TÜRK TELEKOM Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları 444

Türk Telekom iletişim numarasını sizler için bu sayfaya ekledik. Türk Telekom şikayet, öneri, soru veya sorunlarınızı bu telefon numarasını arayarak bildirebilirsiniz.
Türktelekom Müşteri Hizmetleri: 444 1 444
Türktelekom İletişim Tel: 444 0 375
Türk Telekom: İletişim Formu

Türk Telekom Çağrı Merkezine nasıl bağlanılır?

Türk Telekom telefon numarası olan 444 1 444 arayınız sizi sesli yanıt sistemi karşılar. Kişisel verilerinizin korunması hakkındaki mevzuatı dinlemek için size bir tuş sunulur ardından sırası ile şu işlemleri yapabilirsiniz;
 • Mobil için 1
 • Sabit internet için 2
 • Ev telefonu için 3
 • Tivibu için 4
Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine bir çok kez ihtiyaç duyabiliriz. Sabit hatlar sorunları, internet, gsm hatları başlıcalarıdır. Ayrıca yakın zamanda Türk Telekom bayağı büyük değişimler ve atılımlar yapmıştır, bunlardan bazıları Avea, TTnet gibi büyük ve popüler markaları bünyesine katmasıdır. Bu sebepten dolayı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ulaşmamızı gerektiren etmelerde artmıştır.

Türk Telekom Arıza Kaydı Nasıl Yapılır?

Turk Telekom Arıza bildirimi yapmak için öncelikle 444 0 375 numarasını arayınız. Çağrı merkezi temsilcisi bağlandıktan sonra sizden abonelik numaranız istenecektir. Arızanızı tam olarak ifade ettikten sonra arıza kaydınız oluşturulur. En kısa sürede ekipler arızanız ile alakalı işleme başlayacaklardır. Bu süre zarfında modeminiz açık olmalı ve hat ölçümü sebebi ile evde veya iş yerinizde bulunmanız büyük önem arz etmektedir.

Türk Telekom telefon numaralarından yukarıda saydığımız ve daha fazlası için destek alma hizmetleri ve işlemlerini kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle Türk Telekom’a bağlı kuruluşlara ait işlemleri tek bir çatı altında kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Aynı vermiş olduğumuz Türk Telekom numaraları şikayet, soru ve sorun bildirim gibi durumlar içinde kullanabilir.
müşteri hizmetleri rehberleri
Türk Telekom Markaları

Diğer hizmetlere göre Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşmak çok daha kolay ve kısa sürmektedir tabi ki bunun sebebi de bir telekomcu olarak kendileri örnek olmak zorundadır ve buda bizim işimizi kolaylaştırmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bireysel kişiler için (Ev kullanıcıları vs.) Aynı zamanda Kurumsal Müşteri (İş yerleri vs.) hizmetlerine de ulaşabileceğiniz numara mevcuttur.

Belirtiğimiz gibi sadece Türk Telekom değil alt markaları içinde bu vermiş olduğumuz Türk Telekom çağrı merkezi numaralarından yararlanarak yardım alabilirsiniz.

Bunlardan Bazıları  şöyle;

ALBtelecom, AssisTT, Sebit, Argela, Innova vede Tvbu, TTnet, Avea gibi bir çok alt dalları da dahildir.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numaraları

Türk Telekom Bireysel Telefon No: 
444 1 444

Türk Telekom Kurumsal Telefon No: 
444 5 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini aradıktan sora müşteri temsilcisine direk bağlanmak isterseniz aşağıda ki kısa yoldan yararlanabilirsiniz. Yukarıda ki numaralardan birini aradıktan sonra telefonunuzdan 0 (SIFIR) tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanmak için sıraya alınırsınız. Ayrıca eklemek istediğiniz bir soru, sorun ve yorumunuz varsa aşağıdan bizlere yazabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

444 0 375 kime ait?

444 0 375 numarası da Türk Telekom'a ait bir numaradır. Bu numarayı arayarak internet hattınız ile alakalı her türlü şikayetinizi çözümleyebilirsiniz.

TurkTelekom müşteri hizmetleri 7 24 açık mı?

Turk Telekom müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444 7/24 arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Şikayet Nasıl Yapılır?

Turk Telekom ile alakalı şikayetlerinizi 444 1 444 numarasını arayarak bildirebilir veya size en yakın Turk Telekom bayii ne giderek durumu bildirebilirsiniz.

Türk Telekom hat iptali nasıl yapılır?

Turk Telekom hat iptali yaptırmanın bir çok yolu vardır. Size en yakın merkeze giderek başvuruda bulunabilir, [email protected] KEP adresine mail atabilirsiniz.

Türk Telekomdan Şifre Nasıl Alınır?

TEKSIFRE (boşluk) T.C. Kimlik Numaranızı 6606'ya göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Türk Telekom internet başvurusu nereden yapılır?

Turk Telekom bayii veya ofislerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yağmadan önce paketler hakkında bilgi almak için https://www.turktelekom.com.tr/ internet sitesinden bilgi alabilir veya 444 1 444 arayarak destek isteyebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Erhan

  İnternet çekmiyor arkadaşlar bu çare yeter artık yav.

 2. Abdulkerim ÇELEBİ

  7010090578 Abone numarımı iptal etim. Bayilere de sordurdum herhangi bir borcun olmadığını Ancak Tarafıma herhangi bilgi verilmeden Hukuk servisine gönderilen borcumun neden zamanın da bildirilmediği gibi bu kadara borca yükseltildiği tarafıma bilderilmesini ve gereğini arz ederim.

 3. Erdal Guler

  Özdere Ortamahalle 1272 sokak no:32 Menderes/İzmir adresinde oturuyorum . 1272 sokakta telefon direği kırılmış. Lütfen ilgilenir misiniz

 4. Bülent Şahin

  Sayın yetkili, +90 (232) 438 24 79 nolu ev telefonuyla internet müşterinizim. Sokağımızdaki internet hızı ve kalitesi çok düşük olduğu için tvbu larımızı iptal etmek zorunda kaldık. Ayrıca evin salonunda olunca ( internet kutusuyla salonda oturduğum yer arası 5-6 metre) internet çekmiyor. Kızlarım online dersteyken tivibu açıp tv seyredemediğimiz için Tvbu yu iptal etmek zorunda kaldık. Tüm sokak olarak bu durumdan müzdaribiz.
  En kısa zamanda fiber internete geçmeyi talep ediyoruz.
  Konuyla ilgili gereğini arz ederim.

  BÜLENT ŞAHİN
  Tc: 18461305176
  Adres:504 sokak no:18/2
  Şirinyer/İZMİR
  Tel: 05332700047

 5. Abdullah İPEK

  7031158881 nolu Türk Telekom İnternetim 11 Ağustos tan beri arızalı olduğunu defalarca arayıp haber verdiğim halde gelip bakmadılar. 2 aydır hiç İnternet kullanmadığımız halde fatura aynı şekilde gelmeye devam ediyor. Böyle ilgisiz alakasız bir firma görmedim.

 6. emine

  wifi cekiyor ama ıntarnet baglantısı yok

 7. Sunay Töngel

  Türk telekom ev interneti vifi sabahtan beri çalışmıyor müşteri hizmetleri ulaşamıyorum.

 8. Rahmi KAŞIKCI

  Telefon kablolari kopmuş yerlerde duruyor 1 haftadir gelen giden yok, bu kadar sorumsuzluk nedir, ben kapimin önünde bunu görmek zorunda degilim, Hergun internet aboneligi icin ariyorsunuz ama kopmuş kabloları gormuyorsunuz. Bir ariza bildireceğimiz numaraniz bile yok. Hep yeni baglanti hep yeni müşteri peşindesiniz

 9. Melek

  Saatlerce müşteri hizmetlerini arıyorum ulasamiyorum hattimda ev internetimde turk telekom maalesef su an ne telefonum çekiyor ne ev interneti böyle rezalet olurmu mağduriyetimizi giderecek bir merci yok ulaşmak imkansız bunca faturayı rezil edilmek için mi ödüyorum ben

 10. erkan

  Sebeke sinyal yoktur

 11. ercan

  türksat kablo net telekom değil en hızlı fiber internet bilgi için lütfen arayınız 0850 888 61 20n

 12. sami

  öyle bir hizmet veriyorsunuz düşman başına benim mesajlarım neden görünmüyor zıraat bankasından gönderilenler neden nasıl hizmet bu ne adına bekletiyorsunuz söyleyin doğru dürüst hizmet vermeyecekseniz bizde başımızın çaresine bakalım acele cevap bekliyorum .

 13. sami

  öyle bir hizmet veriyorsunuz düşman başına benim mesajlarım neden görünmüyor zıraat bankasından gönderilenler neden nasıl hizmet bu ne adına bekletiyorsunuz söyleyin doğru dürüst hizmet vermeyecekseniz bizde başımızın çaresine bakalım acele cevap bekliyorum .

 14. fatma feride afşar

  İyi günler, ev telefon numaramız 216 567 33 53 Elelktrik kesildiğinde, telsiz telefonların çalışmadığını biliyoruz. Ama yakın zamana kadar diğer odamızdaki aynı numaranın paralel ama sabit paralel hattımızzın da, elektrik kesildiğinde çalışmadığını gördük. Oysa biz elektrik kesildiğinde, diğer odadaki paralel telefonu ,kullanabiliyorduk. Bunun düzeltilmesi için bilgi ve yardım rica ediyoruz.

  Fatma Feride Afşar

 15. Abdulkadir Canpolat

  Konu : Telefon ve lnternet Hatlarımız Hk
  CAN TOPTAN G|DA İHT|YAÇ MAD. PAZ. SANAY| VE T|CARET ANONıM
  ŞiRKETi
  olarak Diyarbakır Yolu 9.km Canpolat İş Merkezi Karaköprü /ŞANLlURFA adresinde
  bulunmaktayız. Şirket Topluluğumuza ait hatlarımız bu firma üzerinde bulunmaktadır.
  Telefon ve lnternet hatlarımız yolun karşı tarafında bulunan NOBEL Gurme Cafe içinde kurulu
  bulunan santralden gelmektedir.
  Pandemi süreci boyunca bu işyerinin çalışmaması nedeniyle elektrik faturası ödemesini
  yapmamaktadır. Enerji bağlantısı sürekli olarak Elektrik kurumu tarafından Kesilmektedir.
  Sürekli olarak bu durumdan mağdur olmakta, tüm internet ve telefon hat larımız
  ça|ışmamaktadır.
  Yaklaşık 1 haftadır aynı durumdayız, tüm hatlarımız kesiktir. Cafe Yetkilisi ile sürekli
  görüşmekteyiz.
  Firmalarımıza yeni santral kurulması veya mevcut santralin yer altında mevcut yolun
  altında bulunan tünelden firmamıza geçirilmesi veya santrale direkt enerji verilmesi gibi bir
  çözüm üretilmesi için gereğini ve tarafımıza bilgi verilmesini saygılarımızla arz ederiz.
  CAN TOPTAN GıDA iHTiYAÇ MAD. PAZ. SANAYİİ VE T|CARET ANONiM Ş|RKETİ Yukarıdaki yazılı dilekçemiz Şanlıurfa Telekom müdürlüğüne iletilmiş olup 2 Ay daha önce sözlü olarak iletmiştik çözüm olmamıştı lütfen bir an önce olaya çözüm sağlamanızı rica ederiz.

 16. ekin

  borcum olduğuna dair mesaj aldım. ve ödemeyi yaptım. aynı fatura bir kez de banka hesabımdan kesilmiş. Telekom halen borcum olduğunu bildiriyor. ödediğim fazladan fatura tutarı ne olacak? Tel. ile bir elemana ulaşmak mümkün değil. böyle hizmet olmaz.

 17. selahattin kahraman

  05537493177 online uygulama açılmıyor

 18. SELAHATTİN

  İRTİBAT NO T.TELEKOM ONLİNE UYGULAMA AÇILMIYOR

 19. İbrahim EŞMEKAYA

  müşteri temsicisine ulaşmak cumhurbaşkanına ulaşmaktan zor menü lerde sıfır yok.

 20. Merkez Adalı

  Geçmiş ve şimdiki (güncel de de) faturalarımda kabarıklık görüyorum. İzah edermisiniz. Acaba farklı bir siteye yanlışlıkla tuşlayıp abone mi oldum da kabardı. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlanmak için ne yapmalıyım.. bilgilenmek için.

 21. mustafa kaya

  3686131363 rakamli numarayi tusluyorum hatali diyor ama otomatik ödemeli ve tefonumu kapattigim ve son ödemesini 20-11-2020 tarihinde 99,21 tl olarak hesabimdan cekildigi halde hala mail ile ödemen var deniliyor alay mi ediyorsunuz hat otomatik ödemede idi saygilarimla.

 22. bostan tombaş

  hatıma yüklediyim 35 tl hiçbir paket almadan param gitti param nere kayboldu param ne oldu soylermisin

 23. Bülent ŞAFAK

  Adıma kayıtlı 0224 4410436 nolu telefon ve Türk Telekom internet hattım Ataevler Mah. Yılmaz Akkılıç Cad. Eğitim Sokakta bulunan arkadaşımın iş yerinde 2016 yılı kasım ayından beri kullanılmaktaydı. 12 Haziran 2020 tarihinde 4-5 aylık internet ücretini ödemediği tarafımızca anlaşıldığı için İhsaniye Mah.FSM. Bulvarındaki Türk Telekom yetkili bayiye (Kobihattı Bilgisayar ve Yazılım Hiz. San.ve Tic.Ltd.Şti) gittim ve üzerimde bulunan telefon ve interneti Geçit mah.5.Gönül Sok No:14 B-Blok 7. Dairemize telefon ve interneti birleştirerek naklettim. Nakil esnasında bu işlemleri yapan bayideki personel bana internet borçlarının olduğunu söyleyerek tümünü o esnada ödedim fakat bana hiçbir şekilde telefonun 8 aydır fatura ödemesinin yapılmadığı ve şu kadar borcu vardır bunu ödemeniz gerektiği konusunda hiçbir bilgi verilmedi.
  Nakil işlemleri sonrası ödemeleri de göre bilirsiniz. Buna rağmen;
  1- Yukarıda bahsettiğim Yetkili bayi telefonu birleştirip nakledilme işlemini yapar iken, neden sadece internet borcundan bahsettiği ve telefon borcunu bana bildirmediği, bildirmiş olsaydı tıpkı internet ödemesini yaptığım gibi adıma kayıtlı telefon faturalarını da öderdim. Ayrıca bu kadar telefon faturası birikmesine rağmen bilgi verilmeden nasıl nakil yapıldığı,
  2- 26.12.2019 tarihinden 22.7.2020 tarihleri arasında toplam 8 adet telefon faturaları ödenmemiş ise, neden telefon kullanıma kapatılmadığı, kullanıma kapatılmış olsaydı mecburen ödemeler yapılıp tekrar kullanılacaktı, buna rağmen telefon kullanıma açık tutulmuştur,
  3- Ayrıca anılan süre zarfında ödenmemiş faturalarla ilgili tarafıma neden bir ihtar veya ihbar yapılmadığı, bana merkezi takip sisteminden ikametime evrak gönderebildiğine göre bu konuda da yani ödenmeyen faturalar konusunda da ihbar veya ihtarname gönderilmez mi idi?,
  4- Ayrıca Temmuz 2020 ayındaki internet faturamda yapılan yanlışlığı düzeltme adına gittiğim Beşevler Türk Telekom Müdürlüğünde de adıma kayıtlı herhangi bir borç olup olmadığı da sorulduğunda sadece Temmuz internet faturamın bulunduğu söylendi, kesinlikle telefon borcundan asla bahsedilmedi,
  Bütün bunlara rağmen 15.09.2020 tarihinde ikametime Merkezi Takip Sisteminden (2020/696597) borcunuzun (Toplam fatura borcu 397,53 TL olduğu ve sisteme de baktığımda 880 Tl. borç gözüktüğü) olduğu bildirilerek Avukat Çınar Çayırlı ya takibi ve icra yolu ila tahsil edileceği bildirildi.
  Bu durum haksız ve tamamen hukuksuzlukla dolu olmasına rağmen ve bizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmayan yukarıda bahsettiğim yetkili Türk Telekom bayisi ve Buras Beşevler Türk Telekom Müdürlüğü yetkililerince mağdur edilmiş bulunmaktayız. Ayrıca bahse konu telefon ve buna bağlı Türk Telekom interneti halen evde kullanmaktayız, ayrıca yine evimizde babamın adına kayıtlı yine Türk Telekom İnternet kullanmaktayız, demek ki bizim Türk Telekomu tercih etmemiz hata mı olmuş oldu. Ben Türk Adaletine olan güvenim gereği, adaletin haksızdan yana değil mağdur ve haklıdan yana olacağı inancını taşımaktayım.
  Lütfen bu haksız ve mağduriyeti düzelterek söz konusu 8 adet telefon fatura bedelinin ödenmesi şeklinde düzeltilmesinin sağlanmasını arz ve rica ederim.

  Bülent ŞAFAK
  (19124766174 )
  Adres: Geçit Mah. 5.Gönül Sok.No:14 B-Blok
  Daire 7 Osmangazi/Bursa- 0535 6543388

 24. Cemal

  Yaw arkadaş siz nasıl bir insansınız.
  20 TEMMUZDAN BERİ GENEL arıza mı olur
  ALLAH belanızı versin

 25. metin ugur esmer

  Merhabalar
  3 eylulde yaptigim ev telefonu baglama muracaatimda abonelik islemimi saglayan ve ozveri ile isini yapan y.sehir tlekomdaki mine hanima
  Sitedeki kutuda olan aruzayi 4 sefer gelerek gideren fatih kocak ve iltas toprak kardeslerime ozverili calusmalarindan dolayi cok tesekkur ediyorum
  Saygilarimla.

 26. Yüksel Durukalp

  Aradığım zaman neden kimseyle görüşüp sorunumu söyeyemiyorum. İki aydır faturam 7l lira geliyor neden? Birde başka kampanyaya geçebilrmiyim bu ücret bana fazla geliyor. Sınırsız kullanım ücreti ne kadardardır acaba. Acentedeki arkadaşlar hiç yardımcı olamıyor kimden nerden yardım alacağım acaba makineyle görüşmek o tuşa bas bu tuşa bas gibi sıkıcı şeylere son verin de birebir görüşelim.

 27. Sabahattin BAIL

  Kurumunuzun 1806513822 numaralı internet abonisiyim.Aylık internet ücreti 60,00 Tl iken 22.06.2020 tarihli ödemeli internet faturası 92,50 Tl olarak gönderilmesinin nedeni hakkında bilgi verilmesini riica ederim.

 28. Zeki Kotan

  1000 dakika 10 GB internet doğru düzgün kullanmadığım halde 53₺ fatura yansıttınız. Allah sizi bildiği gibi yapsın inşallah 5 kere aradığımız halde müşteri hizmetleri ne bağlanamadim 35₺ geçmeyecek dediğiniz fatura 55₺ geldi hemen telekomu bırakıp başka bir servise geçiş yapacağım

 29. Mustafa Güneş

  Bu ayki faturada 1000 sms hakkım olmasına rağmen 9 adet sms ücretlendirilmiş.neden acaba?

 30. Ahmet

  Hattimi kapattiniz kimlik numarami giremedim diye eeee su anda tum kimlik randevulati ertelendi ben nerden giriyim kimlik numarami

 31. yusuf çöpoğlu

  mobil hat kullanıcıyım sözleşmemin bitimine 5 gün kaldığının belirtilmesi üzerine bende faturasız hatta geçebileceğimi söyledim ce kullandıkça öde gibi seçenek olup olmadığının bildirilmesi rica ederim tvb ve ev internetimde Telekom kullanmaktayım göz önünde bulundurularak uygun bir tarifeden faydalandırmanızı bekliyorum 65 yaş üzerindeyim dışarı çıkamıyorum mobil hattımı anlaşma sağlanmadığım taktirde iptal edilmesini kapatılmasını rica ediyorum saygılarımla

 32. oguz

  yüksek gelen faturaya taksit yapılıyormu

 33. HÜSEYİN AVCI

  Sayın yetkili, 3 TL aylık ücret ile taahhütlü tv Bu üyesiyim.7025275290 hizmet no. Halen ERZİNCAN KEMALİYE AVCI KÖyÜ”nde ikamet ermekteyim. Sözleşmem 12.4.2020 de doldu. Yaşım 65 . En yakın ptt merkezi Erzincan, Malatya, Elazığ da. 300 KM mesafede. Fax cihazı da ilçede 65 KM mesafede. Mail, watsap vb iletişimi kabul etmiyorsunuz. Hattımı 20 Nisan da dondurttum. Şimdi 10-15 günlük kullanım için ( onuda kullanmadım. ( Kutuyu istanbula giden ile mart ayında ist.  gönderdim. Çocuklar İptal etsinler diye. Orda da benim ıslak imzamı istemişler ) bu faturanın iptalini istiyorum. Telekom Cine5 ı geçemez. İptal için vatandaşı bu kadar yoramaz. Hat almak için kapıya eleman gönderen telekom, iptal etmemek için bu eziyeti vatandaşa reva göremez. 1954 doğumluyum. Her tür hizmeti Devletim evden çıkmamam için verirken telekom bunu yapmamalı.
  Saygılarımla.
  Bir yetkili ararsa yüzyüze görüşürüz.
  Ev tel: 0446 762 12 55 Avcı Köyü
  GSM: 535 395 38 99
  Email: [email protected]

 34. LEYLA kIRMACIOĞLU

  Günlerdir ne mail ne de telefondan ulaşmak mümkün değil , internetden ramazan için 1 GB ekleme işlemi yapılamıyor,yeni kampanyaları fiyatları eski tüketici paketlerinden çok daha uygun tüketicinin bu denli kandırılıyor olması inanılmaz, derhal paketimi iptal etmek istiyorum muhatap bulamıyorum,konu tarife yenileme olduğunda defalarca arayıp taciz edebiliyorlar,ciddiyetsizlik,sorumsuzluk kurumsallıkla alakası olmayan bir zihniyet

 35. Bayram Gürel

  Size ulaşamıyorum yirmi günden beri hattım bağlanmadı çağrı merkezi ne ulaşamıyorum az kaldı çileden çıkıp alayiniza küfür edeceğim

 36. Beser isik

  Adim BESER ISIK BEN TVIBU MUSTERISIYIM NUMARAM 7025513999 Benim kontratim 01/05/2020 de sona eriyor Ve uzatmak istemiyorum suremin sonuna da. Bitmesini istiyorum tlf no 05380197984 adresim GUMULDUR ATATURK MAHALLESI 6360 SOKAK NO

 37. Zeki Muhammet Kotan

  Türk Telekom Kontur heryone 5 gb internet
  Heryone 750 dakika 23 tl abonesiydim siz tarafınızdan aranıp heryone 10 gb internet
  1000 dakika görüşme 1000 SMS 35 TL ay
  Kampanyasına davet edildim bende kabul ettim aklıma takılan iki soru var.
  1. 14 uyle 22 tarihleri arasında ki hakkım ne oluyor.
  2. Benim hesabımda 23 TL bakiyem vardı o ne olacak bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

 38. önder ünsal

  müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Cep telefon faturam 2 aydır 2 katı ödüyorum.
  yardımlarını rica ederim.

 39. Mehmet Koyuncu

  28tl olması gereken faturam neden 127 TL geliyor benim hakkım bu parayı yiyene zehir zıkkım olsun ahirette yılan olsun bedenine girsin

 40. BAHARETTİN TÜYENE

  24.09.2019 İŞ YERİMİN TELEFONUNU KAPATMAK İÇİN DİLEKÇE VERDİM.İŞ YERİMİDE AĞUSTOS 2019 DA KAPATTIM.TELEFONUM KAPATILMADIĞI GİBİ BİRDE ÜZERİNE 6 AYLIK BORÇ BİLDİRİMİ YAPIP,NİSAN 8 DE TELEFONU AÇACAKLARMIŞ,YAHU BEN DÜKKANI KAPAYALI 9 AY OLDU MANYAKMISINIZ SİZ. BEN BU BORCU ÖDERSEM SİKSİNLER,HER TÜRLÜ HUKUKİ YOLA BAŞVURSUNLAR,DİLEKÇE ÖRNEĞİ ELİMDE(FOTOKOPİ OLARAK).BİZDE SİKİLCEK GÖT KALMADI,SİKTİRİN GİDİN İŞİNİZİ DOĞRU YAPIN YETTİNİZ ARTIK.

 41. Mükerrem Erdem

  212 570 35 03 nolu sabit telefon ile aboneniz olup, paket halinde TVBU ve evde internet kullanıcısıyım. İki gündür TVBU ya bağlı televizyonumda bası kanalları seyredemiyorum. “Kanal görüntülenmiyor” şeklinde uyarı alıyorum. Kurumunuza telefon ile ulaşamadım. Gereğinin yapılması için ilgililere emir talimatlarınızı rica ederim,

 42. Hasan çepnioglu

  İnternette genel arıza var beylikdüzünde internet üzerinden uzakdan eğitim gördügümüz bu gunde internet kesintisi yaşamak tam size göre bir davranış deprem olur turk telekom kaput virüs olur gene kaput sizin nasil bir kuruluş olduğunuzu anlamadım müşteri hizmetlerine ulasamiyoruz ses kaydı bolgenizde arıza var arızada ayin 4 den 6 sına kadar nasıl ariza bu peki ayin 6 pazartesi nasil uzakdan egitim görecez umrunuzda bile oldugunu duşunmuyorum

 43. fatma güler

  İyi çalışmalar evden internet kullanıyorum internetinin bitti birde aşım ücreti göndermişiniz bu nasıl birşey anlamadım lütfen inceler misiniz ücreti de geri çekiniz bu yokluktan bu nedir anlayamadım 5054394147 telefonum

 44. Zühal Nayman

  Ben Müşteriniz olan , hem ev interneti hem de mobil hattı üyeliği olan Mehmet Nayman’ın (kimlik t.c.no. 52936174546) ablasıyım. Kardeşim 14.3.2020 de vefat etmiştir ve bu hatların acilen kapanması lazımdır. Ölüm belgesinin altında en yakını olarak benim imzam vardır. Kimlik sureti de bendedir. Veraset ilamı almak nüfus kütüğündeki bir hata (benden önce doğup, ölen kızkardeşimin isminin yanında 2016 yılında işlenen “ölümünün araştırılması” diye bir ibare vardır)yüzünden aylar sürebilir. Ve bu kullanılmayan telefon hattı ve internetden dolayı devamlı bir ödeme hasıl olacaktır. Şahsın emekli maaşı kesildiğinden bu haksız borç bankada parası olmadığı için ödenemiyecektir, ardından icra takibi başlayacaktır. Bu şahsın Digitürk üyeliğini çok problemsiz şekilde bir dilekçe, ölüm belgesi ve nüfus kağıdı bilgileriyle hallettik. Lütfen bana yardımcı olun. Yaşım 70 olduğu için evden dışarı çıkamıyorum . Ayrıca kardeşimin üyelik.no.sunu da bilmediğimden yolladığınız faturalar dışarıdan da ödenemeyecektir. Bilgilerinize arz ederim. Zühal Nayman (ablası ve tek varisi diğer ablalar öldüğünden)
  Telefonum: 05325755262

 45. Bayram tavşanlı

  Bu zor günlerde bide adınız Türk Telekom. On gün ödemede geciktim diye telefonumu üç gündür kesmeye utanmadınızmı. Yazıklar olsun size. Hakkımı helal etmiyorum. Başıma evde bişey gelse nasıl iletişim kurcam. Emekliyim bir gün sonra ödeycektim. Yazıklar olsun Türk olmayan Türk Telekom.

 46. Himmet TAŞBAŞ

  7017117944 hesap nolo internet abonesi idim tahattüm bitti başka firmaya geçtim fakat adıma türktelekom 900,93 tl tutarında fatura göndemiş. Benim haberim olmadan haziran 2019 tarihinde yeni sözleşme imzalanmış görünüyor yetkili bir bayaidan bayi iş yerime gelerek sözleşme yapılmış görünüyor ben böyle bir sözleşme imzalamadım sözlşememim kontrol edilmesini adıma çıkarılan faturanın iptalini istiyorum imzalanan evrakların tarafıma gönderilmesini rica ederim

 47. Aynur

  Benim faturam geçen çok yüksek geldi ben abone olmadığım mesajlar geliyo.fenerbahce ve son dakika mesajlarini iptal etmek istiyorum.faturalarimi ucretlendiren tüm abonelikleri iptal etmek istiyorum.yardimci olursanız sevinirim

 48. Aziz Akpınar

  BU verilen bilgiler işe yaramıyor. 4441444 aradıktan sonra sıfırı tuşlayınca “eksik ya da yanlış tuşlama yaptınız” diyor. Müşteri temsilcisine ulaşamıyorum

 49. Neçetin alakuş

  Kasım 15de hatima ayit çağrı detayını istedim yaklaşik 3 ay oldu gelmedi bu sizin müşteri memnuniyeti

 50. Halil Kayrak 0 542 3450299

  Yıllardır Türk Telekom TTNet kullanıcısıyım, Fakat Türk Telekomun kurumsal bir firma olmadığını açıkça belirtmek istiyorum.Aksini iddia eden bir yönetici varsa arayabilir ve cevap da verebilirim.
  Yaklaşık 25 gündür TTNet internet hizmetini sokak veya caddedeki kabloların kopuk olması nedeniyle hizmet alamadım.20.11.2019 tarihinde giderildi ve ben hizmet verilmediği günlerin faturamdan düşülmesini talep ettim.Haklı olarak
  Türk Telekom un cevabı şu hata bizden kaynaklı değil fatura iadesi yapmıyoruz derler.
  Sanki ben hizmeti farklı bir kurumdan alıyorum buna pes derler ve Türk Telekom a haketmediği hizmet vermediği günlerin parasını aldığı için gaspçı derler.
  Lütfen araştırın biz hizmeti sizlerden bedavaya almıyoruz.kablo dışardan kopuksa suç bizdemi sizdemi

 51. Halil Kayrak

  Türk Telekom dan maalesef memnun değilim 20 Ekim 2019 dan bu yana TTNet ve buna bağlı Tivibu dan hizmet alamıyorum 10 defadan fazla aradım bildirdim ve Bursa nın Nilüfer ilçesi Altınşehir mahallesinde hizmet yok altyapı da sıkıntı var ama ekip gelmiyor ve biz boşu boşuna para ödüyoruz.
  Şikayet etsen de arasanda sonuç yok sadece müdür tanıdığın olsa yeter
  Şehrin içinde elit yerinde hizmet yoksa köydekinin dağdakinin vay haline
  Ondan sonra ışık hızında internet hizmet dersiniz reklamlarda
  Hadi duyarlı türk Telekom a sahip çıkacak cevap verecek yönetici bekliyorum bu yazdıklarıma

 52. besime arık

  besime arık adına kayıtlıolan3525612845 nolu telefonu kapattırdıkbize dokuzgğnlğk fatura gelir dediler ama şimdiise seksen küsür liralık fatura çıktı

 53. ecz_ufuk_

  Bugün yani 26.09.2019 Bursa’da beş. Kusurlu bir deprem oldu ve sizin yere göğe sığdıramayıp öyle böyle şöyle övdüğünüz Türk telekom yok şöyle hızlıyız yok her yerde varız yok fiberoptik yok bilmem ne kardeşim en ufak bir şeyde hat gitti diğer şebekelerin hatları varken yere göğe sığdıramadığımız Türk Telekom’un hattı yok böyle bir zamanda ben bu telefonu ben bu hattı ben bu şebekeyi kullanamayacaksam neyleyim Türk telekom’u Çok moral bozucu çok üzücü sinir bozucu bir durum en kısa zamanda hattımı değiştireceğim çevremde Türk telekom kullanan bütün dostlarıma da değiştirmeleri için ikna edeceğim

  Çok moral bozucu çok üzücü sinir bozucu bir durum en kısa zamanda hattımı değiştireceğim çevremde Türk telekom kullanan bütün dostlarıma da değiştirmeleri için ikna edeceğim

 54. mahmut özbalta

  benim faturamın çok kabarık geldiğini, ortalama paket ücreti 38ile 40 tl olan pakete, 84 tl fatura geldi, bunun için itirazda bulunuyorum, numaram 0533 495 41 59 gereğini arz ederim, saygılarımla.

 55. tuncay gülen

  eve internet almak için defalarca müracaat yaptım hep olumsuz osmangazi bursa da oturuyorum bursa da internet almak imkansızmı

 56. besima arık

  3525612845 nolu ev telefonununu kapaktırmak istiyoruz

 57. hasan denizli

  Bu gün yanlışlıkla fazla mesaj kullandım hattım tek taraflı kullanıma kapandı ek fatura çıkacagı ve müşteri hizmetlerinde aranacagım söylendi bu sürecin kısa zamanda çözümü için yardımcı olmanız istiyorum çıkacak ara faturayı hemen ödemek istiyorum 0 537 334 53 43

 58. Mehmet Nidayi AKBAL

  taahütü bitip yenilemek istiyorum

 59. ihsan yalçındağ

  bimcell tl yükleme 40 tl yükledim telefonuma gelmedi

 60. Mehmet Nejdet GÜNDEM

  4441444 ile 7/24 saat ücretsiz hizmet alırsınız diyor ve ‘1. Mobil içim’ bilgi alabilen, taahütü bitip yenilemek isteyen veya müşteri temsilcisine bu adımlarda bağlanabilen varsa TELEKOM çalışanları dahil ortaya çıksın. Yalan dolanla müşteriyi kaptıktan sonra ulaşımı mümkün olmayan bir kuruluş.

 61. osman dursunoğlu

  türk telekoma geçiş için eksik evrakları, tarafınıza email olarak gönderdim, lütfen bana bir dönüş yaparmısınız
  tel. 054466xxxx

 62. Mahir Kolbasar

  Türk Telekom Mobil kullanıcısıyım. bir kaç aydır tarifemle ilgili taahhüt sürem bitti ve yüksek miktarlı fatura geliyor, en son gelen fatura da kota aşımı vs dolayısıyla çok yüksek geldi. bununla ilgili bu süre zarfında arayıp telefonu kullanan eşime yenilemeyle ilgili bir ya da iki sefer yeterince anlaşılmayan bilgiler verildi. Sonrasında da gelen yüksek miktarlı faturalar dışında iletişim kurulmadı. Biz de iletişim kuramadık ve bu yüzden burayı buldum ve yazıyorum. Size şikayetim şudur ki; uzun zamandır hattınızı kullanmakta olan müşteriniz olarak bizlerin yararını da gözeterek hizmet ve danışmanlık vermeden, memnuniyeti sağlamadan ve dahi sormadan, direk fazla faturalandırma ile yanıt veriyorsunuz. Bu elbetteki hoş bişey değil. Lütfen acilen mağduriyetimizi düzeltmenizi talep ediyorum. Telefon Bilgisi: 0538440xxxx Nahit Köroğlu Ek İletişim Bilgisi: [email protected] Tel: 0542315xxxx Mahir Kolbasar

 63. hasan Huseyin yalcin

  sikayet konularina bakmiyor diye cevap veriyor en kisa surede telekom musterisi olmaktan cikacagimi ve konuyu yargiya tasiyacagimi bilmenizi ve bu konuyu calismis oldugum krum olan emniyet genel mudurlugune de goturecegimi saygilarimla belirtmek isterim..