Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri

anadolu-jet-musteri-hizmetleri
anadolu jet müşteri hizmetleri

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri ile havayolu şirketi ile yaşadığınız her tülü soruna kolayca çözüm bulabilirsiniz. Türk Hava Yolları bünyesinde hizmete açılan Anadolu Jet bugün günümüzün en büyük hava yolu şirketleri arasında yer alır. Hava yolu ulaşımı konusunda gelişmiş seçeneklere sahip olan firma Türkiye dışında dünya ülkelerine de belirli aralıklar ile uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Toplamda 80 adet parkuru bulunan firma ücretsiz bagaj ve ikram gibi hizmetleri ile de memnuniyet dolu hizmetler ortaya koyar. 16 farklı ülkede hizmet veren firma hakkında şikâyette bulunmak istiyorsanız Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu Jet müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek hem tarifeli hem de indirimli uçuşlar hakkında bilgi almanız mümkündür. Eğer firmadan satın aldığını bir uçuş bileti varsa, uçuş detaylarınıza ilişkin güncel bilgileri de Müşteri Hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri şöyledir;

  • Pazartesi: 00.00- 23.59
  • Salı: 00.00- 23.59
  • Çarşamba: 00.00- 23.59
  • Perşembe: 00.00- 23.59
  • Cuma: 00.00- 23.59
  • Cumartesi: 00.00- 23.59
  • Pazar: 00.00- 23.59

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri bağlanma seçenekleri işe 7/24 kolay ve etkili bir hizmet alabilirsiniz. Direkt bağlanma seçenekleri ile çarı personellerine ulaştıktan sonra canlı görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Anadolu Jet çağrı merkezi numarası 0850 333 25 38’dir. Dilediğiniz zaman bu numarayı çevirerek ücretsiz olarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmeler kayıt altına alınır ve ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Anadolu Jet Sosyal Medya İletişim

Anadolu Jet firmasına sosyal medya hesapları üzerinden ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Jet müşteri Hizmetleri kısayol bağlantıları sayesinde kısa süre içerisinde çağrı personellerine ulaşmanız mümkün olur. Sosyal medya linklerine tıklayarak markanın hizmet detaylarına ilişkin her türlü detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet Satış

Anadolu Jet firmasından bilet satın alma işlemi gerçekleştirmeniz için firmanın online internet sitesini kullanabilirsiniz. www.anadolujet.com adresine dilediğiniz zaman giriş yapabilir ve seyahat etmek istediğiniz yere ilişkin bilgiler girdikten sonra ödeme adımlarına geçebilir ve bilet satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Anadolu Jet bilet satış noktalarına giderek de istediğiniz yere istediğiniz saatte uçak bileti satın alabilirsiniz.

S.S.S.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için çağrı merkezi iletişim numarasını çevirmeniz yeterlidir. Hattın bağlanmasının ardından müşteri hizmetleri ile canlı olarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet Çağrı Merkezi Ücretli Mi?

Anadolu Jet müşteri hizmetleri firmayı kullananlara memnun edici hizmetler sunar. Firma ile ilgili her türlü sorun ve şikayetlerinizi çağrı merkezi numarası aracılığı ile müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz her yerden arama gerçekleştirebilir ve sorun bildirebilirsiniz.

Anadolu Jet Nereye Şikâyet Edilir?

Anadolu Jet ile ilgili her türlü görüşünüzü paylaşmak için çağrı merkezi numarasını çevirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası ile çağrı personellerine bağlanabilir ve firmaya dair her türlü şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet İadesi Nasıl Yapılır?

Anadolu Jet firması bilet satış aşamasında müşterilere iki farklı bilet satış seçeneği sunar. Bilet iptalinin mümkün olduğu bir satın alma işlemi gerçekleştirilirse bu durumda yolcular kullanmak istemedikleri biletlerin tekrar iadesini talep edebilir. Bilet iade talebi için yolcuların Anadolu Jet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekir. İstek ve taleplerini müşteri hizmetlerine bildirerek biletlerinin geri ödemesini alabilir. İptal seçeneği bulunmayan biletlerin satın alınması halinde bu biletler için geri ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kullanılmayan biletler yanar.

Türk Hava Yolları ile Anadolu Jet Aynı Mı?

Anadolu Jet bir Türk Hava Yolları firmasıdır. Türk Hava Yolları markası altında hizmet veren şirketin hizmette sunduğu kalite standartları ana firmadan farklıdır. Bu doğrultuda yolcular yine iyi hizmet alırken Türk Hava Yolları ile aynı hizmet koşullarına sahip olamayacaklarını unutmamalıdır.

Anadolu Jet Kesintili İade Ne Kadar?

Anadolu Jet kesintili iade talebinin yapılabilmesi için biletin iptal seçeneklerine uygun şekilde satın alınmış olması gerekir. Uçuşa 12-2 saat kala talep edilecek olan bilet değişiklik işlemlerinde 100 TL para cezası uygulanma hakkı firmaya aittir.

Anadolu Jet Bilet İptal Ücreti Ne Kadar?

Anadolu jet firmasından alınan biletlerin iptal edilmesi durumunda iptal için kesilecek olan ücret bilet toplam fiyatının %40’ı kadardır. Gerekli ücret kesildikten sonra, kalan tutar yolculara tekrar iade edilir.

Anadolu Jet Bilet İptali Hesaba Ne Zaman Yatar?

Anadolu Jet firmasından satın alınan biletler iptal edildiği durumda, geri ödemeler 1-7 iş günü içerisinde yolcuların hesabına yatmaktadır. Bu süre resmi ve özel tatil günlerine bağlı olarak daha da uzayabilir. Bankanın sahip odluğu iade politikası da iade sürecini etkileyen etkenler arasında yer almaktadır.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *