Getir Müşteri Hizmetleri Tel 2021

Getir Çağrı Merkezi

getir müşteri hizmetleri tel 2021
getir müşteri hizmetleri tel 2021

Getir müşteri hizmetleri numarası ve diğer iletişim kanallarını bu sayfada bulabilirsiniz. Sizde getir şikayet ve iletişim hakkında bilgi almak istiyorsanız getir müşteri temsilcisini arayabilir ve her türlü soru, sorun şikayet veya önerilerinizi iletebilirsiniz.

Getir İletişim Numarası: +90 (850) 532 50 50

Getir Mail Adresi: [email protected]

Getir resmi İnternet Sitesi: https://getir.com/

Getir müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır?

Getir müşteri hizmetleri telefon numarası olan+90 (850) 532 50 50 aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılar, sesli yanıt sistemi kişisel verilerinizin korunması kapsamında ki bilgilendirme anonsunu yaptıktan sonra herhangi bir tuşa basmadan sizi müşteri temsilcisine bağlar yoğunluğa göre sizi müzik karşılar ardından getir canlı desteğe bağlanabilirsiniz. 

Müşteri temsilcisini bir tercih olarak görmüyor ve yaşadığınız sorunu kapsamlı bir şekilde yazılı olarak iletmek istiyorsanız Getir e posta adresi olan [email protected] (Tıkla Yaz) adresine mail yazabilirsiniz. Mail yazarken konu başlığına şikayetiniz ile alakalı tam başlık, konu kısmına ise şikayetinizi ayrıntılı tarih ve saat belirterek konuyu açıklayıcı bir şekilde yazınız şikayetinizin değerlendirilerek doğru sonuçlanması açısından açıklayıcı v objektif olmanız büyük önem arz etmektedir.

Şuna da Göz Atabilirsiniz. Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Getir Nedir?

Getir sipariş usulü satış yapmak isteyen lokanta ve iş yerleri ile evden sipariş vermek isteyen vatandaşları buluşturan mobil uygulama sayesinde her yerden kolay bir şekilde sipariş vermeye olanak sağlayan, güvenilir ve kolay ödeme alt yapısı sayesinde insanların internette ödeme önyargısını kırarak güvenli bir ödeme yöntemi sunan günlük veya haftalık yada yılın belli tarihlerinde yapmış olduğu kampanyalar ile satmış oldukları ürünleri piyasaya göre çok ucuza satarak insanları online alış verişe teşvik eden bir sistemdir.

Pandemi dönemi içerisinde alışveriş merkezleri veya marketler gibi toplumun kullandığı alanlarda virüsün yayılma oranı fazla olduğu için insanlar online alışverişi ve eve sipariş vermeyi daha uygun ve sağlıklı bulmaktadır. Bu bağlamda Getir büyük rağbet görmüş giderek artan kullanıcı kitlesine kavuşmuştur.

Getir Merkez adresi

Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

Sıkça Sorulan Sorular

Getir en az kaç TL?

Getir üzerinden yapmış olduğunuz alış veriş tutarınız en az 25 tl olması gerekmektedir. Sepetinize ekleme yaparak alışveriş tutarınızı 25 TL tamamlayabilirsiniz.

Getir de kapıda ödeme var mı?

Getir üzerinden yapılan alışverişinizi tamamlamak için sırası ile adımlar uygulanır bu adımlar; ürün seçerek sepete ekleme, sepeti onaylama, adresinizi girme ve ödemeyi tamamlama nu aşamalarda ödemeyi tamamlamak için kartınızdan para çekilmesi gerekir. kapıda ödeme seçeneği sadece Getiryemek üzerinden yapılan alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneği olan lokantalarda geçerlidir. Bu bağlamda lokantadan gelen kurye pos cihazı ile ödemeyi alır.

Getir kime ait?

Getir Nazım Salur'a aittir. Salur kurmuş olduğu getir sistemi sayesinde 1500 yakın ürünü mobil uygulama kullanarak 10 dakika içerisinde kapıya getiren dünyadaki ilk sistemdir.

Getir parka getiriyor mu?

Getir seçmiş olduğunuz bir ürünü en kısa sürede açık adres belirmişseniz bu adrese getirir park işyeri hastan fark etmez.

Getir güvenilir mi?

Getir de diğer tüm online alışveri sistemleri gibi son teknoloji ile geliştirilmiş ödeme yöntemlerini kullanmaktadır. Yani oldukça güvenlidir.

Getir siparişim gelmedi ne yapabilirim?

Getir üzerinden yapmış olduğunuz siparişlerinizin durumunu uygulama üzerinden haritada görebilirsiniz. Siparişiniz hazırlanıyor, siparişiniz kuryeye verildi veya siparişiniz yolda gibi bilgiler ile sipariş hakkında bilgiler verir. Siparişler yoğunluk durumuna göre gecikebilmekte olup çok geciken siparişinizi iptal edebilir veya şikayette bulunabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *