Aksa Doğalgaz Müşteri Hizmetleri İLETİŞİM 187

Aksa Doğalgaz Telefon Numarası

aksa doğalgaz müşteri hizmetleri i̇leti̇şi̇m 187
aksa doğalgaz müşteri hizmetleri i̇leti̇şi̇m 187

Aksa gaz müşteri hizmetleri telefon numarasını bu sayfada bulabilirsiniz. Sizde aksa doğalgaz iletişim numarasını arayarak çağrı merkezi temsilcisine şikayet, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Aksa Doğalgaz İletişim No: 444 4 187

Aksa Gaz Acil: 187

Aksa Doğalgaz Online İşlemler: https://www.aksadogalgaz.com.tr/Online-Islemler

Aksa Doğalgaz telefon numarası olan 444 4 187 numarasını 7 gün 24 saat arayabilir ve destek alabilirsiniz. Aradığınızda bu hat üzerinden yapabileceğiniz işlemler ise sırası ile şu şekildedir: (Not: Kış döneminde müşteri temsilcisine yapılan aramalardaki artış ve yoğunluk sebebi ile müşteri temsilcisine bağlanmada gecikmeler yaşanabilmektedir.) 444 4 187 Aksa Doğalgaz Müşteri Hizmetleri numarasını aradığınızda sizden yaşadığınız ile ait plaka kodunu iki haneli olarak girmeniz istenir, plaka kodunu tuşladığınızda şu işlemleri yapmanız ve seçmeniz istenir tuş kombinasyonu bilgilendirmesini dinlemeden canlı destek hattına bağlanmak için (0) tuşlamanız yeterli olacaktır.

  • Abonelik sözleşme şartları ve kampanya bilgileri için – 1
  • Fatura ödeme ve borç bilgilendirmeleri için – 2
  • Gaz açma ve tesisat işlemleriniz için – 3
  • Kaçak gaz kullanımı ihbarları, tüm talep, istek ve şikayetleriniz için – 4
  • Doğalgaz tarifeleri hakkında bilgi almak için – 5
  • Doğalgaz hakkında bilgilendirmeler için – 6
  • Borç nedeni ile yada sözleşmeler nedeni ile gazınız kapalı ise – 7
  • Kişisel verilerinizin korunması ile alakalı detaylı bilgi almak için – 8
  • Müşteri Temsilcisine bağlanmak için – 0 tuşlayabilirsiniz.

Aksa Gaz Nasıl Şikayet ederim?

Aksa gaz ile ilgili şikayet de bulunmak isterseniz 444 4 187 numarasını aradığınızda eğer faturanız ile ilgili bilgi almak isterseniz 2 tuşlayabilirsiniz. Size gelen fatura veya diğer konular ile alakalı Aksa doğalgaz’a şikayette bulunmak istiyorsanız direkt olarak 4 tuşlamanız gerekmektedir. Bu aşamada sizden istenilen bilgileri doğru girmeniz şikayetinizi  açık anlaşılır ve kısa bir şekilde bildirmeniz, gün saat ve varsa abonelik bilgililerinizi ( tc kimlik no veya abonelik numarası) belirtmeniz halinde şikayetiniz en kısa sürede yerine ulaşarak çözüm üretilmesi sağlanmaktadır.

Şu da İşinize Yarayabilir: Doğalgaz Arıza Bildirim Hattı

Türkiye’nin bir çok ilinde doğalgaz dağıtım işi yapmakta olan Aksa Doğalgaz’n 2022 yılı itibarı ile toplam abone sayısı 3.680.836 kişiye ulaşırken yıllık doğaldaz tedarik miktarı ise toplam 11 milyar metreküp’ü aşmış bulunmaktadır.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *