunun.
  • Speedify uygulaması böylece sizin konumuzu tespit ederek, en iyi hızı ve en yakın sunucuyu bulur. Burada belirli izinleri vermeniz gerekmektedir. Ardından Contine dokunun.
  • Böylece Speedify uygulaması cihazınızla bri VPN bağlantısı sağlayacak.
  • Ancak mobil veriniz bu nokta da aşırı gidebilir. Bunu önlemek için mobil veri kullanımını sınırlamalısınız. Bu konuyu ayarlar bölümünden yönetebilirsiniz.
  • Böylece wifi’ye bağlandıktan sonra, mobil veri ve WİFİ simgelerini ekran görüntüsünden etkinleştirir.
  • Ekran üzerinde yer alan Anahtar simgesi, Speedify uygulamasını aktif bir şekilde çalıştığını göstermektedir.

Ayrıca buna ek olarak da uygulamanın ücretli sürümü ile 5 cihaza aynı anda da bağlantı sağlayabilirsiniz.müşteri hizmetleri rehberleri

WİFİ ve Mobil Veri Bağlantısı

Speedify uygulaması ile daha hızlı bir İnternet’e sahip olabilirsiniz. Video ve diğer ağır İnternet kulanım araçlarını da bu nokta da hızlandırabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *