Adidas Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

adidas müşteri hizmetleri

Adidas, 1950 yıllarında markalaşarak büyümeye başlamasından daha öncede Almaya’da 30 yıllık bir tecrübesi vardı. Şimdi bir çok sporcunun tercih ettiği öncü markalar içerisinde yer alan Adidas diğer rakiplerine bir çok alanda fark yaratmayı başarmıştır. Bünyesine binlerce çalışanı olan Adidas spor malzemelerinde oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması yanı sıra en çok tüketilen ürünü ayakkabılarıdır. Adidad Türkiye içerisinde önemli bir pazar payına sahiptir. Ülkemizde  bir çok spor kulübünün sponsorluğunu da üstlenmektedir. Türkiye’de bulunan binlerce mağzası yanı sıra, Türkiye içi hızlı teslimatı bulunan bir e-ticaret sitesi de mevcuttur. Sizlerde Adidas ürrünleri hakkında bilgi, öneri, siparişi, şikayet gibi bir çok konuda Adidas Müşteri Hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Adidas Çağrı Merkezi

Adidas konusunda çözüm üretebilmeniz adına paylaşmış olduğumuz Adidas Çağrı Merkezi telefon numaraları, sizlere destek ve hizmet sağlamak adına bir telefon uzağınızdadır. Adidas markasıyla ilgili aklınız gelebilecek her türlü, talep, destek, şikayet gibi sebeplerde çekinmeden tuşlayabilirsiniz.

0850 502 61 41

Adidas Diğer İletişim Bilgileri

Adidad Online İletişim Formu

Adidas Türkiye Telefonu (Genel Müdürlük)

(0212) 355 36 00

Adidad Türkiye Merkez Adresi

Mecidiyeköy MahOğuz SokRönesans Mecidiyeköy Plaza No:4 K:1 Şişliİstanbul

Adidas Hakkında

Adidas, dünyanın bilinen en popüler spor malzemesi üreticilerinin başında gelenlerden birisidir. Oldukça ilginç bir kuruluş hikayesine sahip olan Adidas, Adi ve Rudi Dasler  adlı iki kardeşin ortaklaşa 1920’lerde ayakkabı üretmesiyle ilk adımı atmıştır. Ardından iki kardeş anlaşamayarak 1940 yıllarında ayrılırlar. Bir süre sonra Adi Dasler, Adidas markasını diğer kardeş olan Rubi , Puma markasını kurarak ezeli bir rekabete başlarlar. Bitip tükenmek bilmeyen bu çekişmede Adidas oldukça ilginç bir planla Atlet Jesse Owens ile anlaşır ve onun olimpiyatlarda Adidas marka ayakkabı giymesini sağlayarak oldukça popüler olur. Adidas logosu olan üç çizgide 1950’li yılarda başka bir ayakkabı markasının logosudur ve satın alınır. Ayrıca adi markanın ismini Addas koymak istemiştir fakat bu markanın telifi başkasına ait olduğu için Adidas koymak zorunda kalmıştır.

 

Sizlerle yukarıda Adidas Müşteri Hizmetlerine ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini paylaşmış bulunmaktayız. Ayrıca sizlerde aşağıda bulunan yorum alanından, biz ve diğer kullanıcılarla Adidas hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Dilara

    Ayakkabi alalı 2 hafta oldu sol tarafından yırtılmış şikayet ediyorum umarım sorun olmadan degistirebiliriz