Abdullah Gül Üniversitesi İletişim 0850

Abdullah Gül Üniversitesi Telefon

abdullah-gul-universitesi-iletisim-0850
abdullah gül üniversitesi i̇letişim 0850

Kayseri ilinde kurulmuş olan Abdullah Gül üniversitesi günümüzde çok geniş bir öğrenci sayısına sahip üniversitelerden biridir. Yüksek standartlarda akademik yapısı olan üniversite son yıllarda daha da fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Abdullah Gül Üniversitesi iletişim numaraları da bu bakımdan çok fazla merak ediliyor.

 İletişim hattı: +90 850 360 0 248

Mail Adresi: [email protected]

Üniversitenin hem kayıtlı öğrencileri hem de yeni kayıt olacak olan öğrenciler iletişim numaraları üzerinden üniversiteye kolaylıkla ulaşabilirler. Abdullah Gül Üniversitesi iletişim bilgileri sabit bilgiler olup merak edilen konuda okuldan bilgi alabilirsiniz.

Şuna da Göz atabilirsiniz: Anadolu Üniversitesi  Çağrı Merkezi Telefonları & İletişim Bilgileri

Okula mail, telefon, fax gibi iletişim adresleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda adres bilgisi üzerinden okula gitmek de kolay olmaktadır. Abdullah Gül Üniversitesi öğrencilerinin her sorusuna kısa sürede yanıtlar veren bir üniversitedir.

Abdullah Gül Üniversitesi Telefon ve Adres

Abdullah Gül Üniversitesi iletişim bilgileri içerisinde birden fazla telefon numarası ile karşılaşabilirsiniz. İlk olarak genel çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda sizi istenilen bölüme ya da fakülteye yönlendirmelerini isteyebilirsiniz. Dilerseniz direkt ilgili olduğunuz bölümün öğrenci işlerini de arayabilirsiniz. Abdullah Gül Üniversitesi iletişim Bilgileri arasında şunları yazmak mümkündür:

  • +90 352 338 88 28 Fax numarası

  • +90 850 360 0 248 iletişim hattı

  • +90 352 224 88 00 – 02- 03 Santral numarası

  • +90 352 224 88 00- 02- 03 Sümer Kampüsü

  • Adres: Barbaros, Süper Kampüsü, Erliket Blv. 38080 Kocasinan/ Kayseri

İletişim ve adres numaralarından rahatlıkla Abdullah Gül Üniversitesi’ne ulaşabilirsiniz. Beklentilerinize yanıt veren bir öğrenci işleri ve santral sistemi işletişi olması herkesin sorunlarını kısa süre içerisinde çözebilmesine olanak tanımaktadır.

Abdullah Gül Üniversitesi’ne Nasıl Gidilir?

Abdullah Gül Üniversitesi’ne gidebilmek için şehir içindeki bazı otobüsleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz toplu taşıma araçlarının hat numaraları ise şu şekildedir: 106, 113, 114, 130, 180, 210, 241, 281, 443, 444 hatları ile rahatlıkla üniversiteye ulaşabilirsiniz.

Şehrin her yerinden üniversiteye ulaşım aracı bulunuyor. Özel araçlarınız, taksi, otobüs, dolmuş gibi araçlarla kısa süre içerisinde üniversiteye ulaşabilme imkanı bulunuyor. Kayıt yenileme tarihleri, yeni kayıt tarihleri, yurt işlemleri, ders programları gibi konularda okulun iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *