Türksat Müşteri Hizmetleri, Türksat Çağrı Merkezi

Türksat İletişim Numaraları

türksat müşteri hizmetleri, türksat çağrı merkezi
türksat müşteri hizmetleri, türksat çağrı merkezi

Türksat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve diğer iletişim kanallarını ekledik sizde Türksat ile ilgili soru, sorun, şikayet ve önerilerinizi Türksat İletişim kanalları vasıtası ile iletebilirsiniz.

Telefon Numarası: 90 312 925 3000

Faks: +90 312 925 2900

E-Posta: [email protected]

Kablonet Çağrı Merkezi

Türksat her türlü uydu haberleşme, kablo tv gibi her türden uygu haberleşmelerini gerçekleştiren dünyanın en önde gelen haberleşme operatörlerinden biridir. Türksat bünyesinde barındırdığı gelişmiş uyduları vasıtası ile Asya, Afrika olmak üzere oldukça geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.

Türksat Uydu Anten Ayarları

Türksat uydu yayını izlenebilmesi için uydu cihazınızın verici uyduya tam ayarlanması gerekmektedir. Türksat Uydu Anteni Nasıl Ayarlanır sorusuna cevaben sizlere yine operatörün vermiş olduğu talimat dosyasını hazırladık.

Türksat Uydu Anten Ayarı

Türksat Kanallar için Frekans Ayarları

Türksat kanal ayarları ise oldukça basittir. Eğer uydu anteni ayarınızı doğru yaptıysanız ister kumandanızdan otomatik kanal ayarına basarak veya elle kanal frekans numaralarını girerek kanalları bulmanız mümkün.

Türksat Kanal Frekans Listesi

 

Ayrıca Türksat ile ilgili destek almak isterseniz [email protected] mail adresinden veya +90 312 925 3000 telefon numarasından destek alabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *