Acıbadem Müşteri Hizmetleri Telefon 444

Acıbadem Müşteri Hizmetleri sayfası

acıbadem müşteri hizmetleri telefon 444
acıbadem müşteri hizmetleri telefon 444

Acıbadem müşteri hizmetleri numarasını ve diğer iletişim kanallarını bu sayfa vasıtası ile sizlere ilettik. Sizde Acıbadem şikayet, öneri, istek ve görüşlerinizi Acıbadem çağrı merkezini arayarak iletebilirsiniz.

Acıbadem İletişim: 444 55 44

Acıbadem: İletişim Formu

Acıbadem Genel Müdürlük: +90 216 544 3800

Acıbadem: Online

Acıbadem Mail Adresi: [email protected]

Acıbadem çağrı merkezi numarası olan 444 5 544 numarasını aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Bu bağlamda size seçmek istediğiniz seçenekleri sıralamaktadır. sırası ile şu işlemleri yapabilirsiniz;

  • Ambulans çağırmak için – 1
  • Evde bakım hizmetleri için – 2
  • Check Up Randevusu almak için – 3
  • Diğer işlemleriniz ve Müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleyiniz…

Temsilciye direkt bağlanmak için bekleyin sizi canlı destek temsilcisi karşılar bu bağlamda Acıbadem ile ilgili her türlü şikayet soru veya sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Acıbadem Online

Acıbadem online sayfası bir çok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapmak için hazırlanmış bir sayfadır. https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/ Bu sayfayı kullanmak için öncelikle acıbadem hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer bir hesabınız yok ise aynı sayfa üzerinden hesap oluşturabilirsiniz. İstediğiniz doktora size verilmiş olan tarihler arasında randevu alabilmeniz ve ödeme yapabilmeniz de mümkün.

Hızlı iletişimden ziyade daha ayrıntılı bir istek iletmek için Acıbadem size 2 seçenek sunmaktadır. İlk seçenek Acıbadem mail adresi bu adres ile Acıbadem’e iletmek istediğiniz her türlü talebi yazılı olarak iletebilmeniz mümkündür. Eğer talebiniz bir şikayet veya öneri yada teşekkür içeriyorsa mail içeriğinde Ad soyad, telefon numarası, konu ile alakalı Hastane ve ilgili birim son olarak da konuyu yazmanız gerekmektedir. Konunuz açıklayıcı, anlaşılır ve bilgi verici olması Acıbadem müşteri hizmetleri yetkilisinin sizi daha iyi anlaması ve buna uygun çözümler üreterek cevaplandırması adına büyük önem arz etmektedir.

İkinci yazılı iletişim kanalı ise Acıbadem iletişim formudur form sizin için bir şablon sunar bu şablona uygun olarak sizden şu kısımları doldurmanız istenir;

Acıbadem Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Öncelikle https://www.acibadem.com.tr/iletisim/#iletisim-formlari adresini tarayıcı üzerinde açınız bu bağlamda iletişim formu üzerinden 4 işlem yapabilirsiniz. Bunlar sırası ile,

  1. Bireysel
  2. Fiyat sor
  3. Tıbbi Danışma
  4. Yatırımcı

Bireysel: formu hasta veya alınacak hizmet ile alakalı yada şikayet, öneri veya istekleri iletebileceğiniz bir formdur. sizden ad soyad, e posta adresiniz, telefon numaranız son olarak da mesajınızı yazmanız için istekte bulunuz.

Fiyat sor: Bu seçenek bulunduğunu bölgede bulunan hastanede ilgili birim ile alakalı fiyat bilgisi öğrenmenizi sağlar. Sizden yine kişisel bilgileriniz istenir buna ek olarak da şube seçmeniz istenir bulunduğunuz şehirde ki acıbadem hastanesini seçebilirsiniz, Sigorta durumunuzu sigortam var veya yok olalar seçerek mesaj bölümüne sağlık durumunuzu hizmet almak istediğiniz birimi yazarak formu ilgili birime gönderebilirsiniz.

Şu da işinize yarayabilir: https://www.musterihizmet.com/2017/02/hastahane-doktor-eczane-sikaye.html

Tıbbi danışma: Bu kısım çok önemlidir tedavi gördüğünüz veya görmeyi düşündüğünüz birim hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi bu kısma aktarabilirsiniz. sizden yine kişisel bilgileriniz istenir ek olarak ilgili birimi seçmeniz akabinde de ne hakkında mesaj attığınızı seçmeniz gerekir örneğin: (Öneri, şikayet, bilgi) son olarak mesaj kutucuğuna mesajınızı yazarak konuyu acıbadem yetkililerine iletebilirsiniz.

Yatırımcı: Bu kısma yatırım fikri olanlar fikirlerini iletebilecekleri bir seçenek sunar. İlgili alanlara sizden istenilen kişisel bilgilerinizi girerek yatırımınız ile alakalı mesajınızı iletebilirsiniz. Konunuz yatırım ile alakalı ilgili birime iletilir.

Acıbadem genel müdürlük adresi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:49 34662 Altunizade / Üsküdar / İSTANBUL ilgili adresi haritada görüntülemek için https://www.google.com.tr/maps/acıbadem adresinden harita üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Acıbadem ile alakalı aklınıza takılan sorulardan bazılarını Sıkça Sorulan Sorular kısmına bakarak görüntüleyebilirsiniz. diğer sorularınız veya bilgi almak istediğiniz konular ile alakalı acıbadem resmi internet sitesini ziyaret edebilir, bu sayfada vermiş olduğumuz iletişim kanallarını kullanabilir veya yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Acıbadem Sosyal Medya Adresleri

Acıbadem sosyal medya hesaplarını da takip ederek güncel birimler hakkında bilgiler alabilir, yeni haberleri takip edebilirsiniz. Acıbadem müşteri hizmetleri ve Acıbadem hakkında diğer bilgilerden hızlıca haberdar olmak için, Acıbademi sosyal medyadan takip etmek isteyenler için işte güncel sosyal medya adresleri:

Bunların dışında bir çok işleminizi hızlıca yapabileceğiniz Acıbadem mobil uygulamalarını da cep telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz işte Acıbadem mobil uygulamaları Google PlayApp Store bu bağlantıları kullanarak Android ve IOs cihazlarınıza uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Acıbadem in sahibi kim?

Acıbadem, Adıbadem Sağlık Yatırımları holding A.Ş bünyesinde yer almaktadır. Şirketin 2021 yılı itibarı ile yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Aydınlar'dir.

Acıbadem hangi ülkelerde?

Acıbadem dünyanın en iyi sağlık zincirlerinden biridir. Başta Türkiye olmak üzere Makedonya, Bulgaristan ve Hollanda da bir çok hastane ve sağlık kurumu bulunmaktadır. Ayrıca uzakoğu ülkelerinin bir çoğunda is ortaklığı vardır.

Acıbadem Hastanesi hastalara çiçek kabul ediyor mu?

Acıbadem hastaneleri hasta ziyaretlerinde çiçek kabul etmemektedir. Hijyen kuralları ve alerji gibi durumlardan dolayı hastanıza çiçek götürmemeniz gerekmektedir. Danışma bölümüne çiçeğinizi bırakarak gün sonunda ve hsta taburcu olduğunda çiçeği alabilir.

Acıbadem Hastanesi SGK ile anlaşması var mı?

Acıbadem hastanesi Diş tedavileri hariç diğer tüm birimler ile alakalı SGK ile anlaşması bulunmaktadır. Ayrıca hasta yakını indirimleri de mevcuttur.

Acıbadem özel sağlık sigortası neleri kapsar?

Acıbadem kişiye özel sağlık sigortası şunları kapsamaktadır: Yatarak tedavi teminatı Ayakta tedavi teminatı, Hamilelik ve doğum teminatı, Estetik/kozmetik teminatı, Check-up teminatı, Diş teminatı.

Acıbadem hastanesi muayene ücreti ne kadar?

Acıbadem hastanesi 2021 yılı itibarı ile muayene ücreti olarak 280 tl ücret almaktadır. Acıbadem bünyesinde çalışan bir yakınınız var ise bunu belirtmeniz halinde muayene ücreti düşürülmektedir. Ayrıca PRC testi için ise 250 tl alınmaktadır fakat siz bunu aile hekiminizde yaptırır ve test raporunu sunarsanız da kabul edilir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *