TüvTürk Müşteri Hizmetleri, TüvTürk Randevu İletişim

TüvTürk Telefon

TüvTürk Müşteri Hizmetleri, TüvTürk Randevu İletişim
TüvTürk Müşteri Hizmetleri, TüvTürk Randevu İletişim

0850 222 88 88

[email protected]

Tüvtürk, ülkemizde resmi olarak araç muayenesi yapabilen tek kuruluş olmasıyla öne çıkar. Tüm hizmetlerini uluslararası standartlarda gerçekleştirir. Temel değerlerinden ikisi, bağımsızlık ve dürüstlüktür. TüvTürk müşteri hizmetleri sayesinde ani problemlerinize hızlı dönüş alabilirsiniz.

TüvTürk Hakkında

TüvTürk, tüm ülke genelinde, farklı noktalarda hizmet verir.  Binlerce çalışanı bulunan kuruluş, müşterilerin memnuniyetine uygun hizmet vermeye çalışır. Çalışanlara uluslararası şartlarda hizmet verebilmeleri için, uygun eğitimler düzenlenir.  Araç muayenesiyle ilgili tüm hizmetleri veren kuruluş, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından düzenli şekilde denetlemeleri yapılır.

Muayene yaptırmaya gelmeden önce randevu almanız gerekir.  Uygun günlerden birisi seçilir ve seçilen gün ve saatte muayene işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda, aracınızın borç kontrolünü yaptırmalı, gerekli belgeleri de hazırlamalısınız. Araç muayenesi esnasında, sizden asla ücret talep edilmez.

TüvTürk Çağrı Merkezi

Araç muayenesi esnasında karşılaştığınız tüm sorunları TüvTürk’e iletebilirsiniz. Ayrıca ileteceğiniz tüm öneri ve talepler de kurum için oldukça önem taşır. İlettiğiniz şikayetler anında incelenir, kısa sürede geri dönüş sağlanır.

Pazar günü hariç olmak üzere, haftanın her günü ulaşılabilen TüvTürk müşteri hizmetleri, 08.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet verir.  Görüşme ücretleri iletişim kurduğunuz hattın tarifesiyle ücretlendirilir.  Pazar günü hariç, haftanın her günü için randevu oluşturulabilir.

Randevuları kurumun resmi sitesi üzerinden ya da çağrı merkezi üzerinden oluşturulabilir. Bu ikisi dışında herhangi bir randevu oluşturma sistemi bulunmaz. TüvTürk tarafından aradığını söyleyerek, ücretli randevu oluşturacağını söyleyen kurum ve kişilere itibar etmemeniz önerilir.

TüvTürk İletişim

Kişiler araç muayenesini yaptırmak, randevu oluşturmak ya da talep ve şikayetlerini iletmek için TüvTürk müşteri hizmetleri numarasını arayabilir.

Müşteri hizmetleri numarası 0850 222 88 88 olarak belirlenmiştir. Pazar günü hariç, haftanın her günü kuruma ulaşabilir ve ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz.

TüvTürk Mail Adresi

Şikayet ve önerilerinizi iletmek için kullanabileceğiniz iletişim kanallarından birisi de, e-mail adresi. [email protected] mail adresi üzerinden tüm şikayetlerinizi iletme olanağınız bulunur. Yazılı olarak şikayet bildirimi yapabileceğiniz bir diğer iletişim kanalı ise, site üzerinden iletişim formu doldurmak.

TüvTürk sosyal medya hesaplarını takip etmek de anlık gelişmelerden haberdar olup şikayet bildiriminde bulunabilmek için önem taşır.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
TüvTürk Müşteri Müşteri hizmetleri & TüvTürk Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için TüvTürk Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca TüvTürk Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

TürkTüv İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik.

TürkTüv araç muayene ücreti 2021 itibarı ile Otomobil, kamyonet, minibüs, römork ya da yarı römork araçlar için 372,88 TL. Kamyon, otobüs, tanker ve çekiciler için 462,56 TL.

TürkTüv muayene tekrarı aracın muayene olduğu gün veya 1 ay içerisinde bir defaya mahsus yapılacaktır.

TürkTüv randevu almak için 0 850 222 88 88 çağrı merkezini arayarak randevunuzu alabilirsiniz.

TürkTüv muayene ödemeleri kredi kartı, banka kart ve nakit olarak yapılabilir.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *