Aksesuarix Müşteri İletişim Telefon Numarası

Aksesuarix markası 2011 yılında İzmir'de sokak modasını takip eden ya da ilgilenen herkesi bu trendle buluşturmak amacıyla kuruldu. Güçlü bir aksesuar departmanının ilk adımı ile iş hayatına adım atmış Aksesuarix ürün gruplarını sağlamak için her iki müşteri kategorisinde de zaman geçtikçe, erişimi çok daha fazla çeşitlendirme açısından da taşımaktadır. ciddi büyüklük.

Türkiye'nin bir ürünü olarak mevcut olanı 81 Şehri şehre göndererek, yüzlerce genci hay kırmızıettikleri giyim tarzıyla, özellikle de sokak giyimi ve sokak modası kavramlarını bir araya getiriyor. Dünya modasını takip eden pazarlama karakteri nedeniyle, ürün seçiminde müzik ve trendler ciddidir Aksesuarix ; bugün hala Türkiye'nin en büyük giyim ve aksesuar mağazaları olmaya devam ediyor.
Aksesuarix.co I 128-bit SLS sertifikası sahibi bir web sitesinin sahibine güvenli bir şekilde kredi kartıyla alışveriş yapabiliyor.kre kartlar dışında nakit ödeme seçeneğini kullanarak ödeme kargo şirketlerine en geç 3 gün içinde teslim edilir.

Siteden alınan ürün veya ürünler beğenilmiyorsa, sosy kırmızıhijyen kuralları tarafından yasaklandığı kabul edilen ürünler haricinde iade koşulsuz yapılır. Emirlerle birlikte gönderilen iade-değişim formunu doldurarak form, formda belirtildiği gibi geri gönderilir ve gönderilir. Müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve satın alınan veya satın alınması planlanan ürünler hakkında haftada 6 çalışma saati içinde bilgi alabilirsiniz. Aksesuarix Müşteri İrtibat Telefon Numarası : 0850441 82 07

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *