Avon Müşteri Hizmetleri – Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi

müşteri hizmetleri rehberleri
AVON Müşteri Hizmetleri İletişim


Avon Müşteri Hizmetleri

İstatistiklere göre şuan her 10 dakikada onlarca avon ürünü satılmaktadır. Bu talebi karşılayacak hizmeti ve alt yapıyı Avon başarıyla karşılamaktadır. Avon markası müşterilerine sonuna kadar destek vermeyi amaçlayan bir oluşumdur. Gerek ürün taleplerinize hızlıca ulaşmanız, gerekse aldığınız ürünlerde yaşadığınız sorunları çözmek üzere Avon müşteri temsilcileri ve Avon çağrı merkezi hep yanınızdadır. Avon müşteri hizmetleri sizin gereksinimlerinizi en iyi şekilde anlayarak çözüm üretecektir.

Avon Çağrı Merkezi

Avon iki ayrı özel çağrı merkeziyle sizlere hizmet vermektedir. Bunlardan birincisi direkt müşteri hizmetleridir. Avon ürünleri hakkında bilgi, yardım destek ve şikayet gibi bir çok konuda iletişime geçerek bireysel avon müşteri temsilcileri tarafından size doğrudan destek sağlayan telefon numarası vardır.
ikinci olarak Avon müşteri temsilcilerine yardım amaçlı kurulmuş olan sipariş takip, ürün bilgi, öneri, yardım ve destek alabileceğiniz Avon müşteri temsilcisi hattıdır.
Her iki Avon telefon numarası da ihtiyaç ve taleplerinize en doğru şekilde cevap verecek şekilde hizmet vermektedir.

Avon direkt müşteri temsilcine bağlanmak için “0” (Sıfır) tuşlamanız yeterlidir.

Müşteri İletişim Hattı
0850 250 28 66

Avon Müşteri Temsilcisi Danışma Bilgi Hattı
0850 221 10 10

Avon Merkez Telefonu
0212 473 11 00Avon Çalışma Saatleri
Hafta içi her gün kesintisiz ve direkt ularak ulaşabileceğiniz avon çağrı merkezlerinin çalışma saatleri.
Sabah: 08:00
Akşam: 20:00

Avon Diğer İletişim Bilgileri

Avon iletişim bilgileri sadece telefonla sınırlı değildir. İhtiyaç duyabileceğiniz diğer iletişim bilgilerine de aşağıda yer verilmiştir.

Avon iletişim Forumu

Fax Adresleri
(0212) 473 12 12
(0212) 473 11 99

Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Adres
Tekfen Kağıthane Ofispark A Blok Kat: 4/11 Merkez Mah. Bağlar Cad. No: 14 Kağıthane, İstanbul

Avon Hakkında Bilgi

Avon, Kozmetik ve benzeri bir çok alanda bir dünya markasıdır. 1886 yılında David H. McConnell tarafından Amerika’da kurulmuştur. Şuan 70’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Avon Türkiye’ye 1993 yılında giriş yapmıştır. Milyonlarca satış temsilcisi ve ondan çok daha fazla müşteri bulunan doğrudan satış ağıdır. “Güzelliğe değer katar” sloganıyla yol alan Avon markası özelikle kadınlar tarafından oldukça büyük talep gören ürün yelpazesine sahiptir. Başlıca olarak makyaj, parfüm, cilt bakımı, güzellik, moda ve ev ürünleri gibi bir çok alanda kendi adını taşıyan en çok ürüne sahip markadır. Her bütçeye hitap etmesiyle özelikle ülkemize girişiyle oldukça hızlı popülerliğe ulaşmıştır. Aynı zamanda bayanlar için müşteri temsilciliği olanağıyla para kazanmalarını sağlaya bir ağ olarak oldukça talep görmüştür. Bir asırı çoktan deviren Avon gittikçe büyüyen bir oluşum olmasıyla, bizlere kadınları ne kadar iyi anladığını gayet net göstermektedir. Avon ana merkezlerinde 400 civarı bilim adamı çalıştırmaktadır. Böylelikle en iyisini üretip en güncel ve modern kadının ruhuna dokunmak için bilimi de sonuna kadar kullanmaktadır. Avon’un dikkat çeken bir diğer özeliği kadınları sonuna kadar destekleyen bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atması ve ödül kazanmasıdır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Tuba ozdemir

  Kargom istegim adrese gonderilmedi ptt kargodan alici olan sahsa da verilmiyor ustelik hediye urunler istemislerdi. Bu nasil bir sorun kargom kaybolursa benim maduruyetim nasil cozulek acaba. Lutfen en kisa zaman da donus yaparmisiniz. Urunlerim bursa ya gonderildi ptt kargo adres yazili oldugu halde adrese teslim etmemis bu nasil vurdum duymazliktir.

 2. Leman Çobaner

  Merhaba AVON ailesinin vekili. Öncelikle duygu ve düşüncelerimi size iletirken farkında olmadan kırıcı sözler sarf edersem şimdiden affola 🙏
  Gelelim asıl konuya avon satışı yaptım yapalı kâr hiç artmıyor neden🤔? Herşeye zam geldi Avon da zam yaptı hakkını yemeyelim ama kendi çıkarına kar yaptı satış yapan bizleri düşünen var mı yok. Hizmet bedeli nedir ya ne kadar kâr kazanıyoruz ki 2.99 hizmet bedeli ödetiyorsunuz. Doğum günü geliyor kolide bi kağıt ee doğum gününüzu kutlarız…Sağolun yaaa çok düşüncelisinz, istemiyorum ben kağıt israf bari etmeyiniz. Hele şu aldığımız ürün bozuk çıkıyor iade ediyoruz,aaa para kesmişler nie iade ettiğimiz için. İade hakkı var nie para alınıyor. Çekilişlerrrr… Bilemem ne kadar satış yapana,bilmem şu ürünü satarsan şansli temsilciye şu hediye hangi temsilciye? çekiliş varmı gerçekten? ya da seçili kişilere mi var? Ne diyelim hep kendinizi düşünmeyin çekiliş felan bi tarafa bu alınan ücretler nedir ya. Yani Avon kısaca sana sözüm çekilecek bı tarafınız yok,şimdiye kadar üyeliği iptal etmediysem de Yasemin hanım sayesinde, mükemmel bir kişiliği var.🙏
  Bence Yasemin hanımı tanıdığınız ve sizinle çalıştığı için sonsuz şükretmelisiniz🙏. Bunudaa belirtmeden geçemiycem.
  İlginizden dolayı şimdiden teşekkür eder,hap kendinizi değil satış yapan bilzeri de düşünerek çalışmanzı dilerim.