Sarsılmaz Silah Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 2021

sarsılmaz silah çağrı merkezi i̇letişim müşteri hizmetleri telefon numarası
sarsılmaz silah çağrı merkezi i̇letişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Sarsılmaz Silah çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Sarsılmaz Silah şikayet hattına erişilemeyen Silah müşteri hizmetleri numarası telefonundan erişebilirsiniz. Sarsılmaz Silah müşteri hizmetlerinin üzerinden bağlanması kolaydır.

0380 548 85 61 / 62

Sarsılmaz WhatsApp No: +90 531 161 25 11 

Sarsılmaz Silah E Mail Adresi: [email protected]

Sarsılmaz Resmi İnternet Sitesi: www.sarsilmaz.com

Sarsılmaz Silah Çağrı Merkezi Numarası

Askeri silahlar ve spor silahları söz konusu olduğunda, ülkemizde akla gelen tek özel organizasyon elbette Sarsılmaz silahıdır. Bu maceraya 1880 yılında başlayan şirketimiz, işlerini ciddiye alan bir ekip ve ilgili personelden oluşmaktadır. Ülke çapında büyük talep gören ürünlerimiz hem çeşitlilik hem de işlevsellik açısından öne çıkıyor. Herhangi bir anlamda, olumlu ya da olumsuz görüşleriniz bizim için büyük önem taşımaktadır. Tercih edilmek için nedenimiz var, silah üreten sadece özel şahısların yanı sıra Türkiye’deki organizasyonlar da bize basit ulaşmıyor. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz günün herhangi bir saatinde her türlü soruna veya soruna yanıt vermektedir. Müşteri memnuniyeti açısından kendimize en azından kalitemiz kadar güvendiğimizi söylemek isteriz.

Sarsılmaz silah çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Sarsılmaz Silah Müşteri Hizmetleri Numarası

İhraçlarımız nedeniyle 1880’den beri dürüst bir gurur duyuyoruz. Sarsılmaz silahlar bir mühendislik firması ve aynı zamanda bir havacılık firmasıdır. ABD’ye ihraç edilen ürünlerin yarısından fazlası, kalan persentil Uzak Doğu, Afrika ve benzeri ülkelerdeki 76 ülkeyi kapsamaktadır. Dünya markası olma özelliğine sahip olduğumuzun bilincindeyiz ve siz kıymetli müşterilerimize her zaman en özel ilgiyi sunuyoruz. Sarsılmaz silah ailesi olarak, geri bildirimlerinize her zaman önem veriyoruz. 0 380 548 84 50 numaralı telefonumuzu arayarak müşteri temsilcimize kolayca danışabilirsiniz. Kayıtlı konuşmanız kişisel bilgilerinize verdiğimiz önem dahilindedir. Sorununuz ne olursa olsun, sorunun en kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sarsılmaz silah müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca iletebilirsiniz. Müşterilerimizin mağdur olmasını istemiyoruz. Bu nedenle Sarsılmaz silah müşterilerinin zamanını önemsiyor; Doğrudan müşteri hizmetlerimize bağlanmak istiyorsanız, personel işlemleri için 0, 5, lojistik ve satın alma için 6 ve kalite ve güvence için 7’yi arayabilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdüğü için Sarsılmaz Silah’a doğrudan bağlanın en kısa sürede çözümler sunar.

Şuana da Göz atabilirsiniz: https://www.musterihizmet.com/bilgiler

Sarsılmaz Silah Şikayet Hattı

Siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetine ve geri bildirimlerine büyük önem veriyoruz, sadece www.sarsilmaz.com web sitemizdeki formu doldurup bize bildirin. Sarsılmaz bir silah olarak, size yüksek düzeyde hizmet sunmak için düşüncelerinizin bir kısmını ekledik. Ayrıca bu formu doldurabilirsiniz. Böylece taleplerinize daha fazla analitik yanıt verebiliriz.

Şikâyetler için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Sarsılmaz Silah şikayet hattı telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlıyor . Şikayet Hattı

Çalışma saatleri boyunca çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Sarsılmaz Silah çağrı merkezi numarasına 0 380 548 85 61/62 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez
Adres: Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No: 20 Beyköy kasabası – Düzce / TÜRKİYE

Telefon:
+90380548 85 61/62 – SATIŞ SONRASI HİZMETLER
+90380548 87 97 – SATIŞ SONRASI HİZMETLER
+90330548 80 11 – BİTKİ
+90330548 84 50 – BİTKİ
+90533347 48 95 – BİTKİ
+90 535 025 14 59 – SANTRAL

+90 531 161 25 11 – WHATSAPP

Faks: +90 380 548 85 63

Sorularınız için: [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Sarsılmaz Silah iletişim formunun bir parçası da var.

Talep ve sorunlarınıza en kısa sürede dönerek size her alanda destek veren Sarsılmaz Silah memnuniyetinizi hedefliyor. Bu doğrultuda sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talep edebilir veya Sarsılmaz Silah irtibat numarası üzerinden ona erişebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Ersoy Aksu

  İyi günler
  Benim şikayetim Elazığ ili Turgutlar Av Bayii yönünde
  Sarsılmaz Sar 9 arka kapak değişimi için gittim
  Bayii bana ben ücretsiz yaptım firma dan 5 kuruş almadım yapmıyorum diyerek yok yönünde iltamda bulundu para teklif etseydim hemen yapacaktı
  Elazığ Turgutlar Av Bayii hakkında şikayetçiyim

 2. Mehmet Tepe

  Ruger tabancalarımız standart dışı olunca Sarsılmaz 2000 light marka tabancayı kurumsal kullanmak üzere satın almıştım.Şu an her iki şarjörüm de sorunlu.Bir tanesi atış yaparken düşüyor,diğerinde ise atış sonrası haznede mermi bittiğinde sürgü askıda kalacağına kapanıyor.Baktığımda şarjör metalinin mukavemetinin zayıf olduğu ve sağ üstte bulunan tutunma çentiğinin aşınmış olduğunu gördüm. Avrupa silahlarda bu sorunlar olmuyor.Bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Fettah akgül

  Sarsılmaz Kılınç 2000 Light marka silahı yeni aldım f tutukluk yapıyor boş kovanı çıkarmıyor. yeni sarjör olan 17 li sarjöre 16 mermi koydum fakat kovan sıkıştı 10.mermiden sonra tekrar 6 tane ekledim 5.mermide sıkışma yaptı Türkiye’nin en önemli bir markası olan Sarsılmaz lütfen buna bir çözüm bulsun çok mağdur oluyorum saygılar.

 4. Fatih Keskin

  Ben sar 9 tabancanın icra yayı kırıldı

 5. HÜSEYİN CAHİT

  %%yazar&& Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

 6. BARIŞ

  %%yazar&& Selam herkese sayfa cidden çok iyi, şukuladım

 7. EMRE

  %%yazar&& selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım