ASKİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

aski i̇letişim müşteri hizmetleri
aski i̇letişim müşteri hizmetleri

ASKİ telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini sizlere için ekledik sizde ASKİ iletişim müşteri hizmetleri numarasını arayarak her türlü istek, şikayet, soru veya sorularınızı iletebilir ASKİ arıza kayıtlarınızı yapabilirsiniz.

ASKİ Mavi Masa: 153

ASKİ Müşteri Hizmetleri: 0312 616 10 00

Aski Email Adresi: [email protected]

ASKİ, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi kısaltması olarak kullanılır. 1987 yılında hizmet vermeye başlayan ASKİ temiz ve kaliteli içme suyu hizmeti sunmaktadır. Bir çok abonesi bulunan ASKİ 7/24 hizmet vermektedir. ASKİ ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda 0312 616 10 00 arayarak bilgi alabilirsiniz.

ASKİ telefon numarasını aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılar standart olan kişisel verilerinizin korunması ile alakalı bildiri size dinletilir ASKİ müşteri hizmetleri operatörüne bağlanmak için herhangi bir tuşlama yapmanıza gerek kalmadan sesli yanıt sistemini dinleyiniz. Sorunlarını yazılı olarak iletmek isteyen abonelerin [email protected]  mail adresine yazılı olarak mailinizi iletebilirsiniz.

Şu numarada ilginizi çekebilir: https://www.musterihizmet.com/2017/04/su-kesintisi-arza-bildirim-numaralar.html

 

ASKİ Müşteri Hizmetleri Diğer Telefon Numaraları

Son Endeks nasıl öğrenilir Aski?

ASKİ su sayacınızda ki son endeks’i öğrenmek için sayaç üzerindeki endeksi alarak ASKİ genel müdürlüğüne gidip Endeks okuma birimine başvurabilir veya daha kolay bir şekilde öğrenmek isteyenler 0312 616 10 00 ASKİ iletişim numarasını arayarak çağrı merkezi temsilcisine isteklerini bildirebilirler.

Aski’den nasıl randevu alırım?

ASKİ randevu almak çok kolaydır ve beklemenize de gerek yoktur. Ankara Büyük Şehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinde bulunan E-Randevu sayfasına girerek ilgili alanları doldurarak randevu alabilir veya ASKİ internet sitesi üzerinden de yine online randevu sayfasından randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer sıkça sorulan sorulara da göz atmak isteyenler için SSS bölümüne göz atabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *