İski Telefon Numarası ve İski İletişim

i̇ski telefon numarası ve i̇ski i̇letişim
i̇ski telefon numarası ve i̇ski i̇letişim

İski telefon numarası ile İski hakkında şikayet, soru, sorun veya önerilerinizi ilgili yetkililere iletebilirsiniz. İski tel ve iletişim bilgileri Aşağıda verilmiştir.

ALO 185

İBB Beyaz Masa: 153

İski Telefon: 0212 321 00 00  – 0212 301 20 00

İski Mail adresi: [email protected]

iski anlamı ve açılımı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi baş harflerinden alınmıştır. 1981 yılında kurulan İski 3 yıl sonra belediyeye bağlanmıştı. Görev tanımında görev alanındaki yerleşim yerlerine içme suyu temin etmek, atık suları toplamak, arıtmak görevleri vardır.

İski binlerce aboneye hizmet vermekte olup altyapının bazı bölgelerde eski olması gibi veya son zamanlarda yağmurların az olması sebebi ile bir çok mahallede dolayısı ile abonede sıkıntılar yaşanmakta oluş abonelerin mağduriyetini gidermek büyük önem arz etmektedir.

İski Su Kesintileri

İski su kesintisi arıza kaydı açtırmak çok kolaydır. Yaşamakta olduğunuz sorun ile alakalı arıza kaydı için öncelikle https://www.iski.istanbul/web/tr-TR/ariza-kayit

Bu sayfada sizi bir form karşılar ilgili alanları güncel ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Öncelikle;

  • İsim Soy isim
  • e Posta adresiniz (güncel ve kullandığınız bir mail adresi)
  • Telefon numaranız
  • Konu ile alakalı seçenek( arıza, şikayet, öneri vs)
  • Arıza veya öneriniz ile alakalı bilgileri açıklayıcı bir şekilde ilgili alana yazdıktan sonra İski arıza kaydı tamamlanmış olacaktır.

İski ile alakalı diğer bilgileri ve ihtiyaç duyduğunuz cevapları sıkça sorulan sorula kısmına bakarak görebilirsiniz. Sıkça sorulan sorula kısmı sayfanın altında yer almaktadır:

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *