Petlas Müşteri Hizmetleri, Petlas İletişim

Petlas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petlas Müşteri Hizmetleri
Petlas Müşteri Hizmetleri

Petlas Yol Yardım Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve Petlas müşteri hizmetleri iletişim bilgileri sizler için derledim. Sizde konu hakkında istek, şikayet, önerilerinizi bu kanallar vasıtası ile iletebilirsiniz.

Petlas müşteri hizmetleri telefon numarası: 0386 252 77 77

Petlas yol yardım telefon numarası: 0850 285 64 46

Petlas merkez telefon numarası: 0312 309 30 30

Petlas fabrika telefon numarası: 0386 252 6550

Petrokimya Holding’in 1976 yılında kurduğu Petlas, motorlu taşıtlara lastik üretmek amacıyla yola çıkmıştır. 1997 yılında Abdülkadir Özcan tarafından satın alınan Petlas, birçok araç için lastikler üretmeye başlamıştır. Bu araçların başında otomobil, kamyon ve tır bulunur. Bunların yanı sıra motosiklet ve 4 çeker araçlar için lastikler de üretilir. Devamında uçaklar ve askerî araçlar için lastikler üretir.

Farklı alanlar için ürettiği lastikler ile Türkiye’de adını duyurmayı başarmıştır. Daima gelişime odaklı olan Petlas, yaptığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu doğrultuda Petlas müşteri hizmetleri müşterilerden gelen talepleri dikkatle kaydeder. Şikâyet ve önerileri hassas bir şekilde değerlendirir. Bu doğrultuda hem yaşanan sorunların önüne geçilmiş hem de müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadır. Uzman çalışanları ile sektörde öne çıkan markalardan biri olmayı hızla başarmıştır. Günümüzde yaklaşık 4 bin çalışanı ile hizmetlerine devam eder.

Petlas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petlas, üretimlerini Kırşehir’de yer alan fabrikada gerçekleştirir. Kırşehir’de lastik sektöründe ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmak için üst düzey şekilde üretimlerini yapmaya çalışır. Bu doğrultuda geniş ürün yelpazesi ile bu hedefini büyük oranda sağlamaktadır.  Temin ettiğiniz ürünlerle ilgili sorularınıza yanıt almak için Petlas müşteri hizmetleri telefon numarası aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Petlas müşteri hizmetlerine bağlanarak şikâyetlerinizi aktarabilirsiniz. Ürünlerle ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ürünlere dair fiyat bilgileri isteyebilirsiniz. Önerilerinizi aktarabilirsiniz.

Petlas müşteri hizmetleri telefon numarası: 0386 252 77 77

Bu numara dışında internet sitesi üzerinden de form doldurarak iletişim kurabilirsiniz.

Petlas Yol Yardım

Petlas’ın sunduğu hizmetlerden biri yol yardım hizmetleridir. Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir yetkili bayiden en az 4 Petlas lastiği alındığı takdirde Petlas yol yardım kaydı bulunanlar bu imkânlardan ücretsiz yararlanabilir. Petlas yol yardım hizmetleri; araç çekme, araç kurtarma, ambulans hizmeti, ulaşım hizmeti, konaklama hizmeti, idari ve bilgi hizmetleri yer almaktadır. Bu hizmetlerin detaylarına internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Petlas yol yardım hizmetlerinden faydalanmak için yol yardım hattı aranmalıdır. Bu hat aranmadan önce lastikler alındıktan sonra kayıtlar uygulama ya da site üzerinden oluşturulmalıdır. Hızlı dönüş sağlamak adına araç plakası ve sürücü bilgileri verilmelidir. 7 gün 24 saat bu numara aranabilmektedir.

Petlas yol yardım telefon numarası: 0850 285 64 46

Petlas İletişim

Petlas, Ankara merkezli bir kuruluştur. Satış ve pazarlamanın yanında bayilik ile ilgili işlemlerin tamamı Ankara’dan idare edilmektedir. Gerek duyulan konularda bağlantı kurmak adına Petlas iletişim bilgilerini ve adres bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

  • Petlas merkez telefon numarası: 0312 309 30 30
  • Petlas merkez adresi: AKO Kule, Söğütözü Mahallesi 2178. Cadde No:6 Çankaya ANKARA
  • Petlas fabrika telefon numarası: 0386 252 6550
  • Petlas fabrika adresi: Kındam Mah. Ankara-Kayseri Cad. No:2/1 KIRŞEHİR
  • Teknik destek ve müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 285 67 39
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Petlas Müşteri Müşteri hizmetleri & Petlas Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Petlas Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Petlas Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Petlas İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Petlas, 1976 yılında kuruldu. 2005 yılında Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO) tarafından satın alındı.

Belirlenmiş olan koşullarda binek araçların lastiklerinin kullanılması, herhangi bir darbe almamış olmasıyla 50 bin ila 80 bin kilometre arasında lastik ömründen bahsetmek mümkün.

Petlas yüzde yüz Türk malıdır.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *