İGDAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon *2021

i̇gdaş müşteri hizmetleri i̇letişim telefon
i̇gdaş müşteri hizmetleri i̇letişim telefon

İgdaş telefon numarasını arayarak çağrı merkezi temsilcisine bağlanabilir doğalgazınız ile alakalı şikayet ve sorularınızı İGDAŞ müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. İgdaş ait tüm iletişim birimlerini ekledik.

İGDAŞ Telefon: +90 212 499 11 11

İGDAŞ diğer Telefon +90 212 499 11 66

İGDAŞ Çözüm Merkezi: 153 veya 0212 153 0000

Doğalgaz Acil: 187

İGDAŞ Müşteri Hizmetlerine nasıl başlanılır?

İgaş iletişim numarası olan +90 212 499 11 11 aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılar, kişisel verilerinizin korunmasına yönelik mevzuatları sizlere izah ettikten sonra dahili numarayı tuşlamanızı söyler, dahili numarayı bilmiyorsanız beklemeniz durumunda sizi operatöre yönlendirir. Doğalgaz ile ilgili bir sorun yaşıyor ve hemen çözüme kavuşturmak istiyorsanız 153 veya 187 aramanız daha doğru olacaktır.

Doğalgaz Arıza Bildirimi: https://www.musterihizmet.com/2017/12/dogalgaz-arza-bildirim-ha.html

İGDAŞ Nedir?

İstanbul gaz dağıtım A.Ş olarak bilinen İGDAŞ İstanbul’un doğalgaz dağıtım ve denetleme 1986 yılında İstanbul Büyük Şehir belediyesi iştirakı ile kurulmuştur.

İstanbul Büyükkent Belediyesi, bilinen en temiz fosil yakıt olması ve şehirdeki hava kirliliğinin azaltılmasına yaptığı olumlu katkı nedeniyle doğalgazın kullanımını yaygınlaştırmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Bu hedef doğrultusunda İl yerel Çevre Kurulu tarafından hayır kararları alınmıştır. 5, 26.01.1995 tarih ve 1 sayılı, 28.06.1995 tarih ve 7 sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunca doğal gaz dağıtımı meydana getirilen yerlerde kullanımının zorunlu hale getirilmesi amacıyla düzenlenmiştir.

1995 yılında Y.T.Ü. İnşaat Fakültesi Mühendisliği Bölümü, “İstanbul Hava Kirliliği Haritası ve doğal Gaz Kullanımına Öncelik Verilecek Bölgelerin Belirlenmesi Araştırma Projesi”ni devreye aldı. Bu proje ile elde edilmiş bilgilere göre hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgeler belirlenmiş ve bu bölgelere İlk olarak doğalgaz ulaştırılmıştır.

İGDAŞ Sosyal medya hesapları:

İGDAŞ İletişim Numarası nedir?

İGDAŞ İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik .

İGDAŞ aboneliği nereden yapılır?

İGDAŞ abonelik, Fesih ve sözleşme işlemlerini İGDAŞ internet sitesinden, edevlet igdaş sayfasından, 153 arayarak ve İGDAŞ merkezine giderek yapabilirsiniz.

İGDAŞ doğalgaz aboneliği nasıl yapılır?

E Devlet adresi üzerinden TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek açılan sayfaya bulunduğunuz bölgenin doğalgaz şirketi ismini yazarak Abonelik Sözleşmesi Başvurusu'na tıklayıp Şartnameyi kabul etmeniz gerekiyor. aşamalarını doldurarak doğalgaz aboneliğinizi internet üzerinden gerçekleştirmiş olacaksınız.

İGDAŞ cari hesap borcu ne kadar?

21"Cari Hesap Borcu (2)" alanı Nedir? Abonenin cari hesabında bulunan borçlarıdır (Güvence bedeli, abone bağlantı bedeli , geçmiş dönem fatura borçları, Önceki dönem faturasında bulunan yuvarlama bedeli) alanıdır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *