MultiNet Müşteri Hizmetleri Telefon 2021

multinet müşteri hizmetleri telefon 2021
multinet müşteri hizmetleri telefon 2021

MultiNet İletişim numarasını sizler için ekledik. MultiNet hakkında bilgi almak için MultiNet Müşteri Hizmetleri çağrı merkezine bağlanarak her türlü soru, sorun, bilgi ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

MultiNet Telefon Numarası: : 4448736

MultiNet WhatsApp No: 904448736

Multinet Mail Adresi: [email protected]

Resmi İnternet Sitesi: https://multinet.com.tr/

MultiNet Çağrı Merkezine Nasıl Bağlanırım?

MultiNet müşteri hizmetleri numarası olan 444 8 736 numarasını aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Kişisel verilerinizin korunması kapsamında sizi bilgilendiren bir bildiri sunulur sonrasında sırası ile şu işlemleri yapabilirsiniz;

  • Kayıp çalıntı kart bildiriminde bulunmak istiyorsanız – 0
  • MultiNet kartlarının kullanıldığı üye işyeri veya üye olmak için – 1
  • Bireysel Multikart kullanıcısı iseniz – 2
  • Kurumsal müşteri iseniz Firmanıza ait işlemler veya kurumsal üye olmak için – 3

MultiNet Nedir?

MultiNet 1999 yılında yemek kartı olarak hizmete girmiş olmasına ile birlikte günümüze kadar gelmiş ve çok kapsamlı bir yapıya bürünmüştür. Hem üye iş yerleri ve hem de bireysel anlamda MultiNet kart kullanan üyelerine bir çok avantajlar sunmaktadır. Yaklaşık olarak 2 milyona yakın üyesi ve iki yüz bini geçmiş kuruma hizmet veren MultiNet akaryakıt, konaklama, yemek gibi alanlarda bir çok kolaylıklar sağlamaktadır.

Şuana da Göz Atabilirsiniz: https://www.musterihizmet.com/2021/10/sodexo-musteri-hizmetleri.html

MultiNet Hizmetleri Nelerdir?

MultiNet’in firma veya bireylere sağladığı avantajlar şunlardır;

  1. MultiNet Yemek Kartı: Bu yemek kartı ile firmalar çalışanlarının yemek ihtiyacını karşılayarak %100 vergi indirimlerinden yararlanabilmektedir. Anlaşmalı bir çok lokanta pastane gibi yerlerden bu kart sayesinde bir çok avantaj elde edebilirsiniz.
  2. MultiPetrol Akaryakıt: Bu kart ile özellikle araç filosu olan firmalar yakıt ihtiyacını sağlayabilir anlaşmalı başta Shell olmak üzere bir çok Akaryakıt istasyonlarından vergi avantajlarından yararlanarak hizmet alabilirler.
  3. MultiGift Hediye Kartı: Hediye kartının avantajları saymakla bitmez. Firmalar müşterilerine Hediye kart ile sürprizler yaparken ayrıca çalışanlarına prim, sosyal yardım gibi  hediyeler sunarken çalışanlarının motivasyonlarını artırmaktadır.
  4. MultiTrave: Bu kart anlaşmalı havayolları, otobüs firmaları ve otellerde kolaylıklar sunmaktadır.
  5. MultiVale Filo: Filo kart ile özellikle araç filosu olan iş yerleri araç yıkama ve bakım işleri için sizlere bir çok kolaylık sağlamaktadır.

Tüm bu özelliklerden yararlanmak ve takip etmek çok kolaydır. Mobil uygulamaları cebinize indirerek yapmış olduğunuz işlemleri, harcamaları, yüklemelerinizi izleyebilir kontrol altında tutabilirsiniz.

MultiNet Mobil Uygulamaları: GooglePlayApp StoreAppGallery

MuliNet hakkında merak ettiğiniz diğer sorular için sıkça sorulan sorular alanına bakabilirsiniz.

MultiNet kart nerelerde geçer?

MultiNet kartları çeşitlilik olarak bir çok alanda kullanılabilir anlaşmalı olan bu iş yerlerinin başında lokantalar, akaryakıt istasyonları, havayolları, oteller, pastaneler ve daha bir çok alanda oldukça uygun avantajlardan yararlanabilirsiniz.

MultiNet hangi bankaya bağlı?

MultiNet işbirliği ile başta Denizbank olmak üzere bir çok bankanın pos cihazını kullanmaktadır.

Getir de MultiNet geçiyor mu?

Getir de MultiNet kart kullanılır. Getir üzerinden yapılan alışverişlerinizde diğer kartlara nazaran bir çok avantaj sunmaktadır.

MultiNet online ödeme nedir?

Multinet Up ile QR kod okutarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Mobil ödeme alanında öncülerden biri olan MultiNet ile online ödemelerinizi yapabilirsiniz.

MultiNet kartım ne zaman gelir?

MultiNet kartınız firmanın yapmış olduğu talep doğrultusunda 3 iş günü içinde elinize ulaşmaktadır.

MultiNet kartıma nasıl yükleme yapabilirim?

MultiPay uygulaması sayesinde MultiN​et kartınıza kolayca bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bireysel yapılan yüklemeler Kurumsal olarak faturalandırılmamaktadır

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *