Demirdöküm Müşteri Hizmetleri 0850

demirdöküm müşteri hizmetleri
demirdöküm müşteri hizmetleri

Demirdöküm Müşteri Hizmetleri numarasını ve diğer iletişim bilgileri bu sayfada sizde Demirdöküm iletişim bilgilerini kullanarak her türlü şikayet, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Demirdöküm Telefon No: 0850 222 1 833

Demirdöküm Merkez No: +90 216 516 20 00 

Demirdöküm Resmi İnternet sitesi: https://www.demirdokum.com.tr/

Demirdöküm 1954 yılında kurulmuş aktif olarak hizmetlerine devam eden bir şirkettir. Türkiye de büyük bir marka olan Demirdöküm Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarında ciddi anlamda rol almaktadır. Özellikle Türkiye pazarında yaygın şekilde kullanılan ürünleri ile birlikte Demirdöküm Müşteri Hizmetleri tel desteği de verilmektedir.

Türkiye’nin tüm şehirlerinde verilen hizmetler hem fiziksel hem de telefon yolu ile olmaktadır. Milyonlarca insana verilen hizmetler mesai saatleri ve dışında telefon ile devam etmektedir. İlk olarak 1954 yılında hayatımıza giren Demirdöküm artık öylesine büyüdü ki Türkiye pazarına ciddi anlamda hükmediyor. Sayıları milyonu bulan müşteri ağı ile birlikte ciddi bir de Demirdöküm Müşteri Hizmetleri ağı oluşuyor. Gerek teknik destek gerekse de ürünler hakkında bilgi almak isteyen çok sayıda potansiyel müşteri var.

Şuna da göz atabilirsiniz: https://www.musterihizmet.com/2021/09/esgaz-iletisim-esgaz-musteri-hizmetleri-2021.html

Demirdöküm Müşteri Hizmetleri numarası sadece telefon ile sınırlı değil. İnternet siteleri üzerinden destek almakta mümkün. Demirdöküm yetkililerinin size ulaşmasını istiyorsanız form doldurabilirsiniz. Bu form üzerinden her türlü şikayet, geri bildirim, soru ve önerileri paylaşabilirsiniz. Genellikle en geç 24 saat içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Demirdöküm telefon numarası

Demirdöküm servis hizmetleri ülke genelinde ısıtma ve iklimlendirme pazarında ciddi anlamda rol almaktadır. Demirdöküm hem servis teknikleri hem de yetkili servisleri ile hizmetler sunuyor. Ayrıca ulaşmak isteyenlere de telefon desteği sunuyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun telefon desteği alabiliyorsunuz.

Demirdöküm Müşteri Hizmetleri numarasını aşağıda bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri haftanın 7 günü hizmet veriyor. Hafta içi 09.00 – 21.00 hafta sonu ise 10.00 – 18.00 Aralığında müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz. Demirdöküm Müşteri Hizmetleri arayarak her türlü soru, görüş, öneri, yaşanan arızalar ya da teknik destek ile alakalı taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca bölgenizdeki yetkili ve teknik servisler hakkında da bilgiye ulaşabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI; 0850 222 1 833

Demirdöküm Müşteri Hizmetlerini arayarak;

  • Satış yapılan ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz
  • Yetkili servis çağırabilirsiniz
  • Arıza ya da teknik problem yaşıyorsanız bu konuda bilgi destek alabilirsiniz
  • Uzaktan teknik destek hizmeti alabilirsiniz
  • Cihaz garantisini uzatabilirsiniz
  • Ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
  • Ürün çalıştırma, montaj, aksesuar ya da teknik bilgileri öğrenebilirsiniz

Yukarıda yazan tüm işlemleri 0850 222 1 833 Demirdöküm Müşteri Hizmetleri hattından ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Demirdöküm Adres

Atatürk Mahallesi. Meriç Caddesi No:1/4 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Tel : +90 216 516 20 00 

Faks : +90 216 516 20 01

Yukarıda Demirdöküm firması ile alakalı iletişim ve ana merkezlerinin bilgilerini sunduk. Demirdöküm firmasına ait olan bilgilerin tamamı doğrudur. Yer alan telefon numarası, açık ana merkez adresi 2022 yılı itibariyle geçerlidir. Herhangi bir değişim söz konusu olursa sitemiz üzerinden de güncelleme söz konusu olacaktır.

Demirdöküm kombi servis kaydı nasıl yapılır?

Demirdöküm servis kaydı yapmak için 0850 222 1 833 müşteri hizmetleri numarasını arayarak konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Demirdöküm reset nasıl atılır?

Demirdöküm reset atmak oldukça kolaydır açma kapama tuşuna basarak kombinizi bir kez kapatıp açarsanız reset atmış olursunuz. Ayrıca bazı kombi modellerinde ise ekranın kenarında reset tuşu bulunur.

Demir döküm kombi kaç derecede çalışmalı?

Demir döküm kombi için en ideal sıcaklık 70 ile 80 derece arasında bir ısı değeridir. Bu değerlerde çalıştırmanız önerilir.

Kombi neden F5 gösterir?

Kombi F5 uyarısı veriyorsa bu hava akışı ile ilgili bir sorun olduğunu göstermektedir. Böyle bir uyarı alıyorsanız kombiniz verimli çalışmaz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *