Altunbilekler Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası Hakkında bilgi almak isterseniz

Altunbilekler çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Altunbilekler müşteri hizmetleri numarasına iletişim telefonundan Altunbilekler şikayet hattından ulaşabilirsiniz. Altunbilekler müşteri hizmetleri direkt bağlantı ile işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir .

Altunbilekler Çağrı Merkezi Numarası

Büyük bir süpermarket olan Altunbilekler, geniş bir iletişim ağına sahiptir. Türkiye'de birçok il ve ilçede şubeler bulunmaktadır. Eviniz için gerekli her türlü gıda, kozmetik, deterjan, elektronik ürünleri içerir. Kasaplık et, tavuk, hindi gibi ürünler günlük ve taze olarak getirilmektedir. Kahvaltılık ürünler arasında peynir, zeytin, tereyağı, bal, reçel, süt, tahin ve pekmez gibi yiyecekler bulunur. Meyve sebze bölümünde yer alan ürünler tazeliğini kaybetmeden tüketiciyle buluşuyor. Unlu mamuller bölümünde bulunan yiyecekler de sizler için üretilmektedir. Kişisel bakım ürünleri, herkese, erkeklere, kadınlara ve çocuklara hitap ediyor. Temizlik malzemelerinden aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Müşterileri için oluşturulan çağrı merkezlerini arayarak her türlü bilgi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Altunbilekler çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağaza ilk olarak 1984 yılında Ankara Keçiören'de açılmıştır. Derviş, Selim, Mustafa Altunbilek tarafından kurulmuştur. 3 kardeşin kurduğu şirketin adı "Altunbilekler". Daha sonra sadece Ankara'da değil farklı illerde de şubeler açıldı. Şu anda 80'in üzerinde mağazası ve 2500 kişilik dev kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sürekli yeni fikirler üreterek gelişen firma, restoran zincirleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Mağazalara gidebilir ve alışveriş yapabilirsiniz; Ayrıca altunbilekler.com'dan online alışveriş yapabilirsiniz. Evinizden çıkmadan sipariş vermek çok kolay. Kişiler için taze ürünler ve uygun fiyatlar satan mağaza birçok şahıstarafından tercih edilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek, öneri ve şikayetler oluşturabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Altunbilekler müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolayca iletebilirsiniz.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Mağazanın ana merkezi Ankara'dır. çok. 0312815 45 59'u ararsanız merkez şubeye ulaşabilirsiniz. Altunbileler müşteri hizmetleri ile direk iletişime geçmek isteyen kişiler 7/24 – 0 850 346 11 numaralı çağrı merkezini arayabilir. Sipariş oluşturma, sipariş takibi, şikayetler, bilgi alma konularında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz 150 lira alışverişlerinizde sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Müşteri tabanı büyüdüğünden beri Altunbilekler en kısa sürede çözüm sunuyor.

Altunbilekler Şikayet Hattı

Verdiğiniz emirlerde yanlış. veya eksik ürün göndermek, fazla para talep etmek, kargoda gecikme veya şubelerde karşılaştığınız olumsuz durumlar. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilecek ve sorunlar en kısa sürede çözülecektir. İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasını mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Altunbilekler çağrı merkezi numarasına 0850 346 11 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Altunbilekler Gıda ve İht. Md. Tic ve San. Ltd. Şti
Adres: Macun Mah. Bağdat Cad. No: 95 Ece İş Merkezi A Blok Kat: 6 Gimat / Yenimahalle
İletişim Tel: (312) 815 47 84
Faks: (312) 815 45 59
E-Posta: [email protected]

Web sitesi üzerinden iletişime geçebileceğiniz Altunbilekler iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

İstek ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yaparak her konuda size destek olan Altunbilekler, memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talebinde bulunabilir veya Altunibles iletişim numarasından erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : Altunibles iletişim bilgileri, Altunibles telefon numarası, Altunibles iletişim kablosu, Altunibles canlı destek, Altunibles müşteri temsilcisi, Altunbilekler şikayet hattı, Altunbilekler müşteri hizmetleri numarası, Altunbilekler çağrı merkezi numarası, Altunbilekler iletişim numarası, Altunbilekler çağrı merkezi, Altunbilekler müşteri hizmetleri direk bağlanma

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *