Koton Müşteri Hizmetleri Tel Numarası **2021

koton müşteri hizmetleri tel numarası
koton müşteri hizmetleri tel numarası

Koton müşteri hizmetleri numarası ve diğer iletişim bilgilerini bu satırın altına ekledik sizde Koton iletişim no arayarak temsilciye bağlanabilir ve her türlü soru, sorun istek veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 208 71 71

Koton Çağrı Merkezi: 0 212 331 33 00

Koton Mail Adresi: [email protected]

Koton çağrı merkezi numarası olan 0850 208 71 71 haftanın her günü (pazar da dahil) sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında ararsanız ne yazık ki hizmet verememektedir.

Koton nedir?

Koton 1990 yılında kurulmuş geçen 30 yılın ardından Türkiye’nin en çok satan ve kaliteli markalarından biri haline gelmiştir. Ülkemizde 365 mağazaya ulaşmışken yurt dışında da 107 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Koton İade Şartları

İade şartları bir firmanın kalitesini ve güvenini göstermektedir bu bağlamda Koton müşterilerine hem kaliteli ürün yelpazesi sunarken ve hem de iade imkanlarını müşterilerine sunarak kalitesini göstermektedir. İşte Koton iade şartları;

  • Elinize geçen ürünü iade etmek istediğinizde iade paketini 30 gün içinde Koton’a iletmeniz gerekmektedir.
  • Satın almış olduğunuz ürünü kullanmamış olmanız gerekir. (Defolu veya kusurlu olması hariç).
  • Almış olduğunuz ayakkabıları giymemiş olmanız gerekmekle birlikte ayakkabıda herhangi bir kir, is veya yırtık olmaması gerekmektedir.
  • Hijyen sebebi ile satın almış olduğunuz iç çamaşırı, küpe kolye gibi takılar, bikini veya mayolar kesinlikle iade alınmamaktadır.

Koton merkez adresi: Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu
Çelik İş Merkezi No:3
Sarıyer İstanbul

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *