Ösym İletişim Telefon Numaraları **2021

ösym i̇letişim telefon numaraları
ösym i̇letişim telefon numaraları

ÖSYM İletişim numarası ve müşteri temsilcisi numaralarını alt kısma ekledik. Sizde Ösym iletişim hattını kullanarak her türlü soru sorun, şikayet veya önerileriniz iletebilirsiniz. İşte iletişim bilgileri:

 Ösym Müşteri Hizmetleri: 444 67 96

Ösym Yurtdışı Aramalar İçin: +903122988050

Ösym faks numarası: 0(384) 228 10 38

Ösym, yükseköğretim programlarına girecek aday öğrencilerin yeterlilik derecelerine göre seçerek seviyelerine göre yerleştirilmelerini sağlayan bir sistemdir. 1974 yılında kurulmuş olan kurumun merkezi Ankara da yer almaktadır. Ortalama olarak yıllı 10 milyon adaya sınav uygulamaktadır. 10 milyon öğrenci dönem dönem sistem ile alakalı bir çok sorun yaşamakla birlikte sorunlarını çözmek için çağrı merkezlerini aramaları gerekir.

Eğer sorunuzun cevabı sıkça sorulan sorular kısmında yoksa ve acil bir cevap arıyorsanız 444 67 96 ösym çağrı merkezi numarasını arayarak destek alabilirsiniz.  Çağrı merkezi hafta içi sabah 8 ile akşam 20 arasında, hafta sonlar sınav zamanlarında destek vermektedir.

Ösym sayesinde;

  • İş sağlığı ve güvenliği sınavı yapılması, sonuç açıklaması ve sınavla ilgili sonuç takibinin yapılması,
  • Denklik sınavlarının yapılması ve takibi,
  • Lisans üstü geçiş sınavlarının yapılması,
  • Kaymakam adaylarının sınavlar,
  • Dikey geçiş sınavları.

Ösym internet sitesine girerek sınav sonuçlarınız hakkında bilgi alabilir, sınav kayıt ücretlerini ödeyebilir, aday ve görevli işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ösym merkez adresi Adres:Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı No: 1 06800 Bilkent / ANKARA 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *