TV Plus Müşteri Hizmetleri 0212

TV Plus İletişim Telefon Numarası

tv plus müşteri hizmetleri
tv plus müşteri hizmetleri

TV Plus uzunca süredir hizmetlerine devam ediyor. Turkcell’in özellikle dijital platformlar alanında attığı en büyük adımlardan bir tanesi olmuştur. TV Plus müşteri hizmetleri de artan taleplere yanıt verebilmek adına müşteri desteklerini ilerletiyor. Özellikle ülkemizde 2010 yılından sonra dijital yayıncılık önem kazanmış ve çok daha yaygın hale gelmiştir.

Telefon Numarası: 0212 313 10 00

E-Posta Adresi: [email protected]

TV Plus Resmi İnternet Sitesi: https://tvplus.com.tr/

TV Plus insanlara istedikleri yerde TV izleme fırsatı veriyor. Ülkemiz için TV izlemek son derece önemli ancak insanlar artık bunu klasik yöntemler ile yapmıyor. Evde sadece TV izleme modası çok gerilerde kaldı ve TV Plus da tam olarak dönüşümü sunuyor. İstedikleri yerde rahatlıkla TV izleme ve bunu mobil bir şekilde yapabilme fırsatı veriyor.

TV Plus müşteri hizmetleri numarası

TV Plus Turkcell firmasının sağlığı destek ile birlikte vatandaşlara birden fazla kaliteli film vizyondan hemen sonra izleme fırsatı sunuyor. Ayrıca Türk erkeklerinin çok fazla sevdiği spor organizasyonları baştan futbol olmak üzere birçok maçı canlı bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Pek çok alanda dijital yayın sunan bu firma hızlı ve teknik altyapısı ile birlikte rakiplerine oranla çok daha uygun fiyatlar sağlıyor. Günümüzde en uygun fiyatları veren ve piyasadaki en iyi dijital televizyon konumunda TV Plus’ı söyleyebiliriz. Ev ve mobil olmak üzere iki şekilde sizlere hizmetler sunuyor ev TV Plus sisteminde evinizdeki televizyonda rahatlık oturduğunuz yerden izleyebiliyorsunuz.

Şuna da Göz Atabilirsin: Tivibu İletişim, Tivibu Müşteri Hizmetleri

Ayrıca televizyonda olmayan birçok filmi yeni vizyona girmiş kimlerin tamamını da izleyebiliyorsunuz. Yerel kanallardaki onlarca dizi İstediğiniz zaman izleyebilirsiniz Durdur ve tekrar izle konumu ile birlikte, kayıt etme özelliklerine de sahipsiniz. Turkcell altyapısını kullandığı için de son derece hızlı ve akıcı bir hizmet sunan TV Plus müşteri hizmetleri bakımından da kesinlikle kaliteli işler sunuyor.

TV PLUS MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI; 0212 313 10 00

TV Plus müşteri hizmetleri arayarak;

  • Abonelik satın alma işlemi yapabilirsiniz.
  • Teknik sorunlar ile alakalı çözüm desteği alabilirsiniz.
  • Paket yükseltme abonelik sorunları ile alakalı destek alabilirsiniz.
  • Her türlü soru, öneri ve görüş belirtebilirsiniz.
  • TV Plus paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TV Plus adres

Şirket Unvanı: LİFECELL TV YAYIN VE İÇERİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Yazışma Adresi: AYDINEVLER MAHALLESİ İSMET İNÖNÜ CADDESİ

KÜÇÜKYALI OFİSPARK B BLOK NO:20 MALTEPE/İSTANBUL

Telefon Numarası: 0212 313 10 00

E-Posta Adresi: [email protected]

Kep Adresi: [email protected]

Genel Müdür: Barış Zavaroğlu

Vergi Numarası: 6081256789

Mersis Numarası: 0608125678900001

Ticaret Sicil Numarası: 243673-5

TV Plus Turkcell alt yapısını kullanan ve uzunca süredir hizmetler veren firmadır. Dijital hizmetler alanında kesinlikle sağlam bir alt yapısı vardır. Bu nedenle de müşterilerine verdiği hizmetler kalitelidir. TV Plus müşteri hizmetlerine her konuda soru sorabilir ve abonelik için arayabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *