Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim & Direk Bağlanma

Akbank Çağrı Merkezi Numaraları / İletişim Bilgileri / Hızlı Bağlantı

müşteri hizmetleri rehberleri
Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim

Akbank en köklü ve eski bankalardan biridir kuruluş tarihi 1948 olarak bilinmektedir. Adana da pamuk çiftçilerine destek amaçlı kurulan bankanın günümüzde 1000 den fazla şubesi ve 20 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.  Akbank müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri günümüz teknolojisine ayak uydurarak her türlü hizmeti kolayca yapmanıza olanak tanımaktadır. Akbank müşteri hizmetlerinde yapabileceğiniz hizmetler neredeyse bir banka şubesinde yapabilecekleriniz kadar detaylıdır.

Akbank Çağrı Merkezi Numaraları

Aşağıda bulunan 2 numarada Akbank müşteri hizmetlerine aittir.

 0 850 2222525

 444 2 525 

Beklemek den direk akbank müşteri temsilcisine hızlı bağlantı yapmak için
Önce “2” tuşlayın sonra “TC kimlik numaranızı” girin, ardından “2” yine “2” son olarak “0” tuşlayıp direk bağlantı yapabilirsiniz.

Akbank Diğer İletişim Adresleri

Akbank Merkez Adres
Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Akbank Kayıtlı E-Posta
[email protected]

Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz Akbank iletişim bilgileri hakkında bize sormak istediğiniz herhangi bir konuyu yada öneriyi yorum olarak yazabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. DİLEK KAHRAMAN

    Merhabalar, 14.04.2022 tarihinde Akbank ın yeni gelen müşterileri için faizsiz hoşgeldin kredisi verdiğini duyunca telefonuma Akbank mobili indirerek Akbank müşterisi olmak için süreci başlattım. Tüm aşamaları ilerletip en son aşamaya gelince teknik bir sorundan kaynaklı paylaşılan geçici şifreyi alamadığım için akbank mobil işlemlerim tamamlanamadı. 15.04 tarihinde süreci canlı kimlik doğrulama işlemiyle süreci tamamlamak adına yeniden bankanıza bağlandım internet bağlantısının zayıf olduğunu ekranın bulanık olduğu gerekçesiyle yine işlemlerim yarıda kaldı. Bende Diyarbakırda
    Akbank ın en yakın şubesi olan Kayapınar şubesine gittim. İşimi gücümü bırakarak Saatlerce orda sıra bekledim. Sıra bana gelince de bankadaki görevli Akbankın eski müşterisi olmam sebebiyle talebimin değerlendiremeyeceğini Hesap açmak için şubede sözleşmelerinin olmadığından bahsetti. Bende kendisine şu örneği vererek eskiden bu bankada hesabı olupta bu krediden yararlanan arkadaşlarımın olduğunun altını çizerek belirttim. Anlamaya çalıştığım konu şu Akbank gibi büyük bir bankanın müşterilere farklı prosedür uygulamasını doğru bulmuyorum .Ortada bir prosedür varsa A şahsı için farklı B şahsı için farklı işlem yapılmaz .Hiç etik olmadığı kanaatindeyim Umarım bu sorun bankanızın gerekli birimlerince dikkate alınarak düzeltilir. Aksi takdirde bankanız için itibar kaybına sebebiyet verebilir. Saygılar iyi günler

  2. MESUT İYEM

    AKBANKTAN KREDİ KARTIMA EK KREDİ KARTI TALEBİNDE BULUNDUM BANKA BANA AKTİF DAĞITIM FİRMASININ VERMİŞ OLDUĞU SÖZDE BARKOD NUMARASI İLE BAŞVURMAMI SÖYLEDİ AMA NE FİRMA CEVAP VERİYOR NEDE KARTIMI TESLİM EDİYOR. RESMEN ÜÇKAĞITÇI DANDİK BİR FİRMA ALLAH BELALARINI VERSİN. TABİİ BU ŞİKAYETİM AYNI ZAMANDA SİZEDİR. SÖZDE BÜYÜK BANKAYIZ DİYORSUNUZ AMA BOŞ. SİZDENDE BİR ŞEY OLMAZ.SİZDE KENDİNİZE BENZER FİRMALAR İLE ÇALIŞIYORSANIZ ONLARIN AYARINDASINIZ.CİDDİYETTEN UZAKSINIZ İLGİLENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE SİZİ BDDK YA VE ANKARA C. SAVCILIĞINA, UĞRADIĞIM ZARARIN TAZMİNİ İÇİN UĞRAŞACAĞIMI BİLGİNİZE SUNARIM. AYNI ZAMANDA GÖZÜMDE BEŞ PARA ETMEYEN KARTLARINIZIDA SİZLERE İADE EDİP HESABIMI ÇEKECEĞİM.