Paycell Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlan 2021

Paycell Müşteri Hizmetleri
Paycell Müşteri Hizmetleri

Paycell İletişim numarası sayesinde direkt bağlanarak sorunlarınızı bildirebilir, Paycell Müşteri Hizmetleri temsilcisi ile her türlü soru, sorun, şikayet veya önerilerinizi iletebilirsiniz.

Paycell Çağrı Merkezi: 08506226060

Paycell Telefon Numarası: 0212 243 45 33

Paycell Mail Adresi: [email protected]

Paycell Nedir Ne İşe Yarar

Paycell nedir? sorusuna cevaben şunu söyleyebiliriz; Paycell Türkcell altyapısını kullanan kolay ödeme teknolojisidir. Paycell uygulamasını (Playstore ve App Store ) telefonuna indirerek kredi kartınızı kaydetmeniz yeterlidir. Uygulama sayesinde Operatör fark etmeksizin çok kolay ödemeler yapabilir özellikle internet alışverişlerinde kart bilgilerini paylaşmadn güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Paycell Kart Nasıl Alınır

Paycell kart almak için yapmanız gereken işlem çok basit ve kolaydır. Size en yakın Türkcell merkezine veya D&R mağazasına ayrıca PTT giderek çok kolay bir şekilde Paycell kart alabilirsiniz. Ayrıca Paycell uygulamasından sanal kart al seçeneği ile ilgili alanları doldurarak kart almanız da mümkün.

Paycell Kart Ne Kadar?

Paycell kart satın almak için yaş sınırı yoktur, Türkcell dışında başka operatörlerden olmanız fark etmez ve ön başvuru gerektirmez ilgili satış noktalarından 5 TL karşılığında satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Diğer tüm sorularınız için SSS bölümümüze bakın!

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Paycell Müşteri Müşteri hizmetleri & Paycell Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Paycell Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Paycell Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Paycell İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Paycell Türkcell bünyesin de hizmet veren bir kolay ödeme platformudur. PCI güvenlik standartlarını kullanır ve ödeme esnasında size ekstra güvenlik özellikleri de sunar yani güvenlidir.

Paycell tüm Türkcell mağazalarından, bankamatiklerde visa güvencesi ile online alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paycell hazır limit kullanmak için kampanyaya katılmalı ve Paycell kart veya uygulamanıza 150 tl ve üzeri yükleyerek harcama yapmanız gerekmektedir.

Paycell hazır limit ile anlaşmalı yerlerden cep telefonu numaranızı kullanarak kolay alışveriş yapmanızı sağlar. Harcanan tutar faturanıza yansır.

Paycell aylık olarak sizden 1 tl para kesmektedir.

Paycell uygulaması üzerinden bildirim alanını tıklayarak sizden para isteyen kişiyi görebilir ve kolayca para transferi yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *