EUREKO İletişim Tel, Eureko Sigorta İptali Nasıl Yapılır 2021

Eureko Sigorta İptali

eureko ferdi kaza sigortaları i̇ptali nasıl yapılır
eureko ferdi kaza sigortaları i̇ptali nasıl yapılır

Eureko sigorta para iadesi yapmak için yapmanız gereken bir kaç işlem var. Bu işlemleri sırası ile aşağıda vereceğiz. Eureko sigorta iptali yapmak için yapmanız gerekenler ise kısaca şöyle:

Eureko sigorta Çağrı Merkezi: 0850 222 6660

Numarayı aradıktan sonra sesli yanıt sistemiz sizi karşılayacak ve yapılması gereken işlemleri sıralayacak bu bağlamda sizden numara tuşlamanızı isteyecek sırası ile önce 3 tuşuna ardından 4 tuşuna basmanız gerekiyor, bu adımdan sonra eureko müşteri hizmetleri temsilcisi sizinle canlı görüşmeye başlamaktadır;

  • Temsilci sizden teyit amaçlı güvenlik soruları soracaktır
  • Baba adı, doğum yeri ve doğum tarihini gün, ay ve yıl olarak.
  • Bilgileri doğru girmeniz durumunda temsilci size ait bir işlemleri görür ve size bildirir.
  • İptal etmek istediğiniz işlemi belirmeniz durumunda temsilci size güncel cep numaranızı söyler
  • Son aşamada sizi 5 gün içinde iptal işlemi işin arayacaklarını belirterek işlemi sonlandırır.

5 gün içinde sizi arıyorlar ve iptal nedeninizi soruyorlar, iptal etmemeniz için oldukça ısrarcı davranarak yapılan poliçenin faydalarını anlatıyorlar ve iptal etmemeniz gerektiğini söylüyorlar ayrıca ücretsiz diş bakımı gibi tekliflerde de bulunuyorlar bu bağlamda iptalden vazgeçerseniz her yıl otomatik olarak hesabınızdan para çekilerek poliçeniz yenileniyor, iptal ettirip alınan paranın iadesini isterseniz kısa bir güvenlik teyidinden sonra iptaliniz gerçekleşiyor ve paranız aynı gün içinde hesabınıza yatıyor.

Şu hizmete de göz atabilirsiniz: https://www.musterihizmet.com/2021/09/sompo-sigorta-iletisim-musteri-hizmetleri-tel.html

Kredi çektiğiniz vakit bazen dikkat etmeden işaretlediğiniz yerlerin farkında bile değilsinizdir. İstemeden bu tarz ferdi kaza sigortası gibi işlemleri de onaylamış olursunuz bu sebeple farkında olmadan banka hesabınızdan para çekilebilir. İzninin olmadan yapılan bu işlemi iptal etmek için yapmanız gerekeni sıralı olarak size anlattım.

Eureko Sigorta İletişim

Eureko iletişim bilgilerini sayesinde her türlü soru, sorun, şikayet ve önerinizi bu kanallar vasıtası ile bildirebilirsiniz. Eureko sigorta müşteri hizmetleri bilgi kanalları ise şunlardır;

Eureko sigorta tel: 0216 225 32 55 ve 0850 222 66 60

Eureko Şikayet Formu

Eureko merkez adresi

Altunizade Mahallesi Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:20 34662 Üsküdar / İstanbul

Sosyal Medya Hesapları

Eureko sigorta ile ilgili aklınıza takılan sorulardan birkaçını sıkça sorulan sorular kısmına ekledik hemen alt kısımda göz atabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Eureko iletişim numarası olan 0850 222 6660 arayarak bilgi alabilir veya sorularınızı yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Eureko Sigorta kime ait?

Eureko sigorta Achmea bünyesinde yer almaktadır. 200 yıllık bir deneyime sahip olan Achmea sadece ülkemizde değil dünya çapında sigortacılık alanında önemli bir iş yapmaktadır. Eureko sigorta Garanti BBVA işbirliği sayesinde ülkemizde sigortacılık alanında lider durumundadır.

Eureko Sigorta neleri kapsar?

Yangın, yıldırım ve infilak gibi felaketlerin, doğrudan sigorta altında olan eviniz veya eşyalarınıza verdiği zararlar teminat altındadır. Aynı zamanda evinizdeki yangın ve infilak sebebiyle komşunuzda meydana gelebilecek hasarlarımızda teminat altındadır.

Alo Eureko ne demek?

Alo Eureko numarası olan 0850 222 66 60 aradığınızda Garanti Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eureko Sigorta zorunlu mu?

Özellikle Garanti bankanız üzerinden herhangi bir kredi çektiğinizde kredi kapsamında size zorunlu olarak sigorta yapılmaktadır. iptal etmemeniz durumunda her yıl yenilenir.

Eureko hesabımdan para çekti ne yapabilirim?

Eureko sigorta hesabınızdan para çekmiş ve bu çekim sizin isteğiniz veya onayınız dışında gerçekleşmiş ise muhtemelen daha önce çektiğiniz bir kredi sonucu olmuştur. siz talimat vermemeniz durumunda sigortanız her yıl otomatik yenilenir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *