Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri

Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri
Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri

Hepsiexpress avantajlı bir dünyanın kapılarını müşteriyle buluşan bir market dağıtım adıdır. İhtiyaçlarınıza en uygun cevapları burada bulmanız mümkündür.  İçinde barındırdığı birçok mağaza ile geniş bir alanda ihtiyaçları karşılar.

Hepsiexpress Whatsapp908502524000

Hepsiexpress çağrı merkezi hizmetine 0850 252 40 04

App Store: İndir

Google Play: İndir

APP Gallery: İndir

Kişiye özel sunulan hizmet ve kampanyalarla, sadece adres bilgisini seçmeniz yeterlidir.  Bu aşamadan sonra, bölgenize uygun olan tüm kampanyaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca alışverişiniz esnasında, tüm banka kartlarını kullanabilir ve alışverişinizi güvenli bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Verilen siparişler, adresinize en yakın mağazada hazırlanır ve kısa süre içinde teslim edilir. Teslimat esnasında yaşayacağınız her sorunda Hepsiexpress müşteri hizmetleri üzerinden destek almanız mümkündür.

Müşteri ilişkileri hizmeti oldukça gelişmiş olan Hepsiexpress firmasına telefon üzerinden ulaşmanız mümkündür. Ayrıca her türlü sorununuzda, hızlı bir şekilde canlı yardım kısmını da kullanabilirsiniz.

Hepsiexpress Hakkında

Geniş dağıtım alanıyla e-ticaret alanında öne çıkan firmalardan birisi olan Hepsiexpress, hepsiburada.com sitesine bağlı bir süpermarket dağıtım şirketidir. İnternetten alışveriş yapan ve ihtiyaçlarını online olarak karşılayan müşterilerin istedikleri ürünlerin ellerine zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlar. Sağladığı hizmet de oldukça yüksek performanslıdır.

Ülkemizde e-ticaretin önünü açmayı ve e-ticaretin büyümesini sağlamayı hedefleyen firma, gün geçtikçe ticaret hacmini büyütmektedir.

‘Hepsiexpress nedir?’ sorusuna insan odaklı çalışma prensibiyle, müşteriye iyi deneyim yaşatma prensibini kendisine ilke edinen firma cevabı verilir. Site üzerinde verilen her siparişin zamanında ve güven içinde müşteriye ulaştırılması, firma açısından büyük önem taşır. Kargo görevlileri, teslimat sırasında da müşterinin en iyi hizmeti alması için yardımcı olur.

HepsiExpress Çağrı Merkezi

Hepsiexpress iletişim merkezi, var olan tüm iletişim kanallarıyla sizlere hizmet verir. Müşteriler bu kanalları kullanarak kısa süre içinde net sonuçlar alınabilir. İletişim numaraları ya da site üzerinde yer alan canlı yardım kısmından tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Siparişinizi verdiğiniz günden itibaren online olarak sipariş takibini de yapmanız mümkündür.

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi prensipleriyle hizmet veren firma her zaman ulaşılabilirdir. Dilediğiniz takdirde siparişlerinizin son durumu ya da aklınıza takılan herhangi bir konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hepsiexpress çağrı merkezi hizmetine 0850 252 40 04 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hepsiexpress Kargo Hizmeti

Hızlı ve sorunsuz kargo teslimatı hizmeti ile öne çıkan Hepsiexpress, online takip sistemi ile, sipariş sürecinizde sürekli yanınızda olur. Üstün bir hizmetle müşteri desteği sunar. Siparişlerinizin son durumu hakkında bilgi alabilmek için, site üzerinde yer alan sipariş takip sayfasından yararlanabilirsiniz. Hepsijet üzerinden yapacağınız kargo takipleri, gönderinizin hakkındaki tüm bilgilere sahiptir.

Hepsiexpress kargo hizmeti esnasında şeffaf ve güvenli bir hizmet sunar.

Hepsiexpress Şikayet Hattı

Hepsiexpress şikayetlerinizi iletebileceğiniz özel bir alan yoktur. Ancak mevcut iletişim kanallarının tümünü kullanarak, doğrudan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Hepsiexpress şikayet hattı olarak çağrı merkezi ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Hepsiexpress Müşteri Müşteri hizmetleri & Hepsiexpress Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Hepsiexpress Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Hepsiexpress Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Hepsiexpress İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Hepsiexpress haftada 70 ila 80 saat çalışmaktadır. Bu çalışmaya karşılık aylık net 6000-8000 arası kar elde etmektedirler. 2021 yılı içerisinde.

Hepsiexpress hafta içi sabah 09:00 ile akşam 23.00 saatleri aralığında teslim etmektedir. Pazar günleri ise sabah 09.00 ile 18.00 saatleri arasında teslimat yapmaktadırlar.

Hepsiexpress kapıda ödeme yoktur. Uygulama üzerinden kredi kartı ve banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *