Bershka İletişim Müşteri Hizmetleri **2021

bershka i̇letişim müşteri hizmetleri resmi
bershka i̇letişim müşteri hizmetleri

Bershka müşteri hizmetleri  telefon numarasını aşağıda bulabilirsiniz. Marka hakkında sorun yaşayan müşteriler Bershka iletişim sayfasından ilgili telefon numarasını arayarak temsilciye sorunu hakkında bilgi verebilir ve çözüme ulaşabilir. İşte Bershka telefon numaraları:

Bershka İletişim Tel (Hafta içi 10:00 – 19:00): 0850 282 50 06

Bershka Çağrı Merkezi No: 00800 448 828852

Bershka Mail Adresi: [email protected]

Bershka Ön bilgilendirme Formu

Bershka 1998 yılında kurulmuş olup dünya çapında bir çok ülkede mağazası bulunan bir giyim mağazasıdır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Bershka gençleri hedef kitlesine katmış bulunmakla birlikte kaliteli ve son moda trendleri yakalayarak piyasadan daha uygun fiyat anlayışını benimsemektedir. Ülkemizde de mağazaları bulunan markanın size en yakın mağazasını görmek için Bershka Mağaza Ara link tıkladığınızda açılan sayfada sizden konum açmanızı isteyecek, konum açmak istemez iseniz arama kısmına bulunduğunuz ili yazarak size en yakın mağazayı harita üzerinden görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Bershka İletişim Formu

Bershka iletişim formu  sayesinde arama yapmaya gerek kalmadan yaşamış olduğunuz sorunu yazılı olarak da yetkili kişilere iletebilir en kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. Form üzerinden iletişime geçmek isterseniz vermeniz gereken bilgiler ise şunlardır:

  1. Ad ve Soy ad
  2. Cep telefonu numaranız (güncel numara olmalı)
  3. Yaşamakta olduğunuz ülke
  4. Konu ( Şikayetiniz hangi konu hakkında örneğin. Müşteri hizmetler veya Outlet)
  5. Konu başlığı
  6. Konu içeriği

Yazmak istediğiniz konuyu veya şikayeti açık anlaşılır ayrıntılı zaman, fiyat bilgisi vs olarak belirtmeniz karşı tarafın konuyu anlaması ve buna uygun çözüm sunması açısından çok önemlidir.

 

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *