Pamukkale Turizm TEL, Pamukkale Turizm İletişim

pamukkale turizm tel, pamukkale turizm i̇letişim
pamukkale turizm tel, pamukkale turizm i̇letişim

Pamukkale Turizm telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini ekledik. Sizde Pamukkale turizm müşteri hizmetleri bilgilerini kullanarak her türlü şikayet, öneri ve sorularınızı temsilciye ileterek hızlı ve kolay bir şekilde cevaplar alabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Telefon: 0 850 333 35 35

Pamukkale Turizm E Posta: [email protected]

Pamukkale Turizm: Şikayet ve Öneri Formu

Pamukkale turizm telefon numarası olan 0 850 333 35 35 aradıktan sonra sizi sesli yanıt sistemi karşılar klasik bildirimini yaptıktan sonra Corona önlemleri ile alakalı bilgileri size aktarır sonrasında tuşları sıralamaya başlar 2 tuşladığınızda sizi diret müşteri hizmetleri temsilcisine aktaracaktır.

Vaktiniz bol arama imkanınız az ve söylemek istedikleriniz çok ise Pamukkale turizm mail adresi olan [email protected] mail adresine mail atabilirsiniz. Ayrıca şikayet ve önerilerinizi Pamukkale turizmin sizler için hazırlamış olduğu öneri ve şikayet formu üzerinden iletebilir en kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Pamukkale Turizm nedir?

Pamukkale turizm 1962 yılında Denizli merkezde kurulmuştur. Kurucusu Cafer Sadık Bababalım’dır. 1972 yılında merkezini Denizli’den İzmir’e taşımız ve bugün Türkiye’nin en kaliteli turizm firmalarından biri olarak bilinmektedir. Kendi alanında bir çok ilke imza atan Pamukkale turizm internet üzerinden bilet satış işlemini ve bunun yanında şehir içi servis hizmetini de Pamukkale turizm başlatmıştır.

Özellikle online bilet satışı konusunda sağladığı kolay kullanılabilir online altyapısı sayesinde en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Yolcum nerede uygulaması ile yolcunuzun nerede olduğunu tam olarak harita üzerinden görebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *