Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Mehmet Emin

  Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’ne ulaşmak çok zor. Size yemin ediyorum ne zaman arasam bir muhattap bulamıyorum.

 2. Soltan

  Merhaba

  Ben Azerbaycanlı mezun olmuş öğrencilerden TC kimlik numarası 98715621301 olan Soltan Melikli. Benden verdiğim sınav tarihlerini diplomamın tanınması için Azerbaycan Tehsil şubesi istiyor. Bunu benim için hazırlayıp bu gmaile pdf olarak gönderebilir misiniz?

 3. Nur ceylan

  Ayıp ya yaptığınız su pahalilikta sınavı 2gune bölmuşsunuz birinci gün 4sinav ikinci gün 1 sınav 1sinav için ilçede oturuyorum 10dklik sınav için saatlerce yol minibüs oruçta reva mı bu yaptığınız ? Finallerde ayarlayın madur etmeyin milleti biraz empati kurun.

 4. Merve Becerir

  Materyal ücretini ödememe ve bugün 21 Şubat günü olmasına rağmen LMS sisteminde hala ders içerikleri görünmemektedir.

  • Yüksel

   Sınav sonuçlarına ulaşamıyorum hangi dersten geçip kaldığımı bilmiyorum sınava hangi derslerdegirecrğimi bilmiyorum

 5. Sebahat Özel

  Müşteri temsilcisine bağlanamıyorum 1 saattir bekliyorum.

 6. Melek Kübra ATASEVEN

  25.12.2021 tarihinde 14:00 saatinde Ankara Çankaya il genel meclisi ortaokulunda 062194003 salonunda 15 nolu sırada girmiş olduğum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesi çocuk gelişimi ön lisans final sınavında kitapçık türüm A idi. Optik okuyucu kağıdımı da A yı işaretledim hiç bir sıkıntı yoktu ama sınavıma giren gözetmen B nin altını parafladı. Ve aayyyy tüh falan dedi sınıfta ki diğer hoca geldi bir şey olmaz dedi. Ve sınavıma başladım.Bir şey olmaz diyen hocanın ismini ve numarasını aldım hocanın ismi Haki NAZ idi. Sınavım ise çok iyi geçti sınavımın iptali veya B kitapçığına göre değerlendirilmesinden çok korkuyorum. Yani benim kitapçığım B ye göre değerlendirilmez değil mi ? Konuyla alakalı kimden yardım alabilirim ?

 7. Deral

  İyi günler ben Hakkari nin Yüksekova ilçesinde ikamet ediyorum. Her zaman olduğu gibi sınavlara gidebilmek için Yüksekova dan hakkari ye gitmek zorunda bırakılıyoruz. Bakın Yüksekova hem imkan ve ulaşım bakımından hemde yüz ölçümü ve güvenlik açısından Hakkari den 10 kat üstün. Buna rağmen bir türlü sınavları Yüksekova da yapamıyoruz. Geliş gidişlerde sorun yaşamanın yanında birde yol ücretini veriyoruz böyle adaletsizlik olamaz sizden rica ediyorum lütfen artık sınavları Hakkari de değil Yüksekova da yapalım lütfen.