VAVACARS İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

vavacars i̇letişim müşteri hizmetleri numarası
vavacars i̇letişim müşteri hizmetleri numarası

Vavacars iletişim numarası sayesinde firma ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlara hızlı çözümler getirebilir, Vavacars müşteri hizmetleri yetkilisine ilgili şikayetinizi bildirerek çözüm bulabilirsiniz.

Vavacars WhatsApp Numarası: 08502558282

Vavacars Telefon Numarası: +908502558282

Vavacars: İletişim Formu

Vavacars müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için yapmanız gerekenler öncelikle Vavacars Telefon Numarası: +908502558282 numarayı aradıktan sonra sesli yanıt sistemi sizi karşılayacak. Öncelikle 1 – 0 tuşladığınızda sizi direkt olarak müşteri temsilcisine bağlar.

Vavacars iletişim kanallarını kullanmak için hafta içi 09:00-19:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatler arasında aramanız gerekmektedir. Bu saatlerin dışında iletişim formunu kullanarak yazılı olarak şikayet veya s0runuzu iletebilirsiniz.

Vavacars Nedir?

Vavacars İngiltere merkezli Vital grup bünyesi altında kurulmuş bir şirkettir. 2019 yılında petrolofisi işbirliği ile Türkiye de hizmet vermeye başlamıştır. İkinci el araç alım, satım ve değerlendirme yapabileceğiniz online bir platformdur. Araç bilgilerinizi girdiğiniz taktirde değerlendirmenizi alabilir, size en yakın merkeze giderek aracınızı ekpertiz ettirebilir, satış sonrası ise paranızı hemen alabilirsiniz.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *