Atasun Optik Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri

2017 yılında Türkiye’de hizmete başlayan optik dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olmayı da başaran Atasun müşteri memnuniyeti konusunda da bir o kadar titiz davranmaktadır. Atasun internet mağazası yada normal alışveriş mağazalarından aldığınız dereceli yada güneş gözlüklerinde 14 gün iade garantisi yanı sıra 30 gün içinde değişim fırsatı sunmaktadır. Bir birinden modern gözlüklerin yer aldığı Atasun müşteri hizmetleri sizler için sürekli olarak daima bir hizmet sunmaktadır. Kendi ürettiği optiklerin yanı sıra dünya markası olmuş gözlüklerin satışını bir arada yapmaktadır. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için bir çok yol vardır. Bunlardan en hızlı olanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Atasun Çağrı Merkezi Numarası

Atasun müşterisi yada müşterisi olmak için sorularınız varsa 7 gün 24 saat hizmet veren Atasun çağrı merkezini arayarak aklınıza takılan soru, sorun ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Atasun Telefon

444 67 85

 

Atasun İletişim Bilgileri

Müşteri memnuniyeti konusunda Atasun Optik her yolla iletişime açık bir firma olarak müşterilerin taktirini kazanmayı hedefliyor. İster yazışma ister eposta yada bire bir şube ziyaretiyle aklınızda ki sorulara cevap bulabilirsiniz. Diğer Atasun müşteri iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

E-Posta: [email protected]

Merkez Ofis: Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş. Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No: 5 P.K. 34394 Şişli İSTANBUL

 

Atasun optik hakkında şikayet, görüş ve öneri gibi şeyleri diğer kullanıcılarla paylaşmak için aşağıdan yorum bırakabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *