Trepaş Müşteri Hizmetleri, Telefon İletişim Bilgileri

Trepaş Müşteri Hizmetleri, Telefon İletişim Bilgileri
Trepaş Müşteri Hizmetleri, Telefon İletişim Bilgileri

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde elektrik dağıtımı yapan Trepaş, 20 yıldır bu alanda hizmet vermesiyle güven verir. Bölgenin en güvenilir kurumları arasında yer alır. Hedefi, bölgedeki her kullanıcıya elektrik ulaştırmak olan kurum, geniş bir alanda faaliyet sürdürür. Trepaş müşteri hizmetleri numarası ile soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Trepaş destek hattı: 444 88 35

Trepaş E Posta: [email protected]

Trepaş Hakkında

Sahip olduğu uzman kadrosuyla güvenilir bir marka olarak, müşterilerine en uygun fiyatları sunmayı ilke edinir. Trepaş internet adresi üzerinden, online abonelik ya da fesih işlemleri yapılabilir. Bunun yanında borç sorgulama işlemini de site üzerinden yapma imkanı bulunur.

Anlaşmalı bankalar üzerinden ödeme yapabileceğiniz Trepaş, aynı zamanda online ödeme de kabul eder. Çeşitli ödeme noktaları da bulunan kurum, müşterilerine her alanda kolaylık sağlamayı amaçlar.

Trepaş İletişim

Merkezi Tekirdağ’da bulunan Trepaş, geniş bir alanda hizmet verir. Karşılaştığınız her türlü sorunu Trepaş müşteri hizmetleri üzerinden yetkililere bildirebilirsiniz.

Trepaş destek hattı: 444 88 35

Bu numara üzerinden abonelik işlemleri yaptırılabilir, öneri ve talepler yetkililere iletilebilir.

Trepaş Adresi

Trepaş merkezlerine direk başvuruda bulunarak da öneri ve şikayetleri ya da abonelik taleplerini iletmek mümkün.  Trepaş genel merkezi, Vatan mah. Barbaros cad. No:14 Süleymanpaşa\ Tekirdağ, adresidir. Bu adrese şahsen giden kişiler, tüm işlemleri şahsen yapma imkanı bulabilir.

Trepaş Mail Adresi

İletişim kanallarından bir diğeri ise, mail adresidir. Trepaş’a [email protected] adresi üzerinden mail atma işlemi gerçekleştirilebilir. Tüm şikayet ve talep kayıtları incelenir ve hızla dönüş sağlanır.

Trepaş Borç Ödeme İşlemleri

Trepaş borç ödeme işlemlerinizi çeşitli kanallar aracılığıyla yapabilirsiniz. Site üzerinden borç tutarınızı görüntüleyebilir ve son ödeme tarihi görüntüleme işlemi yapabilirsiniz. Trepaş müşteri hizmetleri kapsamında verilen tüm hizmetlere, çağrı merkezleri ya da web siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında borç ödeme işlemlerinizi internet üzerinden kredi kartınızla ya da anlaşmalı noktalarda yüz yüze bir şekilde yapma imkanınız bulunur.  Hizmet verdiği tüm noktalarda, birçok ödeme noktası bulunur.

Trepaş Anlaşmalı Bankalar

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla, herhangi ek bir ücret ödemeden de ödeme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Anlaşmalı bankalardan birkaçı, Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, Finansbank ve Türkiye İş Bankası’dır. Bu bankalar aracılığıyla rahatlıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Trepaş Müşteri Müşteri hizmetleri & Trepaş Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Trepaş Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Trepaş Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Trepaş İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Trepaş ile ilgili her türlü şikayetlerinizi eklemiş olduğumuz telefon numarasına veya e posta adresine hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Trepaş açılış saatleri 08:30 - 18:00 ara olarak belirlenmiştir.

Trepaş IC HOLDİNG'e aittir.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *