Tudors Müşteri Hizmetleri, Telefon Çağrı Merkezi

Tudors Müşteri Hizmetleri, Telefon Çağrı Merkezi
Tudors Müşteri Hizmetleri, Telefon Çağrı Merkezi

Ülkemizin önde gelen giyim fabrikalarından olan Tudors, geniş çerçevede sunduğu gömlek çeşitleriyle öne çıkar. Yılın farklı zamanlarında yaptığı indirimler ve kampanyalı fiyatlar, müşterilerine uygun fiyatlar üzerinden ürünlere ulaşma imkanı sağlar. Tudors müşteri hizmetleri hattı sayesinde iletişim kurabilirsiniz.

0212 599 86 66

+90 850 333 8377

[email protected]

Tudors Hakkında

 

1998 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Tudors, kısa sürede Türk perakende sektörünün aranan markalarından birisi haline geldi.  İstanbul’da başlayan hizmet hayatına, ülkenin farklı yerlerinde devam etti.

Modası asla geçmeyecek ürünleri, klasik ve modern tarzla birleştiren Tudors, 2021 yılı yeni sezon modelleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Ürün kalitesi ve hizmet çeşitliliği ile öne çıkan ünlü gömlek markası, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen bir marka.  Mağazalar üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi, mevcut sitesi üzerinden de siparişlerinizi online bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Tudors Müşteri Destek

 

Merkezi İstanbul’da bulunan mağaza zinciri, kazancını hızla arttırdıkça farklı yerlerde de hizmet vermeye başladı. Genelde, franchise hizmetiyle mağazalarını genişleten Tudors, her hizmet noktasında aynı hizmetin verilmesini önemser.  Bunu sağlayabilmek adına, sık sık denetlemeler yapmasının yanı sıra, gelen müşteri şikayetlerini de aynı derece de dikkate alır.

Tudors İletişim Numarası

 

Markayı temsil eden farklı mağazalarda yaşayacağınız her türlü sıkıntıyı Tudors müşteri hizmetleri hattını kullanarak, yetkililere bildirebilirsiniz.

0212 599 86 66 numaralı hat üzerinden 24 saat boyunca tüm istek ve şikayetlerinizi bildirmek mümkündür. Yapılan şikayetler hızla işleme alınır ve mümkün olan en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanır.

Müşteri destek hattının yanı sıra, markanın instagram hesabı üzerinden de, öneri ve şikayetlerinizi iletmek mümkündür.  Instagram hesabını takip etmek, yapılan yeni kampanyalardan haberdar olmak için de önem taşır.

Tudors Whatsapp Destek

 

Geniş ürün çeşitliliğiyle öne çıkan Tudors, mağaza ve online satışlarının arkasında güçlü bir müşteri hizmet hattı da kullanır. Sosyal medya hesapları ve iletişim numaraları üzerinden, müşteri desteği almak mümkündür.

Online alışverişlerinizde, site üzerinden sipariş takibi yapılabilmesinin yanı sıra whatsapp üzerinden de destek alınabilir.

Tudors whatsapp destek hattı, +90 850 333 8377 numarası üzerinden hizmet verir. Ayrıca siparişlerinizle ilgili her türlü sorunda Tudors müşteri hizmetleri ekibinden de hizmet alabilirsiniz.

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tudors Müşteri Müşteri hizmetleri & Tudors Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tudors Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tudors Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Tudors İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Tudors İngiltere'nin en parlak dönemlerinden biridir.

TUDORS gömleklerinin sahibi Ayaydın Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ayaydın, kardeşi Recep Ayaydın.

Tudors [email protected] adresine e-mail gönderiniz ya da da 0850 333 83 77 numarali müsteri hizmetleri hattimizi arayiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *