Kosgeb İletişim Numarası, Kosgeb Müşteri Hizmetleri 2021

Kosgeb Müşteri Hizmetleri

"<yoastmark

Kosgeb iletişim telefon numarası ve diğer iletişim kanallarını sizler için ekledik sizde Kosgep iletişim müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak konu hakkında her türlü soru sorun şikayetlerinizi iletebilir ve geri bildirimler sayesinde bilgi alabilirsiniz.

Kosgeb İletişim 444: 444 1 567

Kosgeb Telefon: 0 312 595 28 00

Kosgev Faks Numarası: 0 312 368 07 15

Kosgeb E-Devlet Giriş

Kosgeb çağrı merkezi Pazar hariç haftanın her günü sabah saat 08:30 ile akşam 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 444 1 567 kosgeb çağrı merkezi numarasını aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılar ve sırası ile şu işlemler yapabilirsiniz;

Kosgeb Müşteri Hizmetleri Sesli yanıt sistemini dinle;

  1. Girişimcilik destekleri için – 1
  2. İşletme destek programı için – 2
  3. AG, ÜG ve inovasyon destek programı için – 3
  4. Kobi tekno yatırım destek programı için – 4
  5. Stratejik ürün destek programı için – 5
  6. İ birliği destek programı için – 6
  7. Uluslararası kuluçka merkezi ve hızlandırıcı destek programı için – 7
  8. Kobi gel kobi girişim destek programı için – 8
  9. Yurtdışı pazar destek programı için – 9
  10. Kobi finansman destek programı için – 10

Kosgeb küçük ve orta seviyedeki işletmeleri destek sağlayan bir kurumdur. Bu işletmelerin rekabet gücünü artırmak ve çağın teknolojik entegrasyonunu sağlamak amacı ile bu işletmeleri destekler. 1990 yılında kurulan Kosgeb’in 2021 yılı toplam bütçesi ise 2.069.007.000₺.

KOSGEB üzerinden alınan her türlü destek hizmetleri tamamen ücretsiz olup tüm işlem veya takiplerinizi E Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Diğer çok sorulan soruları Sıkça sorulan Sorular kısmına bakarak takip edebilirsiniz.

Şuna da Göz Atabilirsiniz: Sahte Bahis Siteleri

 

KOSGEB nitelikli eleman desteği ödeme başvurusu nasıl yapılır?

Nitelikli eleman desteği kapsamında işe alınacak olan personelin son bir aya ait iş başvurusunun sunulması gereklidir. KOSGEB'in web sitesinden çıktısı alınacak olan nitelikli çalışanların ödeme talep formunun eksiksiz şekilde doldurulması ve imzalandıktan sonra başvuru dosyasına eklenmesi gereklidir

KOSGEB Başvuru nasıl yapılır?

KOBİ Giriş bölümündeki "KOSGEB'e İlk Başvuru" linkine tıklamalısınız. Yeni Girişimci Desteğine başvuracaksanız "Yeni Girişimci İlk Başvuru" alanından, diğer tüm destek programları için "İşletme İlk Başvuru" alanından "Başvur" butonunu tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz.

KOSGEB kursuna nasıl katılabilirim?

“Online Girişimcilik Eğitimleri” bölümünden e-devlet şifreniz ile girişimcilik eğitimlerine giriş yapabilirsiniz. Online Girişimcilik Eğitimleri herkesin katılımına açık olup, ücretsizdir.

Kosgeb hangi işlere destek veriyor?

Kosgeb en çok imalat sektörüne destek vermektedir. Tekstil veya giyim gibi sektörlerin yanı sıra 324 farklı sektöre destek verir.

Kosgeb kredisi nasıl alınır?

Kosgeb kredisi almanın en kesin ve gerekli yolu girişimcilik derslerine girerek başarı sağlamak eğitim sonunda sertifika almak ve bu sertifika ile krediye başvurmanız gerekmektedir.

Kosgeb nedir ve kimler başvurabilir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere destek veren bir kurumdur. 18 yaşını doldurmuş her vatandaş girişimcilik eğitimini tamamladıktan sonra başvurabilir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *