Ayedaş Müşteri Hizmetleri, Ayedaş İletişim Telefon Numarası

müşteri hizmetleri rehberleri

Ayedaş Telefon numarası sayesinde firma ile alakalı her türlü soru, sorun veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayedaş İletişim kanalları ile arıza kaydı bildirebilir abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ayedaş Tel: 186

Ayedaş WhatsApp: 902161860000

Ayedaş İstanbul Anadolu yakasına elektrik dağıtımı yapan bir kurumdur. Bölge olarak oldukça kalabalık bir kullanıcı kitlesine sahip olan Anadolu yakasında elektrik ile ilgili haliyle bir çok sorun da yaşanmaktadır. Ayedaş iletişim numarası 186 aramanız gerekmektedir. Bu numara yurt genelinde bulunduğunuz ile ait elektrik kurumuna sizi bağlar Çağrı merkezi işlemleri tuş sıralamasına göre şöyledir;

  1. Arıza kaydı oluştur
  2. Planlı ve plansız kesintiler hakkında bilgi almak
  3. Tüketici işlemleri için
  4. Şikayet için
  5. Kaçak kullanım ihbarı için

0. Müşteri temsilcisine bağlanmak için

Bu işlemlerin dışında bilgi almak isteyenler için yeni açılmış bir servis olan Ayedaş WhatsApp kanalı sayesinde temsilci ile yazışabilir ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. En çok yaşanan sorunlar ile alakalı bir kaç çözüm önerisi sizlerle daha detaylı sorunlara göz atmak için SSS kısmına göz atabilirsiniz.

Evinizde elektrik yoksa öncelikle bina ve sokağa bakmanız ve bilgi almanız gerek bu kısımlarda da elektrik yok ise sorun sizin evinizde değil bulunduğunuz bölgededir. Bu kısımlarda elektrik var ve sizin evinizde yok ise eviniz ile alakalı bir arıza söz konusudur ve bu sebepler bir tamirciye başvurmanız doğru olacaktır.

Elektriğim Kesildi Ne zaman Açılır?

Elektriğiniz borçtan dolayı kesildi ve borcunu ödediyseniz  Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğinin 49. Maddesi gereği elektriğinizin açılması için imar yerleşim alanında iseniz 24 saat içinde ve eğer imar dışında iseniz elektriğinizin açılması 48 saat içinde elektriğiniz açılacaktır.

 

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *