Udemy Müşteri Hizmetleri İletişim

Udemy Müşteri Hizmetleri
Udemy Müşteri Hizmetleri

Udemy Müşteri Hizmetleri iletişim bilgilerini sizler için ekledik. Udemy iletişim numarası şuan için bulunmamaktadır ama direkt olarak erişebileceğiniz Udemy Destek Mail Adresi ve diğer iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Udemy mail adresi : [email protected]

Udemy instagram ve twitter adresleri

Udemy site içi şikayet formu

Çağımızda bilgiye ulaşmak, eskiye nazaran daha kolay. Bununla birlikte, internetin yaşamlarımızda yaygınlaşmasıyla, geçmişteki insanların yıllarca ulaşamadıkları bilgilere biz bir tıkla ulaşabilir hale geldik. Bilgiyi ulaşılabilir kılan uygulamalardan birisi de, Udemy.  2009 yılında başladığı yolculuğuna, genişleyen kadrosu ve aynı öğretme azmiyle devam ediyor. Udemy müşteri hizmetleri ile de kullanıcıların sorunlarını ve sorularını hızlı bir şekilde cevaplamaktadır.

Udemy Hakkında

Udemy, çeşitli alanlardaki eğitmenler tarafından hazırlanmış kursları satın alabileceğiniz bir uygulama. Bu uygulamada, işletme ve finanstan, dil kategorilerine kadar geniş çapta online kurslar alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca ücretli kursların yanında, birçok ücretsiz kursa ulaşma imkanınız da bulunur.  Alanında uzman eğitmenler tarafından yapılan dersleri çevrim içi ve açık ders şeklinde takip edebilirsiniz.

Udemy İletişim

Udemy Uygulama içerisinde karşılaştığınız her sorunda, bunu uygun kanallar aracığıyla Udemy müşteri hizmetleri servisine bildirebilirsiniz. Ayrıca eğitimler konusunda aklınıza takılan her soru, Udemy destek ekibi tarafından anında cevaplanır. Udemy iletişim kanalları şu şekilde sıralanabilir:

  • Udemy mail adresi : [email protected]
  • Udemy instagram ve twitter adresleri
  • Udemy site içi şikayet formu

Udemy Şikayet Formu

 

Udemy Telefon Numarası
Udemy Telefon Numarası

Udemy İletişim kanallarına bağlandığınızda ya da site üzerinde yer alan şikayet formunu doldurduğunuzda, Udemy sizden bazı bilgileri talep eder. Bunlar eğitmen ya da öğrenci olduğunuzun bilgisi, ayrıca sorununuzun ne ile ilgili olduğudur.  Bu cevaplara doğru cevaplar vermeniz, talebinizin daha hızlı çözüme bağlanması için yardımcı olacaktır.

İletişim kanalları üzerinden gönderdiğiniz her talep ya da şikayet ekipler tarafından incelenir ve ivedilikle geri dönüş sağlanır.  Tüm güncellemelerden haberdar olup sorunlarınıza anında çözümler bulmak isterseniz sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterlidir.

Udemy Telefon Numarası

Udemy müşteri hizmetleri telefon numarası yoktur. Bu nedenle ulaşmanız için en kolay yol, mail adresi üzerinden şikayetinizi yazılı olarak iletmenizdir. Ayrıca sosyal medya üzerinden iletilen her şikayet de anında dikkate alınır ve çözüme kavuşturulur.

İnternet üzerinde, resmi olarak Udemy ile bağlantısı olmayan sitelerin, telefon numarası paylaşımları yaptığı görülür. Bu sitelere güvenip bilgi paylaşımında bulunmak tehlike taşır. Bu nedenle, bu numaralarla iletişim kurmanız pek tavsiye edilmez.

Halen Udemy kullanmaya başlamadıysanız, sizlerde hemen bu bilgi dolu dünyaya adım atabilirsiniz.

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Udemy Müşteri Müşteri hizmetleri & Udemy Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Udemy Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Udemy Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Udemy İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Udemy kursları 2021 itibarı ile 15,99 $ olarak belirlenmiştir.

Udemy kursları başta Türkçe olmak üzere İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Portekizce, İspanyolca dillerinde kurslar bulunmaktadır.

Udemy sadece ücretli kurslarda sertifika vermektedir lakin Udemy akredite bir kurum olmadığı için akredite kurumlarda geçerli değildir.

Udemy kursları Yazılım Geliştirme Kursu. ... İşletme Kursu. ... 3. Finans ve Muhasebe Kursu. ... BT ve Yazılım Kursu. ... Ofiste Verimlilik Kursu. ... 6. Kişisel Gelişim. ... 7. Tasarım Kursu. ... 8. Pazarlama Kursu. ve daha fazlası olarak hizmet vermektedir.

Udemy uygulaması kayıt olmak ve kursları araştırmak ücretsizdir sadece satın alabileceğiniz kurslar ücretlidir.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *