Stilevs Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 0850

Stilevs Müşteri Hizmetleri

"<yoastmark

Stilevs çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Stilevs şikayet hattına irtibat telefonundan Stilevs müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Stilevs iletişim doğrudan bağlantı aracılığıyla yapılabilir.

Stilevs Müşteri Hizmetleri: 0850 201 22 59

Faks :: +90 (212) 876 75 88

E Mail: [email protected] .tr

Resmi İnternet Sitesi: https://www.stilevs.com.tr/

Stilevs Nedir?

Stilevs olarak, 40 yıllık bilgi ve tecrübemizi küçük ev aletleri, ev temizliği, yiyecek hazırlama, içecek hazırlama, ev gereçleri ile birleştirerek yola çıktık. yenilikçi ve modern yaşam ile kişisel bakım, demir ve çeyiz setleri kategorilerindeki kullanışlı ve pratik ürünlerimizle ve en son teknolojiyi yakalayarak kullanıcılarımıza zaman kazandırmak. Çevre dostu bir yaklaşımla, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma, doğal kaynak ve enerji tüketimini en aza indirme ve toprak, hava ve su kirliliğini önleme çalışmalarında yer almayı ilke olarak görüyoruz. Önem verdiğimiz sorunlardan biri, kıymetli kullanıcılarımızın satış sonrası karşılaşabilecekleri herhangi bir sorun için orada olmaktır. Siz kıymetli müşterilerimize yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve saatler boyunca tüketici danışma hattındaki temsilcilerimizle sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmaya çalışıyoruz. Stilevs çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Stilevs Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürünlerimiz kalite standartları göz önünde bulundurularak en son teknoloji ile üretilmekte ve satış sonrası satışların yanı sıra kullanıcılarımızın memnuniyetini de önemsiyoruz. Çeyiz setlerinden ev temizliğine, ev temizliğinden ütülere kadar tüm kategorilerde ürünlerimizde 3 yıllık garanti kapsamı sunarak müşterilerimizle birlikte olmaya devam ediyoruz. Türkiye’de 300 hizmet noktamız olarak kalite ve satış sonrası hizmetimizi sunduğumuz hizmetlerde Stilevs de müşterilerimizin güvenini kazanmış, küçük aletler dediğimizde Türkiye’nin en sevilen markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Siz kıymetli kullanıcılarımız, sorularınıza yanıt bulmak için 0850 201 22 59 numaralı telefondan tüketici yardım hattımızdaki temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve bize sorun, istek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Şuan da Göz Atabilirsiniz: https://www.musterihizmet.com/2018/01/beko-musteri-hizmetleri-iletisi.html

Stilevs İletişim Doğrudan Bağlantısı

Stilevs olarak 0850 201 22 59 tüketici yardım hattımızla yaptığınız aramalar kalite standartlarına uygun. Müşteri yardım hattını aradıktan sonra, o zaman doğrudan müşteri temsilcisine küçük bir gecikmeye bağlanabiliriz.

müşteriler genellikle büyü doğrudan Stilevs müşteri hizmetleri bağlanmak için çözüm sunuyor.

Stilevs Şikayet Hattı

Türkiye & # 39; Türkiye’nin en popüler beyaz eşya markası Stilevs olarak en önemli konulardan biri satış sonrası müşteri memnuniyetini sürdürmektir. Tüketici yardım hattımızdaki temsilcilerimizle iletişime geçebilir ya da stilevs.com.tr adresindeki iletişim bölümüne adınızı, e-posta adresinizi ve mesajınızı yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlar.

Stilevs Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Stilevs çağrı merkezi numarasına 0850 201 22 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • ADRES: YAKUPLU MAH. HARAMİDERE CAD. HEDEF İŞ MAM. NO: 8 / A-3, 34524 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL / TÜRKİYE
 • TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI: 0850 201 22 59
 • Faks :: +90 (212) 876 75 88
 • E Mail: [email protected] .tr

İnternet sayfasında da iletişim kurabileceğiniz Stilevs iletişim formu bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek veya Stilevs iletişim numarası üzerinden erişebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Stilevs sahibi kim?

Stilevs Ev Aletleri, 1978 yılında kurulan Göktaşlar LTD. ŞTİ. bünyesindedir.

Stilevs Türk Malı mi?

Stilevs Türkiye menşei bir firmadır.

Stilevs Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Stilevs müşteri hizmetlerine 0850 201 22 59 numarası ile bağlanabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Ebony

  Wanna score free traffic to your site quick? Go ahead and post some ads for free on these sites: https://urlday.cc/yfiac

 2. Cemile Biçer

  Stilevs marka süpürge aldım daha garantisi dolmadı bozuldu bir de fişini içinden kesip bantla birleştirmişler böyle bir tamir şekli görmedim tüketici hakem heyetine şikayet edicem

 3. Şefik

  3 ay önce blender aldım ama bozuldu bu yüzden arızayı gidermek için sizinle iletişime geçtim ve beni merkezinize transfer ettim ama merkez tamir kirasını aldı, 3 yıl garantisi olduğunu ve kendisine 3 yıl garantisi olduğunu söylememe rağmen. iyi tamir edilmemiş büyük ve şeklini bozmuş umarım bu sorunu çözerim çünkü iyi bir parça aldım ve çok kötü görünüyor