Armadaş Müşteri Hizmetleri

Armadaş müşteri hizmetleri numarasına direk olarak ulaşan müşteriler tüm işlemlerini çok daha hızlı bir biçimde tamamlar. Tüm işlemlerin yasal mevzuatlar çerçevesinde gerçekleştirildiği firma, her zaman müşterilerinin memnuniyetlerini sağlamaya devam eder. Bu nedenle de müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerleme kaydederek her zaman için en kaliteli hizmetleri sunuyor. Müşteriler 0344 216 10 10 numaralı hattı aradıkları zaman kolaylıkla müşteri hizmetlerine bağlanma imkanını elde ediyorlar.

Doğalgaz dağıtımı konusunda dikkat çeken firmalardan birisi olmasının yanında hizmet verdiği bölgelerin oldukça memnun kalmasını sağlıyor. Doğalgaz dağıtım hizmetlerinin sunulduğu bölgeler içerisinde enerji ihtiyacının en iyi şekilde karşılanması adına güvenilir ve kaliteli hizmetler sunuyor. Kusursuz bir müşteri memnuniyetini sağlamak adına da müşterilerin isteklerine ve beklentilerine önem veriyor. Direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanan kişiler de tüm işlemlerini en ufak bir sıkıntı yaşamadan tamamlayabiliyorlar.

Armadaş Abonelik Nasıl Yapılır?

Müşteriler kolay bir biçimde Armadaş abonelik iptali ve açma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Yeni abonelik oluşturmak isteyen kişilerin belirli belgeleri eksiksiz bir biçimde tamamlamaları gerekir. Bu belgeleri tamamlamaları ardından sadece birkaç dakika içerisinde aboneliklerini yapabilirler. Gerekli olan belgeler ise şu şekilde sıralanır;

  • C kimlik fotokopisi
  • DASK poliçesi
  • Doğalgaza yeni geçecek olan binalar için en az %51’lik yönetim kurulu kararı
  • Tapu ya da kira kontratının fotokopisi
  • Yapı izin belgesi
  • Apartman kaşesi

Gerekli olan bu belgelerin kesinlikle eksiksiz bir biçimde tamamlanması gerekir. Aboneliklerini yapmak isteyen kişiler belgelerini tamamlamalarının ardından aboneliklerini oluştururlar. Aynı zamanda aboneliklerini iptal etmek isteyen kişiler de oldukça kısa bir süre içerisinde iptal etme işlemlerini gerçekleştirirler.

Armadaş abonelik ücreti konusu da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. 2022 yılı için bu ücret 656,70 TL ve bu ücrete ek olarak KDV + D.V şeklindedir. Bu ücretler genel kapsamlı ücretleri olarak dikkat çeker. Sayaç da dahil olmak üzere dağıtım şebekesinin iç tesisatına yapılacak olan bağlantı için gereken projeden malzeme ve işçiliğe kadar tüm harcamalar bu ücret içerisinde yer alır.

Armadaş Müşteri Hizmetleri
Armadaş Müşteri Hizmetleri

Armadaş Şikayet Hattı Telefon Numarası

Doğalgaz dağıtımı ve işlemler konusunda belirli şikayetleri olan kişiler Armadaş şikayet hattı üzerinden tüm görüşlerini dile getirebilirler. Özellikle de müşteri memnuniyetine öncelik verilen firma içerisinde müşterilerin görüşleri her zaman dikkate alınır. Bu hatta ulaşmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerine bağlandıkları zaman kolaylıkla şikayet hattına bağlanabilirler. Böylelikle de istedikleri gibi görüşlerini dile getirirler.

Şikayet hattına bağlanan müşterilerin şikayetlerini belirtmeleri ardından en kısa süre içerisinde bir geri dönüş sağlanır. Yapılan geri dönüş ile birlikte müşterilere olabilecek en kısa sürede en etkili çözüm önerileri sunulur. Bu sayede de müşteriler yaşadıkları sorunları kolaylıkla giderebilirler.

Armadaş Online İşlemler

İşlemlerini daha hızlı ve kolay şekilde tamamlamak isteyenler Armadaş online fatura ödeme seçeneklerinden de faydalanırlar. Online işlemler bölümüne gelen kullanıcılar bu alan içerisinde ödeme işlemlerini kolay bir biçimde gerçekleştirirler. Aynı zamanda online işlemler bölümü içerisinde diğer işlemlerini de daha kolay biçimde tamamlama imkanını elde ederler. Fatura ödeme işlemlerini yapabilecekleri gibi fatura sorgulama işlemlerini de sadece birkaç dakika içerisinde yaparlar. Böylelikle zorlanmadan ve zaman kaybetmeden işlemlerinin sorunsuz bir biçimde tamamlanmasını sağlarlar.

Fatura ödeme ve sorgulama gibi işlemlerini online olarak tamamlamak isteyen kişiler bunu en kolay biçimde yaparlar. Bunun için firmanın internet sitesine gelmeleri ve online işlemler bölümünde girişlerini gerçekleştirmeleri gerekir. Müşteriler girişlerini gerçekleştirmelerinin ardından istedikleri tüm işlemleri kolaylıkla halledebilirler.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *