Tıkla Gelsin İletişim, Telefon Numaraları 2021

Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri

Tıkla Gelsin İletişim Telefon Numaraları 2021
Tıkla Gelsin İletişim Telefon Numaraları 2021

Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri TAB gıda olarak adlandırılan yeme içme sektörlerinin ortak sipariş merkezinin bir alt kurumudur. Tıkla Gelsin İletişim her gün artan tecrübesi ve hızlı iletişimiyle birlikte son yıllarda fast food zincirleri için en çok kullanılan sipariş hattı olmuştur.

Burger King 444 54 64

Popeyes 444 7677

Arby’s 444 22 97

Sbarro 444 72 27

Usta Dönerci 0 850 297 87 82

Amasya Et ürünleri 444 66 68

Tıkla Gelsin Hakkında

Yıllardır sektörde var olan restoran zincirleriyle çalışan Tıkla Gelsin, bu yönüyle rahatlıkla tercih edilebilir. Kalitesi standartlarının üst düzeyde uygulandığı kurum, aynı zamanda uluslararası standartlarda hizmet verir. Burger King, Pop Eyes ve Sbarro gibi, dünyaca ünlü fast food restoran zincirlerine ev sahipliği yapar.

Tıkla gelsin iletişim için web siteleri üzerinden ulaşmanız yeterlidir. Aynı zamanda  [email protected]ıklagelsin.com mail adresi üzerinden de kurum yetkileriyle görüşmeniz mümkündür.

Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri

Birçok fast food restoran zincirinin yer aldığı site, müşteri memnuniyetini oldukça önemser. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere farklı kanallardan hizmet verir. Hem internet hem de mobil uygulama üzerinden hizmet veren kurum, mesai saatleri içinde müşteri hizmetleriyle de hizmet vermeye devam eder.

Canınızın çektiği tüm lezzetlere anında ulaşmanızı sağlayan Tıkla Gelsin, uzun yıllardır yemek sektöründe hizmet vermektedir. Her türlü yemeği, sadece dakikalar içinde adresinize getirmeniz mümkündür.

Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri numaralarına 11.00 – 22.00 saatleri, haftanın her günü ulaşabilmeniz mümkündür.

Tıkla Gelsin

Platform müşterilerin memnuniyetlerini sağlamak adına, müşteri hizmetleri ile her türlü sorunda destek sağlar. Müşteriler, mevcut numaralar üzerinden istek, öneri ve şikayetlerini iletme imkanı bulabilirler.

Tıkla Gelsin, bünyesindeki restoranların iletişim numaralarını paylaşır. Her türlü sorunda bu numaralar üzerinden, siparişin verildiği firmaya ulaşmak mümkündür. Bünyesinde barındırdığı restoranların numaraları şu şekilde sıralanabilir:

İstek ve şikayetlerinizde, internet sitesi üzerindeki formdan da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tıkla Gelsin Sipariş İptali

Site üzerinde yer alan tüm restoran zincirlerinden mesai saatleri içinde sipariş oluşturabilirsiniz. Kolay site tasarımı ve ödeme yöntemleriyle Tıkla Gelsin sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Bunun yanında, her türlü sorunda müşteri hizmetlerine ulaşıp dakikalar içinde çözüme kavuşmanız da mümkündür.

Ayrıca site üzerinde yer alan kampanyalar kısmı sürekli güncellenmektedir. Buradan mevcut kampanyaları takip edebilir ve sevdiğiniz lezzetlere daha uygun ücretlerle kavuşabilirsiniz. Sağlığa ve hijyene de önem veren firmalar, etleri her zaman yerli üreticilerden temin eder. Aynı zamanda bütün etlerin helal sertifikası da bulunur.

Bazı durumlarda, müşteriler gelen siparişin gecikmesi ya da farklı sebeplerden dolayı siparişlerinden vazgeçer. Bu durumda Tıkla Gelsin sipariş iptali hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Tüm iptal durumlarında, restoranların kendi müşteri hizmetleriyle iletişime geçilip iptal istendiği söylenmelidir. Ancak iptal işlemi öncesinde, yemeğinizin yola çıkıp çıkmadığını da kontrol etmeniz gereklidir.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tıkla Gelsin Müşteri hizmetleri & Tıkla Gelsin Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tıkla Gelsin üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tıkla Gelsin hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *