Medical Park Müşteri Hizmetleri

Medical Park Müşteri Hizmetleri
Medical Park Müşteri Hizmetleri

Medical Park İletişim Numarası: 444 44 84

Medical Park, ülkemizde yer alan en prestijli sağlık kurumlarından birisidir. Yüksek sağlık standartlarda hizmetler sunan sağlık kurumu, bunun yanında, dünya çapında farklı çalışmalara da imza atmaktadır. Bu açıdan sadece ülkemiz genelinde değil, dünya çapında bir sağlık kurumu olarak öne çıkar. Medical Park müşteri hizmetleri ile ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Medical Park Hakkında

Alanında uzman hekim kadrosu ve ilgili çalışanlarıyla hasta odaklı bir hizmet sunar. Medical Park Hastaneleri olarak, ülke çapında aynı standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizin en iyi özel hastaneleri arasında bulunan kurum, 1995 yılında Muharrem Usta tarafından kurulmuştur. Günümüzde 16 ilde hizmet veren Medical Park ilk şubesini İstanbul Fatih’te açmıştır.

Medical Park müşteri hizmetleri telefon ve mail üzerinden, tüm hastalara destek vermektedir.

Medical Park İletişim

Değişen yaşam standartları ve gelişen teknolojiye adaptasyonu sonucu, kurumun hastanec yönetimi anlayışında birtakım yenilikler yaşanmıştır. Bu yenilikler sonucu hasta ilişkilerinde ve hizmetlerinde çağı yakalamış ve VM Medical Park konsept markasını kurmuştur. Kurduğu bu marka ile sağlık sektörüne yeni ve çağı yakalamış bir vizyon katar.

Değişen hastane yönetimi anlayışını ülkenin her tarafına ulaştırmak isteyen kurum, günümüzde 16 farklı şehirde hizmet verir. Bu şehirlerden birkaçı; İstanbul,  Bursa, Samsun ve Mersin’dir. Yenilikçi olarak oluşturduğu tüm tıp teknolojilerini sağlık sektöründe sizlere sunan kurum, yeni teşhis ve tedavi yöntemlerine yönelmiştir.

Hastane üzerinden alacağınız tüm tedaviyi değerlendirebileceğiniz, aynı zamanda tedavi şekilleriyle ilgili bilgi edinebileceğiniz iletişim numarası mevcuttur.

Medical Park İletişim Numarası: 444 44 84

Medical Park Randevu

Ülkemizin çeşitli noktalarında hizmet veren hastaneleriyle değerli bir sağlık markası olan Medical Park, sunduğu hizmet kalitesi ve niceliğiyle öne çıkar. Ayrıca, ülkenin her yerinde sosyal sorumluluk projesi düzenlemekte ve farklı hizmetlerde bulunmaktadır.

Medical Park randevu hastanelere giderek ya da telefon üzerinden alınabilir. Bunun yanında hastanenin web sitesi üzerinden de randevu oluşturmanız mümkündür.

444 44 84 numaralı hat üzerinden tüm randevu işlemlerinizi, kolaylıkla gerçekleştirebilir, tedavi ve ameliyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde randevularınızı, e randevu şeklinde görüntülü olarak oluşturmanız mümkün hale gelmiştir.

Medical Park Hasta Destek

Merkezi İstanbul’da bulunan sağlık kurumu, artan hasta memnuniyeti ile birlikte ülkenin çeşitli yerlerinde de hizmet vermeye başladı. Hastanenin farklı şubelerinde yaşayacağınız her türlü sıkıntıyı Medical Park Hasta Destek hattına bildirebilir ve hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri, üstün hasta memnuniyeti anlayışıyla mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermektedir.

Medical Park Hasta Memnuniyet

Medical Park Hastaneleri, merkezi olarak yaptığı yeniliklerle tüm hastaları gerekli olan refaha kavuşturmayı amaçlar. Bu nedenle sunduğu tüm hizmetler, ayrıcalıklar içerir. Bu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyen kişilerin, Medical Park Hastanelerinden randevu almaları yeterlidir.

Medical Park hasta memnuniyet oranı açısından da oldukça başarılı bir konumdadır.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Medical Park Müşteri hizmetleri & Medical Park Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Medical Park üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Medical Park hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *