Pronet Müşteri Hizmetleri 444 İletişim

pronet müşteri hizmetleri telefon numarası
pronet müşteri hizmetleri telefon numarası

Pronet iletişim telefon numarası neden mi çok önemli? Güvenlik sistemi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan pranet müşteri hizmetleri firmanın en önemli hizmet ağlarından biridir. Konu güvenlik olunca sorun yaşayan müşterilerin anında ve hızlı geri dönüşler alması şarttır, sizde her türlü soru, sorun, şikayet ve önerilerinizi Pronet çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

Pronet WhatsApp İletişim: 905337173066

Pronet Hemen Ara:08502003047

Pronet Çağrı Merkezi: 444 1 911

Pronet Müşteri Hizmetleri Nasıl bağlanılır?

Pronet iletişim numarası olan 0850 200 30 47 aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılar sırası ile şu tuşları kullanarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  • Polis Ambulans ve İtfaiye numaralarına ulaşmak için: Acil Numaralar
  • Pronet’e üye olmak için – 1
  • Alarm sistemi kullanıcısı iseniz – 2
  • Kamera sistemi kullanıcısı iseniz – 3

Pronet WhatsApp numarasını kullanmak oldukça kolaydır. İster numarayı cep telefonunuza kaydedin isterseniz numaranın üzerine tıklayarak direkt yazışmaya başlayabilirsiniz. Whatsapp uygulaması multimedya veri aktarımı yaptığından dolayı da sisteminiz ile alakalı yaşadığınız sorun ile ilgili temsilciye görseller paylaşmanız da mümkün hale gelmektedir. Pronet WhatsApp hattı hafta için sabah 09:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Neden Pronet?

Pronet 1995 yılında kurulmuştur, kurulduğu günden bu yana teknolojinin de verdiği güç ile 5000 yaklaşan güvenlik projesi çözümü ile güvenlik sektörünün lideri durumunda yer almaktadır. Pronet sadece ev veya iş yeri değil başta bankalar olmak üzere, perakende mağazaları ve havaalanları da olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Güvenlik günümüzde çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu bağlamda güvenlik şirketi seçerken şirketin tecrübesi, kullandıkları teknoloji ve tecrübe, kullanıcıların olumlu deneyimleri ve iş sonrası sunulan müşteri hizmetleri desteği. Pronet bu özelliklerin hepsine sahiptir.

Pronet Sosyal Medya Hesapları:

Pronet nedir ne iş yapar?

Türkiye'nin lider elektronik güvenlik firmasıdır. 1995 yılında kurulan Pronet, tüm Türkiye'ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır

Pronet sistemi nedir?

Hırsızlık, kapı ve pencere açma, acil sağlık bildirimi, su baskını veya gaz kaçağı durumlarında alarm sireni çalar ve pronet bilgi merkezine sinyal gönderir. Alarm sisteminden gelen bir sinyal karşısında Pronet Alarm Bilgi Merkezi 10 saniye içerisinde size veya yakınlarınıza ulaşarak bilgi verecektir.

Pronet ev içi modu nedir?

Eviniz Uzaktan Kontrol Altında. Bu özellik ile alarm sisteminizi iç ve dış mekan modlarında uzaktan kurabilir veya alarm sisteminizi uzaktan kapatabilirsiniz. Pronet abonelerine yönelik ücretsiz mobil uygulamamız sayesinde nerede olursanız olun tüm işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Pronet Plus uyandırma nedir?

Pronet Plus ile evdeyken bile alarm sisteminizi uzaktan kurabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Üstelik kurulu bir alarm sisteminiz olmasa bile, sistemdeki her aktivite cep telefonunuza bildirim olarak gelir ve her hareketi anında takip etmenizi sağlar.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *