AKEDAŞ Elektrik Telefon Numarası 444

AKEDAŞ İletişim

akedas-elektrik-telefon-numarasi
akedaş elektrik telefon numarası 444

AKEDAŞ elektrik telefon numarası birçok farklı konuda bilgi danışmak ya da şikayet dile getirmek için merak edilen numaralar arasındadır. İletişim numaraları üzerinden kuruma ulaşarak birçok konuda bilgi edinmek mümkün olmaktadır. AKEDAŞ, Kahramanmaraş ve Adıyaman illerinde görevli olan elektrik tedarikçisi firmalardandır. 600 bin kişiye hizmet sunan firma ile ilgili olarak birçok konuda iletişim kurulmak istenilebiliyor. Böyle durumlarda firmanın çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz. AKEDAŞ elektrik iletişim numaraları üzerinden sizlere şu konularda hizmetler verilmektedir:

  • Abonelik hakkında bilgi almak

  • Tarife bilgisi sormak

  • Borç sorgulama işlemi yapmak

  • Şikayetleri dile getirmek

  • Planlanmış kesintiler

  • Anlık arıza bildirme

  • Kaçak kullanım ihbarları

Kuruma ulaştığınızda birçok konuda bilgi alabilir ya da yaşanılan elektrik problemleri konusunda şikayet dile getirebilirsiniz.

Şuna Da Bakabilirsiniz: Elektrik Arıza Bildirim Numaraları Kayıt Yolları

AKEDAŞ Elektrik İletişim Bilgileri

AKEDAŞ elektrik müşteri hizmetleri birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Firmaya ulaşabilmek için bu departmanı aramanız yeterli olmaktadır. AKEDAŞ müşteri hizmetlerine 444 46 02 nolu hat üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde kullanılan ve bulunduğunuz yerde de sizlere hizmet veren dağıtım şirketlerine ALO 186 üzerinden de ulaşabilmek mümkün olabilmektedir.

Elektrik arıza bildirimi ve aynı zamanda programlı elektrik kesintileri konusunda bu hat üzerinden detaylı bir şekilde bilgi almak mümkün olmaktadır. ALO 186 birçok çağrı merkezine nazaran sizlere çok daha yüksek standartlarda hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için verilen numaraları sabit hatlardan ya da direkt cep telefonlarınızdan tuşlayabilirsiniz. AKEDAŞ elektrik şikayet gibi konularda da yine bu numaralar üzerinden kolaylıkla hizmet alabilme imkanı bulunur.

AKEDAŞ Elektrik Adres Bilgileri

AKEDAŞ elektrik adres bilgileri hizmet almak isteyen kişiler için son derece önemli konulardır. Elektrik firmasına direkt gitmeyi düşünüyorsanız adres bilgisi ve diğer iletişim bilgileri şunlardır:

İletişim bilgileri üzerinden rahatlıkla firmaya ulaşabilirsiniz. Şikayet ya da bilgi alma gibi konularda sizlere çok detaylı bilgiler verilmektedir. Özellikle çağrı merkezi hemen her konuda arayan kişilere yeterli bilgiyi sunmaktadır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *