Sabiha Gökçen Havalimanı İletişim 0216

Sabiha Gökçen İletişim

sabiha gökçen havalimanı i̇letişim
sabiha gökçen havalimanı i̇letişim

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Sabiha Gökçen Havalimanı’na hangi iletişim numarasından ulaşabilirsiniz? Uçuş ve seyahat bilgilerimi hangi telefon numarasından kontrol edebilirim? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çağrı merkezi telefon numarasına nasıl ulaşabilirim?

Sabiha Gökçen Telefon: 0216588 88 88

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Bilgileri

Türkiye’nin en prestijli holdinglerinden Limak Holding, altyapı grubu GMR Infrastructure’dan Hindistan ve Malaysia Airports Holdings Berhad’ın tecrübeli havalimanı işletme şirketi olan Limak Holding, Türkiye’nin en çok yolcu trafiğine sahip havalimanlarından biri olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı işbirliği ile kuruldu. Tekrar tekrar Avrupa’nın en hızlı büyüyen havalimanı olma unvanına layık görülen İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, her yıl milyonlarca ziyaretçinin uçuş ve seyahat işlemlerini gerçekleştirmesi için ortamı hazırlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı müşteri hizmetleri telefon numarasına yazımızdan ulaşabilirsiniz …

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı müşteri hizmetleri ve şikayet hattı 7/24 açık olup müşterilerine hizmet vermektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı şikayet, görüş ve önerileriniz için havalimanı web sitesinde iletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz bir form bulunmaktadır. İşte şikayetlerinizi bildirmek için arayabileceğiniz İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı şikayet telefon numarası.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Şikayet ve Bilgi Telefon Numarası: 0216588 88 88

İstanbul Sabiha Gökçen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri memnuniyetine önem veren Sabiha Gökçen Havalimanı yönetimi, bilgilendirme personeli ve müşteri hizmetleri telefon numarasını günün her saatinde ulaşılabilir bir şekilde sunmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Müşteri Temsilciliği, yorumlarınızı, sorunlarınızı ve önerilerinizi dinleyerek çözüm bulmaya her zaman hazırdır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Müşteri Hizmetleri telefon numarasına yazımızdan ulaşabilirsiniz …

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0216588 88 88

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kayıp Eşya Ofisi İletişim Numarası

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yılın her döneminde yoğun bir şekilde kalabalık olduğu düşünüldüğünde, kaybolan eşyaların bulunması sık rastlanan bir durum. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kayıp eşya ofisi bu anlamda çok çalışan bir departman. Kayıp eşya görevlisi her gün 08.00-17.00 saatleri arasında vazife yapmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda terminalin gidiş katında bulunan iç hatlar kontuarında hizmet veren Kayıp eşya birimine iletişim numarasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki diğer firmaların iletişim bilgileri için buraya tıklayın.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kayıp Eşya Birimi Telefon Numarası: 0216588 86 86

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *