Tatbak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

tatbak çağrı merkezi i̇letişim müşteri hizmetleri telefon numarası
tatbak çağrı merkezi i̇letişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Tatbak çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Tatbak şikayet hattına makalemizdeki Tatbak müşteri hizmetleri numarası numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Tatbak müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı yoluyla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir.

Tatbak Telefon Numarası: 444 14 90

Tatbak Çağrı Merkezi Numarası

Tatbak, 2001 yılında gıda sektöründe başlayan yolculuğunu geliştirerek ve büyüterek 80’den fazla şube ve 250’den fazla ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hedefleri doğrultusunda kaliteli ürünleri en uygun fiyata üreten firma, müşteri memnuniyeti sağlayarak güvenilir bir marka haline gelen saygın bir firmadır. Bu doğrultuda, 444 14 90 numaralı çağrı merkezi müşterileriyle kesintisiz iletişim kurmaktadır. Çalışan memnuniyetini esas alan şirket, çağrı merkezi aracılığıyla her türlü şikayet ve taleplerini müşteri odaklı olarak ele almaktadır. Kalite, bilgi ve deneyimle elde edilir. Müşterilerin her türlü istek, şikayet ve fikirlerinin markayı daha da taşıyacağı düşüncesiyle hareket eden şirket, çağrı merkezi ile aramaları kaydediyor ve sorunları hızla çözüyor.

Tatbak çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Tatbak Müşteri Hizmet Numarası

Sipariş hattı ve dilekleri için müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek için hafta içi 8.00 ve 18.00 saatleri arasında tüm mağazalarında geniş bir ürün yelpazesi ile 444 14 90 numaralı şirketin müşteri hizmet numarasını arayabilirsiniz. şikayet. Şikayet ve taleplerinizi Tatbak.com.tr adresindeki iş formunu online doldurarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek firmaya gönderebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tatbak müşteri hizmetleri numarasına kolayca gönderebilirsiniz.

Tatbak Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

Müşteriler için müşteri hizmetleri telefon numarası 444 14 90 aracılığıyla bağlanabilirsiniz. sorunlar, çözülmek istedikleri sorunlar veya sipariş ayrıntıları. Kaydedilen görüşmeler yetkili birimlere iletilir, sorun çözülür veya sipariş ayrıntıları açıklığa kavuşturulur ve müşterilere hızlı iade müşteri memnuniyeti sağlanır. Ayrıca, şirketin internet sitesinde de çevrimiçi olarak satılan gerekli açıklamalar ve talimatlar bulunmaktadır.

Müşteri tabanı büyüdükçe Tatbak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanır en kısa sürede çözümler sunar.

Tatbak Şikayet Hattı

Tatbak kalitesi uygundur Müşterilerini fiyatına ulaştırmayı hedeflemekte ve tüm optik ürünlerinde% 100 müşteri memnuniyeti istemektedir. Müşterilerin karşılaştıkları sorunları ve gözlemledikleri sorunları şirkete bildirmeleri çok önemlidir. Her türlü şikayet, öneri ve talepleriniz için tatbak.com.tr adresinden iletişim formunu doldurabilir veya 444 14 90 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi ve şikayetlerinizi müşteri temsilcimize bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Tatbak müşterileri için sorunlarını aktarabilirler. Tatbak şikayet hattı telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlıyor.

Tatbak Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Tatbak çağrı merkezi numarasına 444 14 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez Fabrika
Adres: Velibaba Mh. Zülüflü Sk. No: 3 Pendik / İstanbul

Telefon Numarası: 0216 307 85-95

Faks Hattı: 0216 307 08 99

Ayrıca web sitesi aracılığıyla iletişim kurabileceğiniz Tatbak iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Talep ve sorunlarınızda en kısa sürede her alanda kısa sürede geri dönerek size destek veren Tatbak memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda, sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Tatbak irtibat numarası ile ona erişebilirsiniz.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Mesut vural

    Bugün aldığım fındık drajenin içinden, Fındık’tan büyük kaplanmış taş çıktı.