ASUS Müşteri Hizmetleri Destek – Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

ASUS Müşteri Hizmetleri İletişim

Asus markası elektronik dünyasında tanınmış, bu alanda bir çok ilke imza atmış bir markadır.  Asus isminin ilham kaynağı olan Pegasus adlı mitolojik bir kanatlı attan gelmektedir. Evreni en hızlı varlığı olan bu mitolojik yaratıkla kendini özleştiren Asus zaman içerinde teknoloji alanında kanat takarak hızla büyümüştür. Başlarda sadece bilgisayarlar için ana kart üreten marka zamanla, laptop, masaüstü bilgisayar, cep telefonu, grafik kartı gibi bir çok alanda öncü konumuna gelmiştir.

Asus Çağrı Merkezi

Asus markasının Türkiye’de ki müşterileri için atamış olduğu özel bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Asus teknik destekten ürün bilgisine, şikayet bildirimden öneriye kadar bir çok konuda asus müşteri temsilcileri sizi telefonun diğer ucunda beklemektedir.

Asus Telefon Numarası

+90 850 522 2787

Asus Çalışma Saatleri

Haftanın altı günü  Pazartesinden cumartesine kadar belirtiğimiz çalışma saatleri içerisinde Asus çağrı merkezini telefonla arayabilir ve destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Sabah: 09:00
Akşam: 18:00

Asus Müşteri Hizmetleri Destek

Teknik destek, müşteri görüşü veya genel seçeneklerden birisini seçerek asus online destek hizmetine bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa zamanda vermiş olduğunuz iletişim bilgileri doğrultusunda sizlere geri dönş sağlanacaktır. Ayrıca bir Asus hesabınız mevcutsa onunla giriş yaparak destek talebinizi daha yakından takip edebilirsiniz.

Asus Online Destek

Ayrıca asus müşteri hizmetleri konusunda bir ilke imza atarak hizmette sınırları zorlamaktadır. MyAsus uygulamasını akılı telefon veya tabletlerine indiren müşterilerine direk hizmet olanağı sağlamaktadır.  Bu uygulama tamamen Asus müşteri hizmetleri sağlamak amaçlı geliştirilmiştir. İçinde Türkçede bulunmak üzere bir çok dili desteklemektedir.

MyASUS Android

MyAsus DestekAsus Türkiye Genel Merkez Adresi
Kısıklı Mahallesi, Alemdağ Cd. No:60, 34692 Üsküdar/İstanbul
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Arif

  Asus rog phone 5 telefonum %51 sarjla kapandi tekrar acilmiyor

 2. Nursel korkmaz

  haziran 2020 de almış olduğum laptop’um fan sesi sebebiyle temmuz 2020 de yenisiyle değiştirildi. bir süre sonra yine aynı sorun oluştu, 01.03.2021 tarihinde vatan bilgisayara götürdüm ürün servisten geldi yine aynı sorun devam ediyor. Lütfen yardımcı olun

 3. İsmail ARICAN

  Asus yetkilis benim asus X509FB-BR102T 4 aylık bilgisayarım var bu bilgisayarımın hdmı çıkışını tv,ye bağladığım bilgisayarın monitör ayarlarından bağladığım tv,ye bağlan dediğim zaman tv,yi görmüyor,algılamıyor dolayısı ile ben bilgisayarımın hdmı özelliğini kullanamıyorum ,hdmı çıkışı arızalı olmasa tv,yi görür algılar burdan tv,yi 2 nci monütör olarak seçer bilgisayardan hdmı görüntüyü alırdım bilgisayarın hdmı çıkışı arızalı olduğu için alamıyorum benim bu sorunum nasıl çözülşecek ben bilgisayarımı nereye nasıl gönderecem acale cevabınızı bekliyorum

  • İsmail ARICAN

   Sayın asus yetkilisi teknosadan almış olduğum bilgisayar tamir edilmesi mümkün olmadğı için Bana 15.5.2020 tarihinde değişim – iade hakkı tanımışsınız .Bilgisayarı almış teknosa crona vürüsünden dolayı kapalı ne zaman açılacağı belli değil .Siz bana değişim – iade için 30 gün vermişsiniz bu 30 gün içinde mağaza açılmazsa nasıl değiştirecem bana yazarmısınız .Ben değişim – iade için teknosa,ya e-posta ile mesaj attım teknosadan cevap bekliyorum. Ayrıca sizden Asustan,da cevap bekliyorum almış olduğum teknosa mağazası ıçılmazsa ben ne yapacam?