HalkBank İletişim Numarası Müşteri Hizmetleri

Halk Bankası Çağrı Merkezi  /  Telefon / Fax / Adres / Mail  Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Bilgileri

HalkBank İletişim Numarası ve çağrı merkezi numaraları sayesinde şikayet, soru veya sorunlarınızı bankaya iletebilir Halkbank müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak sonlarınızı giderebilirsiniz. Tüm iletişim kanallarını alt kısma ekledik.

Müşteri Temsilcisi: 0 850 222 0 400

Halkbank Alo Dialog Hattı: 444 0 400

HalkBank Mail Adresi: [email protected]

HalkBank müşteri temsilcisine bağlanmak için 0 850 222 0 400 aradıktan sonra 5 tuşuna basarak bağlanabilirsiniz. Halk Bankası 1933 yılında halk sandıkları kanunu doğrultusunda  küçük esnaf ve zanaatkarlara kredi vermek adına faaliyete başlamış bir devlet bankasıdır. HalkBank dünya sıralamasın da ilk 160 banka içerisinde yer almakta olup güçlü bir finansal yapıya sahiptir. Devlet güvencesi altında olmamız açısından halk bankası diğer bir çok bankaya göre güven verdiği için insanların çoğu paralarını bu bankaya yatırmaktadır.

HalkBank müşteri hizmetleri geçmiş yılara göre kendisini daha bir geliştirmiş şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. HalkBank çağrı hizmetlerine bağlandığınızda sizi karşılayan bir sesli yanıt sistemi mevcuttur böylelikle işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz amaçlanmıştır.

HalkBank İletişim Bilgileri

Aşağıda bulunan telefon, adres, fax ve yazışma adreslerinden Halk bankasına kolayca ulaşabilir ve işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Müşteri Hizmetleri

Halk bankası Alo dialog Hattı olarak geçmekte olan numaralar aşağıdadır. Halk bankası tüm müşterilerinin soru, sorun, şikayet ve taleplerine cevap vermektedir.

444 0 400

Halk bankası temsilcisine hızlı bağlanmak için önce “1” sonra “0”ı tuşlayınız.

Kobi Destek Hattı

Bu numaradan ise Halk bank kobi destek hattı olduğundan Halk bankası ile çalışan iş yerleri daha hızlı çözüm bulabilirler.

444 0 401

HalkBank Fax Numarası:
0 212 340 09 99

HalkBank Yazışma Adresi:
Mutlu Müşteri Merkezi PK 17 34735 Sahrayicedit / Istanbul adresine postanızı iletebilirsiniz.

HalkBank Mail Adresi:
[email protected]

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *