Sodexo Müşteri Hizmetleri 2021 İletişim

sodexo müşteri hizmetleri 2021 i̇letişim
sodexo müşteri hizmetleri 2021 i̇letişim

Sodexo iletişim numarası ve diğer iletişim kanallarını sizler için ekledik. Sodexo ile ilgili soru, sorun ve önerilerinizi Sodexo müşteri hizmetleri temsilcisine bildirebilir her türlü şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Sodexo Telefon Numarası: 444 72 77

Sodexo Mail Adresi: müş[email protected]

Sodexo Resmi İnternet Sitesi: https://www.sodexoavantaj.com/

Sodexo Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

Sodexo iletişim telefon numarası olan 444 72 77 aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Çağrı merkezinden anında hizmet almak için Pazar hariç hafta içi sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında aramanız gerekmektedir. Telefon numarasının dışında Sodexo online, veya Sodexo mobil uygulamayı da kullanarak bir çok işleminizi yapabilirsiniz.

Sodexo Mobil Uygulamalar: App StoreGoogle PlayApp Gallery

Sodexo çağrı merkezini aradıktan sonra sesli yanıt sisteminin bildirimi ardından sırası ile şu tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.

  • Sodexo kartınızın bakiyesini ve bekleyen yüklemenizi öğrenmek için – 1
  • Kartınıza ait şifreyi değiştirmek için – 2
  • Ekstrenizin kayıtlı e posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız – 3
  • Son yüklediğiniz siparişler hakkında bilgi almak için – 4
  • Düzenlemeniz gereken toplam fatura tutarını öğrenmek için – 5
  • Ödenecek fatura tutarınızı öğrenmek için – 6

Sodexo Pass Hizmetleri Nedir?

Sodexo sadece Türkiye’de değil dünya genelinde oldukça yaygın bir hizmet ağına sahiptir. 80 farklı ülkede 427 bin çalışanı ile yüzbinlerce kişiye hizmet vermektedir. Restaurant Pass ve Gift Pass Gıda, Gift Pass hediye çekleri, Business Pass ve Fuel Pass hizmetleri vardır.

Şu Hizmete de İlgini Çekebilir: https://www.musterihizmet.com/hizmetler

  1. Business Pass: Bu kart şirketler için özel avantajlar sunmaktadır. Şirket müşterileri bu kartlar sayesinde Sodexo anlaşmalı hizmetlerden özel olarak yararlanmaktadır. Ayrıca harcamaları işyerine özel faturalandırabilir, limit koyabilirsiniz.
  2. Restaurant Pass: Sodexo Restaurant Pass sayesinde işyeri çalışanları Sodexo anlaşmalı restoranlar da yemeklerini yiyebilirler. Sodexo Restaurant Pass işyerleri ne özel sunduğu avantajlar ile yemek maliyetini düşürür ayrıca vergi indirimi yapmanızı sağlar.
  3. Fuel Pass: Bu kart sayesinde Sodexo anlaşmalı akaryakıt alanlarında sizlere özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şirketinizin harcamalarını kontrol altında tutabilirsiniz.
  4. Gift Pass: Sodexo Gift Pass kartını müşterilerinize veya çalışanlarınıza hediye ederek onların bağlılıklarını arttırabilir, %39 varan vergi indirimlerinden de faydalanabilirsiniz.

Sodexo hakkında aklınıza takılan soruları yorum olarak diğer insanlarla paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Ayrıca en sık sorulan soruları sıkça sorulan sorular bölümüne bakarak inceleyebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *