Arçelik Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri 0850

Arçelik Servis İletişim

arçelik müşteri hizmetleri
arçelik müşteri hizmetleri

Arçelik müşteri hizmetleri 0850 numarasını aradığınızda sizi çağrı merkezi yetkilisinden önce sesli yanıt sistemi karşılar. Size uygun arçelik iletişim birimini seçerek hizmet alabilir veya canlı desteğe başlanarak servis açtırabilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 888

Arçelik Servis Numarası: 0850 210 0 888

Arçelik Mail Adresi: [email protected]

Arçelik Resmi İnternet Sitesi: https://www.arcelik.com.tr/

Arçelik A.Ş, markası şüphesiz ki Türkiye’nin en büyük yerel markalarından birisidir. 1955’yıllında Koç ve Doruk ortaklığıyla hayata kazandırılmış bir markadır. 1960’lı yıllar da ilk üretimini gerçekleştiren beyaz eşya markası Arçelik 1999 yılı itibariyle genişlemesi ve büyümesini hızlandırmıştır. Avrupa’da düzenlenen bir çok yarımada ürettiği ürünlerle ödülle laik görülmüştür. Ayrıca dünya çapında bir çok meşhur markanın Türkiye ‘içerisinde satış, dağıtım ve servisini bünyesinde bulundurur.

Arçelik bünyesinde bulunan markalar.

Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Blomberg, Arctic, Elektra, Bregenz, Flavel, Leisure, Arstil Defy, Dawlance.
Ayrıca Romanya, Rusya, Çin vs gibi dünyanın bir çok yerinde Arçelik üretim tesisi, Satış ve pazarlama ofisleri bulunmaktadır.

Buna da göz atabilirsiniz: https://www.musterihizmet.com/2018/01/beko-musteri-hizmetleri-iletisi.html

Arcelik Müşteri Hizmetleri

Milyonlarca müşterisi bulunan Arçelik markasının müşteri hizmetleri de bir o kadar kapsamlıdır. Gerek sesli, yazılı gerekse bayileri aracılığıyla yüz yüze destek alabileceğiniz platformlar bulunmaktadır. Arçelik iletişim tercihi olarak en öncelikli olarak seçilen yol Arçelik telefon numaralarını aramaktır. Çünkü günün her saati sizi karşılamak için bekleyen Arçelik çağrı merkezi görevlileri telefonu diğer ucunda beklemektedir.

Arçelik Çağrı Merkezi

7/24 ve haftanın her günü telefonla ulaşabileceğiniz Arçelik Çağrı Merkezi numaraları 444’lü olarak geçmektedir. Bu telefon numarası standart tarifeniz üzerinden ücretlendirilen bir hizmettir. Bu numaralar aracılığıyla  Arçelik Servis talebi, Yardım, Şikayet, Öneri, Bilgi, Tebrik gibi bir çok iletmek istediğiniz konuyu direkt olarak iletme şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda Arçelik servis numarası olarak talepte bulunmak için kullanabilirsiniz.

Arçelik Telefon Numarası

444 0 888

Arçelik Diğer İletişim Bilgileri

Arçelik markasıyla iletişim kurmanın tek yolu çağrı merkezi değildir. Öncelikle size en yakın mağaza ve teknik servisleri aşağıda ki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca yazılı olarak arçelik e-posta adresine bir mail gönderebilirsiniz. Bunun yanında merkez ofisinin bulunduğu adreste yer almaktadır. Bu arçelik iletişim bilgilerinden hangisi sizin için kolay ve çözüm odaklı olacaksa onu seçmenizi tavsiye ederiz.

EN YAKIN ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ

Arçelik E-Posta
[email protected]

Arçelik Merkez Adres
Karaağaç Caddesi 2-6 Sütlüce 34445 İstanbul

Sizlerin de Arçelik müşteri hizmetleri hakkında paylaşmak istediğiniz soru, sorun, görüş ve şikayetlerinizi yorum olarak bizlere bırakabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Arçelik servis numarası kaç?

Arçelik servis numarası 0850 210 0 888. Bu numarayı arayarak servis işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Emel

  147 gün önce kurulum yapılan yeni makinemden ötürü evimde yangin cikti itfaiye raporu bu yönde

 2. AŞKIN ENVER ÖZTÜRK

  15.12.2021 Tarihin de Görele Pempegül ticaretten 7142220100 9124 N ÇAMAŞIR MAKINASI IN LOVE YENİ SERİ aldım.Yetkili servis makinayı kurdu. Nasıl kullanacağı hakkın da bilgi verdikten sonra ” yetkili servise makına sıkmaya geçerken zemin seramık olduğu için kaydığını bunu önlemek için silikonlu dört adet ayağı koymalarını söylediğim de bana gerek yok bu makınada kayma olmuğcanı söyledi ben de kendilerine teşekür ederek yolcu ettim.” Bir süre sonra makına sıkmaya geçmeye başlağınca ayni sorunlar tekrar etmeye başladı. Bunun üzerine eşim servisi arayıp şikayetini belirtikten sonra servis alınan silikonların neden konulmadğını sormasını üzerine kuran servisin gerek olmadığını söyledik. Bunun üzerine eşim çağrı merkezini arayarak şikayet oluşturdu. Daha sonra ben de aradım .Şikayet oluşturdum. Bir dönen olmadı.18.01.2022 tarihin de çağrı merkezini aradım. Şikayet oluşturdum.Genel Müdürlüğü aradım.Kimseye ulaşamadım.Samsun Bölge Müdürlüğüne zorda olsa ulaştım. Sorunumu anlatmaya çalıştım.
  İnsan olarak kendimden utanmaya başladım. Sanki kendimi bir Moritanyalı Kenyalı gibi hissetim. Türkçe konuşmama rağmen mecalimi anlatamamak beni derinden sarstı. Sanki ben yalan konuşuyorum Servis yetkilisi doğru konuşuyor. Kendime şu soruyu sordum :Neden Beyaz eşyalarını hep ARÇELİK alıyorsun.Cevap olarak kendime bir sorun olduğun da hızla çözüme kavuşur muhatap bulurum diye ama her seferin de aptal yerine koyulmak artık zoruma gidiyor. Bundan bir yıl önce elektirikli ısıtıcı aldım bunda bir sorun yok dediler sonra rezidansından arızadan dolayı değisim yapıldı.
  Aldığımız makına 9 kg.Servis yetkilisi kullanma programlarını anlatıp 9 kg dan az çamaşır koymayamamız gerektiğini kazan ile çamaşı arasında üsten bir kol girecek çamaşır kadar mesafe bırakılması gerektiğni devir kullanılarının çamaşır durumuna göre ayarlana bileceğini tarif ederek gitti. Şim di ben size soruyorum “Bunu almayacak kadar cahilmiyiz. Derdimi anlatıyorum. KOSKOCAMAN DÜNYA MARKASI ARÇELİK FİRMASI kaygan zeminlerde makınaların kayması için bir aparat yapamıyor mu ?Daha kullanmaya başlayalı bir ay gibi kısa bir zaman olmasına rağmen bu makına niye kaymadan dolayı sağa sola vurup çiziliyor veya hasar görüyor. Hata kullanıcı damı yoksa seviste mi ?Diğer ürünler için çeşitli aparatlar sunulur ken makinaların kaymasını önlemek için ürün sunulmaz mı? böyle bir şikayete biz ürün tavsiye ettik siz almadınız diye bir cevap varken niye kullanıcıyı suçluyorsunuz.?
  Son olarak ürünümün yeni bir ürünle değiştirilmesini evime gönderilen servis elmalarının işinin ehli ve hizmet içi eğitim almış olan servis elamı gönderilmesini şikayetimi dikate alıp tarafıma mail olarak cevap verilmesini bir KOÇ ailem üyesi olarak rica eder,
  Saygılar sunarım.

 3. Selma kurucan tuncer

  Merhabalar ben Ankara yenimahalle ye bağlı Batıkent semtinde oturuyorum.ocak ayında arcelik yetkili servisi aradım sorunum deterjan bölümün’den,ve bazende kapak altından şu geliyordu servis geldi.konuyla ilgilendi bu parçaları değişimi için servise götürdüler.iki ğün sonra servis çamaşır makinami getirdi.dış cephesi yenilenmiş ayrıca amortisörlerde değiştirilmiştir.bir kaç yıkamada sonra makinaya bir ses gelmeye başladı servisi aradım hemen ilgilendir.lastiklerde gevşeme olmuş dedi sıkıştırmayi yapıp gitti bir sorun olursa teras ararsın dedi.iki gün sonra tekrar sanki birbirine değen bir şey varmış gibi gicirdqma ve yerinden cikacakmis gibi gelen gürültülü bir ses
  Tekrar servisi aradım sağ olsun geldiler tüm makinanın bölümlerine açıp baktılar bir şey bulamadİlan ama sikmanin hızlandıgı zamanda makinanın özellikle yan tarafından o ses geliyor gırç ve yerinde çıkacak gibi açıkçası artık bir daha servisi aramadım çünkü canım sıkıldı o makinaya servise gönderirken endiseliydim nedense sanki bir soru olacakmış gibi geliyordu hatta sizin 444 arayip sistemin nasıl çalıştığını sordum.elimizde yapılan islemlerle ilgili bir evrakın olmaması da kötü yanlış anlaşılması amacım servisi suclamak kesinlikle degil ama yine çamaşır makinasına altında şu geldi birde bu ses beni gerçekten üzüyor.ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Fevzi Moray

  ARÇELİK FİRMASINI ŞİKAYET 19 Ekim 2018 İZMİR
  18 Ekim 2018 tarihinde Narlıdere’deki Arçelik yetkili servisinize, kahve makinesinin onarımı için gittim. 2,5 sene önce 300.00 TL karşılığında aldığım kahve makinesinin onarım bedeli olarak ne kadar istediklerini merak edersiniz diye belirtiyorum.
  Onarımı için 300.00 TL istediler, iyi mi! İnanılacak gibi değil!…
  Zamanında böylesine kocaman, sağlam ve güvenilir olan müessesenize bağlı bir yetkili servisten aldığım onarım ücreti hicap vericidir,ve müşteriyi hayal kırıklığına uğratır niteliktedir.
  Her zaman olduğu gibi sizlerin anlaşma yaptığı yetkili servise gitmeden önce internetten müesseseniz hakkında müşterilerin yaptıkları yorumları okudum. Bir tane olumlu yorum olsun yahu! Müşteriyi çıldırtan ve üzüntüye gark eden yorumlardan geçilmiyordu!…Böylesine güven duyulan bir şirket hakkında yapılan menfi yorumlara inanamadığım için , bakalım söylenenler doğru mu diye bizzat yetkili servisin yolunu tuttum. Ancak şirkete gittiğimde akıl tutulması yaşatan yorumlarda bir değişiklik olmadığını görmekten utanç duydum!
  Bakınız!Uzun zamandır ihtiyaçlarımı şirketinizden karşılamaktayım. Müessesenize bağlı yetkili servislerin müşteriye yaklaşımını merak etmiyor musunuz? Yetkili servisler adeta kurumunuzun ayağınıza mermi sıkıyor ve müşteriye yaklaşımı utanç vericidir.
  En kısa zamanda tarafıma bir şekilde cevap vermenizi istiyorum. Mağduriyetimi gidermediğiniz takdirde kaleme aldıklarımı okyanus ötesine kadar taşıyacak referansım aşağıdadır!..
  Narlıdere Arçelik yetkili servisi: Adres. : Çamtepe Mah. Güngören Cad. No:46/A. Narlıdere/ İzmir
  Saygılarımı kazanmanız dileğiyle
  Fevzi MORAY VATANSEVER
  Gazeteler:
  www.oncevatan.com.tr
  http://www.haberalkibrisli.net/
  Bloğum:
  http://morayfevzi.blogspot.com.tr/